Leczenie trądziku - Mamy najlepsze efekty w Warszawie

Realne efekty i mnóstwo usatysfakcjonowanych Klientów

star
star
star
star
star

5 na 5 ( Zobacz >>> już 70 pozytywnych opinii)

Leczymy trądzik w różnej postaci

Dlaczego jesteśmy skuteczni i warto skorzystać z naszych usług:

  • Stosujemy tylko metody które działają – usuwanie trądziku jest procesem złożonym, aby pozbyć się go raz na zawsze należy dobrać odpowiedni zabieg, wprowadzić pielęgnację domową, suplementację oraz zmienić nawyki żywieniowe – o tym wszystkim dowiesz  się TYLKO U NAS.
  • Otrzymasz darmową konsultację z kosmetologiem – przed zabiegiem, kosmetolog przeanalizuje Twoją cerę i jej problemy trądzikowe. Możesz przynieść swoje kosmetyki, które również zostaną przeanalizowane pod względem składu i użyteczności.
  • Efekty naszej pracy  – jesteśmy skuteczni i nie boimy się głośno o tym mówić. Zobacz zdjęcia przed i po zastosowania terapii, przeczytaj komentarze i oceń sama.

Kwasy - Efekt po serii zabiegów + pielęgnacja domowa

Terapia na trądzik- efekt po paru zabiegach

Kosmetyczne Leczenie trądziku kwasami

Kwasy + oczyszczanie manualne - Efekt po jednym zabiegu

Jakie zabiegi stosujemy na trądzik

Usługa kwasów na twarz usuwanie blizn

Zabiegi kwasami czyli peeling chemiczny

Są to zabiegi często stosowane przy usuwaniu różnych form trądziku, blizn i przebarwień skóry Aby uzyskać efekt dobieramy odpowiedni kwas do cery i jej problemu. Jeżeli jest potrzeba stosujemy parę różnych kwasów na jednym zabiegu. Jest to niezwykle skuteczna metoda w walce z trądzikiem, często łączymy ją z oczyszczaniem manualnym, aby osiągnąć jeszcze lepsze efekty.

Cena: od 200 zł
Zabieg z oczyszania manualnego w Warszawie - oferta

Oczyszczanie manualne

(opcjonalnie plecy, dekolt)

Prosta i niezwykle skuteczna metoda oczyszczania skóry trądzikowej. Wykonana prawidłowo z zastosowaniem odpowiednich kremów i zachowaniem sterylności daje efekty już po pierwszym zabiegu. Bardzo dobrze wspiera terapię kwasami.

Cena: 250 zł
Praca w healthybeauty dla kosmetologów

Darmowa Konsultacja Kosmetologiczna

Uwaga – ilość miejsc w każdym tygodniu jest ograniczona

Całkowicie darmowe spotkanie z kosmetologiem nie zobowiązujące do niczego. Na spotkaniu kosmetolog dokona analizy cery oraz problemów trądzikowych. Zaproponuje plan działania, koszt terapii oraz wskaże jakich preparatów używać do pielęgnacji domowej.

Cena: darmowa
Jak wygląda leczenie trądziku w naszym salonie - wszystko co warto wiedzieć ?

Jak wygląda leczenie trądziku w naszym salonie - wszystko co warto wiedzieć ?

Pierwsza wizyta

Podczas pierwszej wizyty kosmetolog rozmawia z pacjentem o jego problemie i dotychczasowym leczeniu. Zbierając obszerny wywiad dobiera odpowiednią terapię, której pierwszy zabieg odbywa się najczęściej tuż po konsultacji.

Jeżeli problemem jest trądzik w fazie aktywnej (nawet zapalnej) użyjemy kwasu salicylowego. Kwas salicylowy działa antybakteryjnie likwidując bakterie P.acnes, odpowiedzialne za powstawanie zmian trądzikowych. Poprzez działanie sebostatycznie pozostawia skórę matową bez brzydkiego efektu „świecenia się”. Mikrocząsteczkowa budowa kwasu salicylowego powoduje że wnika on głęboko w pory i silnie je oczyszcza.

Gdy powodem twojej wizyty jest trądzik różowaty

Zabiegi na twarz przy pomocy kwasów w Warszawie

Rozwiązaniem będzie kwas laktobionowy polecany również do bardzo wymagających cer, wrażliwych, z AZS, łuszczycą, łojotokowym zapaleniem skóry, wypryskiem kontaktowym, przebarwieniami. Przyspiesza gojenie, redukuje rumień, rozjaśnia przebarwienia, ujędrnia i nawilża naskórek.

Co ważne jest niezwykle łagodny dla skóry – nie powoduje pieczenia ani łuszczenia się. Wycisza i koi skórę, redukuje stany zapalne. Może być stosowany bezpiecznie latem, nie uwrażliwia skóry na działanie słońca.

Co na przebarwienia potrądzikowe ?

W przypadku przebarwień potrądzikowych świetnie sprawdza się kwas mlekowy. Depigmentuje zajęte miejsca rozjaśniając najbardziej oporne przebarwienia. Działa cuda również w przypadku przebarwień melanodermicznych i zastarzałych wieloletnich zmian w pigmentacji skóry.

Gdy potrzeba wspomagania terapii używamy kolejnych preparatów. Znaczenie ma również kolejność aplikacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak poradzić sobie z najbardziej opornymi zmianami.

Na koniec zabiegu nakłada się specjalne neutralizatory niwelujące działanie kwasu i zmywa preparat wodą. Efekt zmiany Ph odczuwa się jako lekkie pieczenie.

Po wszystkim nakładamy kosmetyki wyciszające.

Pełna terapia i prowadzenie zawiera:

  • 6-8 zabiegów w pakiecie, które usuną trądzik lub już powstałe zmiany i przebarwienia.
  • Dobór pielęgnacji domowej, aby wykluczyć ryzyko nawrotu na skutek niewłaściwej pielęgnacji skóry.
  • Edukację Pacjenta, by utrwalić efekty.

Zabiegi z pakietu są objęte promocją 6+1, czyli siódmy zabieg dostajesz w prezencie. Poszczególne wizyty są odliczane od puli wykupionych zabiegów i odbywają się co 7-14 dni.
Całość wizyty, zebranie wywiadu i same zabiegi odbywają się w atmosferze dyskrecji i profesjonalizmu. Klient i kosmetolog mają do dyspozycji osobny gabinet, aby nic nie zakłóciło komfortu zabiegu.

Zalecamy odbycie pełnej terapii, nieprzerywanej dzięki czemu osiągamy najlepsze rezultaty.

Specjaliści od terapii anty-trądzikowych

Salon Healthy Beauty

Jest to profesjonalny gabinet kosmetologiczny o najwyższym standardzie wykonywanych usług.
Przeprowadzamy zabiegi w kameralnej atmosferze i przestronnych gabinetach. Pod opieką wykształconych Kosmetologów.
Znajdziesz nas na Warszawskiej Woli

Niezwykłe vouchery online na zabiegi kosmetyczne

Nie wiesz jaki zabieg będzie dla Ciebie najlepszy w walce z trądzikiem? Napisz do nas na Facebooku lub wyślij e-mail.

Opisz swój problem, jeśli chcesz dołącz zdjęcia ze zmianami trądzikowymi. Napisz jakich kosmetyków używasz oraz jak walczysz z trądzikiem. Postaramy się pomóc.

Menu