Kadra

Izabela Fabisiak kosmetolog Healthy Beauty

Izabela Fabisiak

Technik Kosmetolog

Swoje wykształcenie zakończyłam na etapie uzyskania tytułu Technik Kosmetolog. Nie miałam już czasu na siedzenie z nosem w książkach. Potrzebowałam prawdziwej wiedzy praktycznej, takiej która przychodzi wraz z doświadczeniem zawodowym.

Na szczęście w Healthy Beauty odbywała się akurat rekrutacja wraz z gruntownym przeszkoleniem i egzaminami na stanowisko Kosmetolog. To był strzał w dziesiątkę! W tej chwili czuję się kompletnym specjalistą z zakresu kosmetologii. Nadal jednak poszerzam swoje kwalifikacje i wiedzę, ponieważ mam świadomość jak ważne jest ustawiczne kształcenie.

Specjalizuje się w:

Anna Cybulska Puter Healthybeauty

Anna Cybulska-Puter

Kosmetolog, Manager

Ukończyłam kosmetologię na Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. Moje wielokierunkowe doświadczenie jako manager, kosmetolog, szkoleniowiec oraz specjalista sprzedaży w firmach kosmetycznych pozwala mi brać czynny udział w rozwoju marki Healthy Beauty. Dbam o to, by klienci byli zawsze zadowoleni z wykonywanych usług, a salon wyróżniał się najwyższymi standardami obsługi.

Specjalizuje się w:

Natalia Sieńczuk kosmetolog w Healthybeauty

Natalia Seńczuk

Technik Kosmetolog

Szukając swojej pasji w życiu, połączyłam zainteresowania z rozwojem osobistym uzyskując w ten sposób odpowiednią równowagę.

Specjalizuje się w:

Karolina Mętrak Kosmetolog w Healthy Beauty

Karolina Mętrak

Kosmetolog

Ukończyłam kosmetologię na Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Podjęłam specjalizację na studiach magisterskich w kosmetologii medycznej. Kosmetologia jest prężnie rozwijającą się nauką, dlatego wiedzę aktualizuję na bieżąco. Intensywnie rozwijam się w terapiach antycellulitowych oraz terapiach łączonych. Pewnie czuję się w zabiegach depilacji woskiem oraz depilacji laserowej, zarówno damskiej jak i męskiej.

Specjalizuje się w:

Natalia Padalka kosmetolog Healthy Beauty Warszawa

Natalia Padalka

Kosmetyczka

Zainteresowanie kosmetyką towarzyszy mi od dawna. W Healthy Beauty zajmuję się zabiegami z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, upiększającej, a także tych, gdzie dokładność i technika pracy zapewniają wysoką skuteczność i doskonały efekt estetyczny. Zapraszam na perfekcyjny manicure, pedicure pod same skórki, precyzyjną stylizację oprawy oczu, usuwanie zbędnego owłosienia za pomocą wosków lub lasera oraz udzielanie porad kosmetycznych.

Specjalizuje się w:

Anna Malińska kosmetolog Healthy Beauty Warszawa

mgr Anna Malińska

CEO Healthy Beauty, Kosmetolog, Szkoleniowiec

Idea Healthy Beauty, czyli idea zdrowego piękna, jest mi niezwykle bliska. Wizję tą przekazuję mojemu zespołowi podczas wewnętrznych szkoleń i spotkań. W Healthy Beauty dbam o to, by jakość zabiegów, profesjonalna obsługa klienta i wiedza kosmetologów była niezmiennie na najwyższym poziomie. Ogromny nacisk kładę na czystość i sterylność w salonie.

Specjalizuje się w :

Oferty pracy w Salonie Kosmetycznym

Pracuj i rozwijaj się w najlepszym salonie w Warszawie

Sprawdź kogo aktualnie poszukujemy

Menu