Kadra

Aleksandra Hlebowicz HealthyBeauty Kosmetolog

Aleksandra Hlebowicz

Kosmetolog

Z wykształcenia jestem kosmetologiem – absolwentką Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Specjalizuję się w zabiegach z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej twarzy oraz ciała, a przede wszystkim w profilaktyce anti-aging oraz terapii trądziku. Wykonuję zabiegi takie jak: eksfoliacja chemiczna, mezoterapia mikroigłowa, karboksyterapia, epilacja laserowa oraz zabieg z wykorzystaniem fali radiowej.

Specjalizuje się w:

Więcej o mnie
Więcej o mnie

Jestem ogromną pasjonatką estetyki i piękna. W swojej pracy stawiam na profesjonalizm. O klientów dbam kompleksowo – wykonuję również dokładne zabiegi kosmetyki upiększającej jak manicure, pedicure. Jeżeli potrzebujesz relaksu, zapraszam na masaż.

 

Każdy klient jest jak niezapisana karta – do każdej osoby podchodzę indywidualnie – a każdy zabieg jest inny. Każda skóra, każdy organizm inaczej funkcjonuje, a ja jestem właśnie od tego, aby znaleźć złoty środek.. właśnie dla Ciebie… 🙂

W dalszym ciągu rozwijam się. Uczestniczę na licznych szkoleniach, kursach oraz kongresach, zagłębiając się w tajniki kosmetologii, dermatologii czy medycyny estetycznej, aby zawsze móc sprostać wymaganiom. Uwielbiam pracę z ludźmi. Wkładam w nią zawsze całe serce i daję z siebie 100%. Nic nie sprawia mi większej satysfakcji jak uśmiech na twarzy klienta, który mnie uskrzydla i motywuje do dalszego działania.

Po prostu.. mój zawód jest moją pasją 🙂

Karolina Mętrak Kosmetolog w Healthy Beauty

Karolina Mętrak

Kosmetolog

Ukończyłam kosmetologię na Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Podjęłam specjalizację na studiach magisterskich w kosmetologii medycznej. Kosmetologia jest prężnie rozwijającą się nauką, dlatego wiedzę aktualizuję na bieżąco. Intensywnie rozwijam się w terapiach antycellulitowych oraz terapiach łączonych. Pewnie czuję się w zabiegach depilacji woskiem oraz depilacji laserowej, zarówno damskiej jak i męskiej.

Specjalizuje się w:

Więcej o mnie
Więcej o mnie

Zabiegi, które wykonuję w gabinecie zawsze sprawdzam na własnej skórze, abym w pełni mogła opowiedzieć Ci o efektach, ale również o odczuciach podczas samego zabiegu. I – nie będę ukrywać, sama również uwielbiam korzystać z możliwości kosmetologii.

Uważam, że znajomość mechanizmów działania składników kosmetyków czy urządzeń jest kluczowe do prawidłowego dobrania i wykonania procedur.

Przed zabiegiem uważnie słucham z jakim problemem przychodzisz, aby przy pomocy mojej wiedzy i dostępnych w gabinecie środków poprawić Twój komfort życia, zwiększyć pewność siebie i zadowolenie z wyglądu.

Bardzo interesuje mnie temat usuwania cellulitu. Doskonała znajomość tego tematu, pozwala mi odpowiednio zaprojektować skuteczną terapię łączoną, składającą się między innymi z karboksyterapii, masażu czy mezoterapii mikroigłowej.

Pewną ręką wykonuję takie zabiegi jak depilacja woskiem i depilacja laserowa zarówno damska jak i męska. Do depilacji męskiej intymnej podchodzę profesjonalnie, więc zawstydzenie i wątpliwości nie wchodzą za Tobą do gabinetu 😉

Jestem osobą otwartą, uśmiechniętą z ogromnym poczuciem humoru. Zawsze staram się aby wizyty w Healthy Beauty zaliczały się do tej miłej części dnia 😊

Natalia Padalka kosmetolog Healthy Beauty Warszawa

Natalia Padalka

Kosmetyczka

Zainteresowanie kosmetyką towarzyszy mi od dawna. W Healthy Beauty zajmuję się zabiegami z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, upiększającej, a także tych, gdzie dokładność i technika pracy zapewniają wysoką skuteczność i doskonały efekt estetyczny. Zapraszam na perfekcyjny manicure, pedicure pod same skórki, precyzyjną stylizację oprawy oczu, usuwanie zbędnego owłosienia za pomocą wosków lub lasera oraz udzielanie porad kosmetycznych.

Specjalizuje się w:

Więcej o mnie
Więcej o mnie

Jestem otwarta na potrzeby klientów, dokładam wszelkich starań, aby każdy zabieg był relaksującym doświadczenie. Wyróżniam niesamowitą dokładnością i precyzją w najmniejszych detalach – zapraszam na zdobny manicure i pedicure. Jestem nieustannie zaangażowana w pracę i rozwój nowych umiejętności, aby móc sprostać oczekiwaniom i zagwarantować zadowolenie z efektów zabiegów.

Zachęcam do zapoznania się z ofertą zabiegów oraz do skorzystania z usług oferowanych w Healthy Beauty. Jeżeli nie jesteś pewien, czy jakiś zabieg będzie dla Ciebie odpowiedni – chętnie doradzę. Ze swojej strony zapewniam najlepsze efekty zabiegów, relaks i dobre samopoczucie, każdej osobie, która odda się w moje ręce.

Katarzyna Peryt Kosmetolog w Healthybeauty

Katarzyna Peryt

Technik Kosmetolog

Kosmetologia to moja największa pasja. Ukończyłam Technikum Usług Kosmetycznych i stale rozwijam się w zawodzie. Uczęszczam na dodatkowe kursy, warsztaty i szkolenia. Jestem osobą bardzo tolerancyjną. Potrafię zrozumieć potrzeby drugiej osoby i zawsze staram się jak najlepiej pomóc każdemu kto zgłasza się do mnie na zabiegi.

Specjalizuje się w:

Więcej o mnie
Więcej o mnie

Do swoich obowiązków podchodzę bardzo rzetelnie i sumiennie. Jestem osobą dokładną i skrupulatną, z tego powodu doskonale radzę sobie z zabiegami zamykania naczynek, prosaków i włókniaków za pomocą radiotermolizy. Precyzyjna i dokładna praca, skuteczna metoda terapeutyczna oraz znajomość anatomii skóry przekładają się na doskonałe efekty nawet po jednym zabiegu. Oprócz radiotermolizy zajmuje się również mikronakłuwaniem, terapią kwasami, leczeniem rozstępów oraz bardzo wdzięcznymi zabiegami masażu kobiet w ciąży.

Na co dzień na mojej twarzy pojawia się szczery uśmiech. Chętnie pomagam innym, którzy potrzebują wsparcia. Łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi i jestem osobą otwartą. Na co dzień mam mnóstwo energii. Posiadam również zdolności manualne, wyobraźnię oraz poczucie estetyki i piękna. Jako kosmetolog cechuję się wysoką kulturą osobistą i łagodnym usposobieniem. Czuję, że pasuję do Healthy Beauty i cieszę się, że dziś mogę spełniać swoje marzenie o pracy kosmetologa.

Anna Malińska kosmetolog Healthy Beauty Warszawa

mgr Anna Malińska

CEO Healthy Beauty, Kosmetolog, Szkoleniowiec

Idea Healthy Beauty, czyli idea zdrowego piękna, jest mi niezwykle bliska. Wizję tą przekazuję mojemu zespołowi podczas wewnętrznych szkoleń i spotkań. W Healthy Beauty dbam o to, by jakość zabiegów, profesjonalna obsługa klienta i wiedza kosmetologów była niezmiennie na najwyższym poziomie. Ogromny nacisk kładę na czystość i sterylność w salonie.

Specjalizuje się w :

Więcej o mnie
Więcej o mnie

Obszerna multidyscyplinarna wiedza zdobyta podczas kształcenia i rozwoju drogi zawodowej pozwala mi na szerokie zrozumienie potrzeb klientów oraz pracowników. Ukończyłam studia z kosmetologii, odnowy biologicznej i oraz studium technika masażu.

Współpracuję z pismami branżowymi dostarczając treści o zróżnicowanym zakresie, okiem merytoryka i praktyka.

Uwielbiam tematykę związaną z szeroko pojętą kosmetyką, kosmetologią, well-being, healthy-ageing oraz zdrowym odżywianiem. Zgłębiam wiedzę na temat wpływu diety na skórę oraz suplementacji i odżywiania w leczeniu trądziku.

Healthy Beauty jest spełnieniem moich ambicji zawodowych oraz poczucia misji. Misji wspierania w walce o zdrową skórę i zdrowe piękno.

Oferty pracy w Salonie Kosmetycznym

Pracuj i rozwijaj się w najlepszym salonie w Warszawie

Sprawdź kogo aktualnie poszukujemy

Menu