Zamykanie naczynek Warszawa - zabiegi na twarz i ciało

Zadowolenie z zabiegu usuwania naczynek i rewelacyjne oceny naszych klientów
star
star
star
star
star

5 na 5 ( Zobacz >>> już 80 pozytywnych opinii)

Zamykanie naczynek warszawa

Jak usuwamy naczynka i dlaczego jesteśmy tak skuteczni:

 • Wykorzystujemy kilka metod usuwania naczynek oraz ich autorskie połączenia, aby skuteczność terapii naczynek i rumienia była skuteczna. Dbamy również o profilaktykę i zachowanie efektów na stałe.
 • Zamykanie i usuwanie naczynek wykonujemy przy pomocy radiotermolizy – zabieg ten polega na zastosowaniu fali radiowej o wysokiej częstotliwości przenoszonej poprzez jednorazową, sterylną, cienką sondę, którą przykładamy do zmiany skórnej. Usuwanie naczynek radiotermolizą nie wymaga wkłuwania sondy w skórę.
 • Zamykanie naczynek i usuwanie rumienia wykonujemy za pomocą technologii E-light, czyli skutecznym połączeniem światła IPL z falą radiową RF.
 • Usuwanie rumienia i wzmacnianie naczyń osiągamy również dzięki zaawansowanym peelingom chemicznym oraz terapii CIT (potocznie zwanej mikronakłuwaniem)
 • Twoje bezpieczeństwo i satysfakcja to nasz priorytet – metody dobieramy indywidualnie tak, aby były najbardziej skuteczne i długotrwałe w Twoim przypadku
 • Darmowa konsultacja i analiza twarzy z naszym Kosmetologiem – przed każdym zbiegiem wykonujemy konsultację i analizujemy problem. Wybieramy odpowiednią metodę, sprawdzamy przeciwwskazania. Wszystko po to, aby uzyskać jak najlepszy efekt i satysfakcję z terapii.
 • Realne efekty naszych zabiegów  – zobacz efekty naszych zabiegów i sam oceń skuteczność naszych działań

Kwasy na zmarszczki

skóra po zabiegu

Rezultaty po paru zabiegach - laser

Kwasy na ciało

Oczyszczanie manualne

lifting i pielęgnacja twarzy

Zamykanie i usuwanie naczynek przy trądziku różowatym

Trądzik różowaty to choroba, której jednym z kilku mechanizmów powstawania są zaburzenia naczynioruchowe w powierzchownych naczyniach skóry twarzy. Naczynia mają tendencję do nadmiernego rozszerzania się, widocznego jako przejściowy rumieniec (tzw. flushing), który pojawia się gwałtownie i znika. Często dochodzi do utrwalenia rumienia i poszerzania się oraz pękania pojedynczych naczynek. Obie te formy są rumieniowo-naczyniową formą trądziku różowatego.

Na tym etapie schorzenia warto wprowadzić wszelkie zabiegi uszczelniające naczynia krwionośne oraz zamykanie popękanych naczynek (pajączków) i usuwanie utrwalonego rumienia. Najlepiej w tym celu łączyć kilka metod. Dzięki takiemu działaniu mamy możliwość skutecznego i długotrwałego w skutkach działania oraz profilaktyki rozwoju trądziku różowatego.

Metody usuwania naczynek i rumienia wykorzystywane w Healthy Beauty Warszawa

Healthy Beauty oferuje autorskie terapie usuwające naczynka oraz zabiegi profilaktyczne, dla osób z tendencjami do rumienia. Dzięki łączeniu metod możliwe jest osiągnięcie optymalnych i trwałych rezultatów terapii. W terapii stosujemy naprzemiennie lub łączymy techniki takie jak:

 • specjalistyczne (medyczne) peelingi chemiczne,
 • radiotermoliza popękanych naczynek krwionośnych (tak zwanych pajączków),
 • usuwanie naczyń na twarzy E-light
 • usuwanie rumienia E-light,
 • zabiegi wzmacniające naczynka oraz przeciwzapalne
 • terapia CIT czyli terapia indukcji kolagenu, inaczej nazywana mezoterapią mikroigłową, którą stosujemy najczęściej jako zwieńczenie całej kuracji. Ma na celu pobudzenie angiogenezy czyli procesu tworzenia się nowych zdrowych naczyń krwionośnych oraz pogrubienie skóry. Zmniejsza widoczność rumienia i wzmacnia skórę

Zamykanie naczynek radiotermolizą - oferta, wskazania i zabiegi

Kolejną z metod często stosowanych w Healthy Beauty Warszawa jest zamykanie naczynek radiotermolizą. Usuwanie naczynek tą metodą odbywa się poprzez elektrokoagulację na zasadzie podgrzania i przyciągnięcia płynu z pękniętego naczynka, w rezultacie jego koagulację czyli denaturację (najprościej ścięcie białka). Zabieg odczuwalny jest jako ukłucie komara w chwili emisji impulsu. Jak wygląda zabieg? Sterylna cieniutka sonda wyglądem przypominająca igłę przykładana jest w miejsca, w których znajdują się teleangiektazje, milimetr po milimetrze, aż do całkowitego opracowania i zamknięcia naczynka. Sonda nie jest wbijana w skórę, zabieg jest bardzo bezpieczny i nieinwazyjny. Po zabiegu przez maksymalnie 2 godziny może utrzymywać się bardzo niewielkie opuchnięcie i zaczerwienienie w opracowywanych miejscach. W trakcie gojenia w miejscach po naczynkach pojawiają się maleńkie strupki, które łatwo się goją. Metodę jest niezwykle bezpieczna i nie pozostawia żadnych śladów ani blizn.

Usuwanie i zamykane naczynek - zabiegi Radiotermolizy

Zabieg radio termolizy ma jeszcze kilka dodatkowych zastosowań. Dzięki niemu możliwe jest skuteczne usuwanie prosaków, włókniaków czy rubiniaków. Więcej o usuwaniu innych zmian skórnych radiotermolizą przeczytasz  tutaj.

Metodę jest niezwykle bezpieczna i nie pozostawia żadnych śladów ani blizn.

Jakie zmiany mogę usunąć radiotermolizą?

Zabieg radiotermolizy skutecznie usuwa:

 • zmiany naczyniowe
 • rozszerzone naczynka krwionośne (teleangiektazje) na twarzy oraz nogach
 • rubiniaki
 • plamy de Morgana (naczyniaki wiśniowe)
 • włókniaki miękkie
 • prosaki
Czego mogę spodziewać się podczas zabiegu?

Zabieg trwa od kilku do kilkunastu minut. W tym czasie kosmetolog przykłada sterylną sondę precyzyjnie docierając do zmiany, którą chcemy usunąć. Możesz poczuć delikatne „ukłucie komara”. Pacjenci w większości określają zabieg jako niebolesny.

Usuwanie naczynek a pielęgnacja po zabiegu radiotermolizy

Bezpośrednio po zabiegu miejscowo można zaobserwować pojawienie się zaczerwieneinia lub niewielkiego obrzęku, który znika po kilkunastu minutach. Następnie w miejscu poddanym zabiegowi pojawi się minimalny strupek. Nie należy go zdrapywać, po zregenerowaniu skóry odpadnie samoistnie.

Skórę należy pielęgnować odpowiednim preparatem przepisanym przez kosmetologa. Zalecamy unikać opalania się i kąpieli w chlorowanej wodzie, sauny, intensywnego wysiłku do 2-4 dni po zabiegu.

Poleca się stosowanie ochrony przeciwsłonecznej, co dodatkowo jest doskonałą profilaktyką pękania naczyń krwionośnych.

Zabieg zamykanie naczynek nie wyklucza z codziennych aktywności, nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Jak często i ile zabiegów trzeba wykonać, aby pozbyć się problemu rozszerzonych naczynek?

Aby usunąć zmiany, najlepiej wykonać do 3 zabiegów. Kosmetolog dobiera odpowiednie parametry urządzenia tak, aby zabieg był bezpieczny, czas regeneracji jak najkrótszy oraz przyniósł zamierzony efekt. Na nogach, w przypadku głębiej umiejscowionych zmian możliwe jest wykonanie do 5 zabiegów. Zabiegi powtarzamy co 3-6 tygodni. Zabieg możemy wykonywać bezpiecznie przez cały rok.

Zalety radiotermolizy:

 • Skuteczność – niekiedy wystarczy już jeden zabieg
 • Sterylność – jednorazowe sondy zabiegowe
 • Precyzja – idealnie docieramy do konkretnej zmiany
 • Nieinwazyjność – brak potrzeby wkłuwania igły
 • Możliwość wykonywania przez cały rok – brak uwrażliwienia skóry na słońce.

E-light i laserowe usuwanie naczyń oraz rumienia

Na rynku kosmetycznym jest wiele rodzajów laserów do usuwania naczyń. W Healthy Beauty Warszawa do zamykania popękanych naczynek oraz usuwania rumienia stosujemy technologie E-light. Technologia ta wykorzystuje znany powszechnie system IPL wzbogacony o falę radiową RF. Dzięki temu połączeniu możliwe jest niezwykle skuteczne usuwanie popękanych naczynek, tak zwanych pajączków oraz skuteczne usuwanie rumienia, czyli trwale poszerzonych drobnych naczynek krwionośnych, objawiający się jako trwałe zaczerwienienie skóry. Jak działa technologia E-light? Impuls świetlny wysyłany przez głowice urządzenia dociera do chromoforu (czyli struktury pochłaniającej energię światła o konkretnej długości fali) jakim jest hemoglobina znajdująca się w naczyniach. W rezultacie naczynie zostaje podgrzane, a emitowana równolegle fala radiowa RF dodatkowo zwiększa temperaturę rozgrzanej wcześniej struktury nie uszkadzając okolicznych tkanek.  Dzięki takiemu podwójnemu mechanizmowi system ten jest niezwykle skuteczny. Aby w pełni usunąć rumień i popękane naczynka potrzebna jest seria od jednego do sześciu zabiegów. Ilość potrzebnych zabiegów jest bardzo indywidualna i zależy od stopnia nasilenia problemu oraz włączenia komplementarnych terapii.

Usuwanie rumienia przy pomocy peelingów chemicznych kwasy na naczynka

Peelingi chemiczne powszechnie znane są ze swojego szerokiego działania biologicznego i złuszczającego. Mało kto jednak wie, że kwasami można z powodzeniem redukować również rumień na twarzy szyi i dekolcie. W Healthy Beauty Warszawa posiadamy ofertę aż 18 różnych rodzajów kwasów, z czego bardzo wiele z nich nadaje się dla skór naczynkowych. Kilka z nich ma bezpośrednie działanie wzmacniające i uszczelniające ściany naczyń krwionośnych oraz redukujące widoczność rumienia, jak również zmniejszające reaktywność kapilar. To między innymi kwasy takie jak:

 • Laktobionowy
 • Azelainowy
 • Fitowy
 • Askorbinowy
 • Glicyryzynowy

Te i inne peelingi łączymy indywidualnie w jednym zabiegu tak, aby osiągnąć zadowalające efekty redukcji rumienia i wzmocnienia naczyń. Zabiegi kwasami należy wykonywać w serii 6 spotkań co 7-14 dni.

Po zabiegach nie występuje podrażnienie ani łuszczenie, a sama procedura w odczuciach jest komfortowa.

Mezoterapia mikroigłowa – CIT (Collagen Induction Teraphy)

To zabieg indukcji kolagenu, polegający na frakcjonowaniu skóry. Poprzez mikronakłucia (mikrouszkodzenia, uszkodzenie naczyń i wywołanie stanu zapalnego) skóra dostaje sygnał do regeneracji. Zapoczątkowuje się mechanizm wytwarzania nowego kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego – czyli trzech najważniejszych składników odpowiedzialnych za młodość i sprawne funkcjonowanie skóry. Oprócz tego następuje pobudzenie procesu angiogenezy, czyli tworzenia się nowych naczyń krwionośnych. W trakcie nakłuwania w skórze tworzą się mikrokanały, przez które aktywne składniki preparatów aplikowanych podczas zabiegu, mogą wnikać dużo głębiej oraz znacznie więcej, niż przy aplikacji manualnej czy z wykorzystaniem innych bodźców. Transport przezskórny w trakcie zabiegu zwiększa się 20 000 razy.

Mechanizmy zabiegu są więc dwa:

 • uszkodzenie stymulujące do regeneracji
 • zwiększenie absorpcji i działania substancji aktywnych podanych w zabiegu

Po całkowitym wygojeniu skóry widać już pierwsze efekty w postaci wygładzenia, napięcia i wyrównania kolorytu skóry. W zależności od problemu ostatecznych efektów można spodziewać się po serii zabiegów, choć u wielu osób znaczna poprawa stanu skóry następuje już po pierwszej sesji. Cykl odnowy naskórka trwa 28 dni – po tym czasie zauważyć można pierwsze efekty.  Włókna kolagenu ostatecznie kształtują od 3 do 6 miesięcy, więc zaindukowane zabiegami procesy naprawcze w skórze trwają bardzo długo. Jedna seria zabiegów mikronakłuwania hamuje starzenie się skóry o około 1 rok.

Jak mikronakłuwanie działa na naczynka?

Mezoterapia mikroigłowa pobudza tworzenie się nowych, zdrowych i mocnych naczyń krwionośnych. Zabieg doskonale sprawdza się jako zakończenie serii usuwającej naczynia i rumień lub jako zabieg z wyboru. Każdy klient kwalifikowany jest osobno. Podczas terapii CIT następuje również pogrubienie żywych warstw naskórka i skóry właściwej, dzięki czemu kapilary przez nią nie prześwitują.

Więcej o mezoterapii mikroigłowej przeczytasz tutaj

Skin coaching – konsultacje i doradztwo kosmetologiczne

Podczas pierwszego zabiegu lub konsultacji kosmetologicznej powiemy Ci, jak pielęgnować skórę naczynkową. Chcemy, abyś wiedział, czego unikać, a co stosować, by wspierać swoją skórę oraz efekty zabiegów w domowym zaciszu. Jeśli zechcesz, na miejscu dobierzemy wszystkie niezbędne, profesjonalne kosmeceutyki najwyższej jakości. Będziesz miał możliwość zakupić je na miejscu. Już nie musisz szukać dla siebie odpowiednich kosmetyków metodą prób i błędów. Chętnie zrobimy to za Ciebie. Twoja skóra Ci podziękuje.

Oto kadra naszych Specjalistów od usuwania naczynek
pielęgnacja i lifting
Umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną, na której dowiesz się, jak pozbyć się popękanych naczynek i rumienia na stałe.

Zaprojektujemy dla Ciebie indywidualny program usuwania naczynek i pielęgnacji skóry, nauczymy jak dbać o cerę, aby była zdrowa i piękna.