Kadra

Aleksandra Hlebowicz HealthyBeauty Kosmetolog

Aleksandra Hlebowicz

Kosmetolog

Z wykształcenia jestem kosmetologiem – absolwentką Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Specjalizuję się w zabiegach z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej twarzy oraz ciała, a przede wszystkim w profilaktyce anti-aging oraz terapii trądziku. Wykonuję zabiegi takie jak: eksfoliacja chemiczna, mezoterapia mikroigłowa, karboksyterapia, epilacja laserowa oraz zabieg z wykorzystaniem fali radiowej.

Specjalizuje się w:

Karolina Mętrak Kosmetolog w Healthy Beauty

Karolina Mętrak

Kosmetolog

Ukończyłam kosmetologię na Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Podjęłam specjalizację na studiach magisterskich w kosmetologii medycznej. Kosmetologia jest prężnie rozwijającą się nauką, dlatego wiedzę aktualizuję na bieżąco. Intensywnie rozwijam się w terapiach antycellulitowych oraz terapiach łączonych. Pewnie czuję się w zabiegach depilacji woskiem oraz depilacji laserowej, zarówno damskiej jak i męskiej.

Specjalizuje się w:

Natalia Padalka kosmetolog Healthy Beauty Warszawa

Natalia Padalka

Kosmetyczka

Zainteresowanie kosmetyką towarzyszy mi od dawna. W Healthy Beauty zajmuję się zabiegami z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, upiększającej, a także tych, gdzie dokładność i technika pracy zapewniają wysoką skuteczność i doskonały efekt estetyczny. Zapraszam na perfekcyjny manicure, pedicure pod same skórki, precyzyjną stylizację oprawy oczu, usuwanie zbędnego owłosienia za pomocą wosków lub lasera oraz udzielanie porad kosmetycznych.

Specjalizuje się w:

Katarzyna Peryt Kosmetolog w Healthybeauty

Katarzyna Peryt

Technik Kosmetolog

Kosmetologia to moja największa pasja. Ukończyłam Technikum Usług Kosmetycznych i stale rozwijam się w zawodzie. Uczęszczam na dodatkowe kursy, warsztaty i szkolenia. Jestem osobą bardzo tolerancyjną. Potrafię zrozumieć potrzeby drugiej osoby i zawsze staram się jak najlepiej pomóc każdemu kto zgłasza się do mnie na zabiegi.

Specjalizuje się w:

Anna Malińska kosmetolog Healthy Beauty Warszawa

mgr Anna Malińska

CEO Healthy Beauty, Kosmetolog, Szkoleniowiec

Idea Healthy Beauty, czyli idea zdrowego piękna, jest mi niezwykle bliska. Wizję tą przekazuję mojemu zespołowi podczas wewnętrznych szkoleń i spotkań. W Healthy Beauty dbam o to, by jakość zabiegów, profesjonalna obsługa klienta i wiedza kosmetologów była niezmiennie na najwyższym poziomie. Ogromny nacisk kładę na czystość i sterylność w salonie.

Specjalizuje się w :

Oferty pracy w Salonie Kosmetycznym

Pracuj i rozwijaj się w najlepszym salonie w Warszawie

Sprawdź kogo aktualnie poszukujemy

Menu