Rejuvenating Glow Cream Medestelle, Krem Rozświetlająco-Odmładzający

Co nas wyróżnia:

Posiadamy stały nadzór nad produkcją kosmetyków, które są dostarczane do naszej sprzedaży internetowej i stacjonarnej w naszych salonach kosmetycznych. Kontrolujemy łańcuch dostaw, by mieć pewność, że produkty trafiają do Healthy Beauty bezpośrednio z fabryki producenta. Jesteśmy w kontakcie z głównymi chemikami firm dostarczycielskich. Mamy stały wgląd w składy kosmetyków, które przyjmujemy do sprzedaży już na etapie produkcji. Wszelkie zmiany w składach są konsultowane z naszą firmą, ze względu na nasz status kluczowego odbiorcy na rynek warszawski i ogólnopolski. Tylko kosmetyki, które pozytywnie przejdą weryfikację pod względem składu surowcowego, otrzymują certyfikat Healthy Beauty i trafiają do naszej sprzedaży.

Stosujemy zasadę „szybkich zamówień”, by mieć pewność, że kosmetyk trafi do klienta niemal bezpośrednio po zejściu z linii produkcyjnej. Dzięki temu omijamy hurtowników, których warunki przechowywania mogą odbiegać od normy. Zamawiamy częściej, małe partie w szybkim systemie dostaw, bezpośrednio od producenta. Dzięki temu produkty mają zawsze długie daty ważności i są świeże.

Wszystkie produkty przechowujemy w optymalnych warunkach pod względem temperatury i oświetlenia. Dzięki temu mamy pewność, że kosmetyki zachowują swoje właściwości i najwyższą jakość.

Healthy Beauty oprócz sklepu internetowego i stacjonarnego prowadzi działalność w branży kosmetologii profesjonalnej. Jesteśmy wiodącym salonem kosmetologicznym w Warszawie, z dwoma placówkami w kluczowych lokalizacjach. Dzięki pracy z trudnymi przypadkami trądziku, przebarwień czy oznak starzenia, nasi kosmetolodzy mają możliwość przetestowania wszystkich preparatów, które są dostępne w naszej sprzedaży. Używamy i sprzedajemy wyłącznie marki i produkty najlepszej jakości, sprawdzone w profesjonalnych zabiegach kosmetologicznych. Dzięki temu masz pewność, że każda partia produktów, która otrzymała certyfikat Healthy Beauty jest sprawdzona pod względem skuteczności i najwyższej jakości.

Jak zamówić kosmetyki Medestelle:

1. W mailu podaj nazwę kosmetyków które chcesz zamówić (lub wklej link) oraz opisz swoją cerę. 2. Zostaw numer telefonu. 3. Otrzymasz informację zwrotną zaw. cenę, koszt przesyłki i numer konta do wpłaty. Potwierdzimy również czy dany kosmetyk jest dla Ciebie. GOTOWE! Wykonaj przelew i wyślij potwierdzenie- ciesz się swoim kosmetykiem w ciągu 48 godzin. ZAMÓW KOSMETYKI MEDESTELLE

2. Chcesz szybciej? Zadzwoń pod numer: 731 677 790 otrzymaj wszystkie powyższe informacje od razu i przyspiesz proces wysyłki.

Opis: Luksusowy rozświetlający krem Rejuvenating Glow Cream Biorythm. Krem na dzień o przedłużonym działaniu przeciw widocznym i niewidocznym oznakom starzenia się skóry. Cudowny bogaty krem dla osób w każdym wieku.

Idealny gdy chcesz utrzymać swoją cerę w doskonałej kondycji oraz do  cer z pierwszymi oznakami upływu czasu, wymagającej nawilżenia, odżywienia, także wrażliwej.

Dzięki zawartości ekstraktu z nasion soi i zawartych w nich polifenolach wykazuje silne działanie antyoksydacyjne. Dzięki idealnym proporcjom witaminy C i E oraz zawartości Likopenu podnosi odporność na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Zawarty w kremie kwas hialuronowy, zamknięty w nanodyskach doskonale nawilża. Heksapeptyd-8 wykazuje działanie botoxlike, minimalizuje mikroskurcze mięśni twarzy, hamując wydzielanie acetyloholiny dzięki czemu efekt wygładzenia twarzy jest niemal natychmiastowy. Zmarszczki widocznie wygładzają się, oraz nie powstają nowe.

Wskazania: profilaktyka wysokiej klasy, pierwsze oznaki odwodnienia i braku odżywienia skóry

Składniki aktywne: kwas hialuronowy, Likopen, witamina C, witamina E, Heksapeptyd-8, ekstrakt z nasion soi

Konsystencja: delikatna kremowa

Zapach: lekki

Rada Healthy Beauty: Zawsze stosuj  po tonizacji, jedna pompka zapewni odpowiednia dozę kremu na twarz i szyję. Bardzo wydajny.

Darmowa konsultacja z Kosmetologiem ONLINE

Jeśli nie wiesz jaki produkt będzie dla Ciebie odpowiedni lub potrzebujesz profesjonalnej porady. Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub wyślij wiadomość e-mail. Nasz Kosmetolog przeprowadzi z Tobą rozmowę całkowicie za darmo.

Efekty zabiegów i odpowiednio dobranych preparatów do pielęgnacji domowej