Masaż Warszawa Wola- Wybierz zabieg dla siebie

Satysfakcja i zadowolenie klienta z masażu jest dla nas najważniejsze - Sprawdź opinie o nas
star
star
star
star
star

5 na 5 ( Zobacz >>> już 70 pozytywnych opinii)

Oferta masażu w spa

Dlaczego masujemy najlepiej:

  • Kameralny gabinet – u nas otrzymasz ręczniki i jednorazową bieliznę.
  • Stosujemy tylko naturalne olejki – dbając o zdrowie i piękno w naszym gabinecie używamy tylko ekologicznych olejków z migdałów i awokado.
  • Podgrzewane łóżko, jednorazowe prześcieradło i relaksująca muzyka – podgrzewane łóżko rozluźnia mięśnie a odpowiednio dobrana muzyka o częstotliwości 432Hz relaksuje i wprowadza w stan głębokiego odprężenia.
Wybierz odpowiedni masaż dla siebie
day spa masaże zabieg

Masaż klasyczny

Klasyczny masaż to metoda łagodzenia, a nawet leczenia dolegliwości bólowych. Doskonały jako profilaktyka wielu chorób. Integralny element odnowy biologicznej i spa.

Masaż częściowy

Masaż częściowy obejmujący poszczególne partie ciała takie jak kończyny górne, dolne czy kręgosłup.

Masaż relaksacyjny - przy muzyce i świecach

Masaż relaksacyjny

Masaż leczniczy, który wprowadza w stan głębokiego relaksu. Wykorzystuje techniki klasyczne oraz orientalne. O intensywności masażu decyduje klient, z reguły jest powolny i subtelny. Rytmiczność ruchów odpowiednie rytuały powoduje odprężenie mięśni i wyciszenie układu nerwowego – przejście w stan relaksu.

masaż leczniczy

Masaż sportowy – profesjonalne rozluźnienie mięśni

Masaż, który wykonywany jako element przygotowania i odnowy biologicznej między, w trakcie i po zawodach sportowych. Polecany dla osób aktywnych fizycznie, nie tylko sportowców.

Masaż bańką chińską - redukuje cellulit

Masaże bańką chińską

Masaż podciśnieniowy z użyciem gumowych baniek. Doskonały sposób na walkę z cellulitem, poprawia krążenie, tym samym przyspieszając metabolizm. Polecany w celu wyszczuplenia sylwetki, po intensywnym wysiłku oraz zmniejszenia dolegliwości bólowych kręgosłupa.

Hinduski masaż głowy – bezolejowy

Tradycyjny masaż hinduski, wykonywany bez użycia olejów, w pozycji siedzącej. Obejmuje kark, głowę oraz twarz. Głęboko relaksuje i wycisza. Świetna propozycja na przerwę w pracy!

Masaże i peelingi

Peeling z masażem

Zabieg, w którego skład wchodzi peeling całego ciała trwający około 20 min oraz 30-minutowy masaż. Klient decyduje, czy peeling wykonywany będzie przed czy po masażu.

Peeling ciała

Peeling ciała

Złuszczanie martwych komórek naskórka przy pomocy odpowiedniego preparatu. Pozostawia skórę gładką, promienną i nawilżoną. Redukuje problem wrastających włosków po goleniu/depilacji. Poprawia mikrokrążenie i oczyszcza, dzięki czemu preparaty do pielęgnacji wchłaniają się lepiej i działają efektywniej.

Masaż warszawa - przywracamy piekno

Masaże twarzy

Niezwykle relaksujący zabieg. Wygładza zmarszczki, dotlenia i odżywia skórę twarzy, szyi i dekoltu. Niezastąpiona profilaktyka antystarzeniowa. Do masażu wykorzystujemy indywidualnie dobrane preparaty, aby wzmocnić efekty zabiegu. W zależności od potrzeb może być relaksujący lub ujędrniający.

Masaże stóp

W tym masażu, w zależności od potrzeb łączymy techniki z różnych rodzajów masaży. Oddziałuje na cały organizm, relaksuje, energetyzuje. Jest pomocny leczeniu przyczyn tzw. „ostrogi piętowej”.

Masaż dla ciężarnych kobiet

W czasie ciąży mięśnie ulegają mocnemu napięciu, w związku z tym większość kobiet w ciąży cierpi na bóle krzyża. Dochodzi również do większego trzymania wody przez organizm, co często powoduje opuchnięcie stóp. Regularne korzystanie z masażu redukuje lub całkowicie znosi te dolegliwości.

To my masujemy :), zapraszamy na day spa.

kadra masażystek

Prezent w formie masażu - Voucher kupujesz ONLINE

Nie wiesz jaki masaż wybrać? Skontaktuj się z nami, a powiemy Ci który będzie dla Ciebie najlepszy.

Naszym stałym klientom przygotowaliśmy promocje oraz specjalne pakiety na masaże. Nie zapomnij zapytać.