Kadra

Sandra

Kosmetolog

Kosmetologia – to moje największe zainteresowanie, część mojego życia! Uwielbiam pomagać ludziom się czuć pewniej. Moim ulubionym jest zabieg mikronakłuwania, który łączy w sobie wiele funkcji i ma szerokie zastosowanie terapeutyczne. Oprócz tego lubię również pracować z kwasami. Cenię je za nieograniczone możliwości komponowania zabiegów na niemal wszystkie problemy skórne.

Specjalizuje się w:

Bardzo lubię pracę z ludźmi, cenię każdego swojego klienta. Jestem uprzejma i życzliwa. Zabiegi wykonuję starannie, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny. Stale wzbogacam swoją wiedzę i umiejętności. Potrafię również idealnie dobrać pielęgnację domową, dzięki czemu efekty zabiegowe są trwałe i zadowalające.

Izabela Fabisiak

Izabela

Technik Kosmetolog

Swoje wykształcenie zakończyłam na etapie uzyskania tytułu Technik Kosmetolog. Nie miałam już czasu na siedzenie z nosem w książkach. Potrzebowałam prawdziwej wiedzy praktycznej, takiej która przychodzi wraz z doświadczeniem zawodowym.

Na szczęście w Healthy Beauty odbywała się akurat rekrutacja wraz z gruntownym przeszkoleniem i egzaminami na stanowisko Kosmetolog. To był strzał w dziesiątkę! W tej chwili czuję się kompletnym specjalistą z zakresu kosmetologii. Nadal jednak poszerzam swoje kwalifikacje i wiedzę, ponieważ mam świadomość jak ważne jest ustawiczne kształcenie.

Specjalizuje się w:

Wśród terapii na twarz, według mnie, królują peelingi chemiczne, pozwalające uzyskać́ szybki efekt oczyszczenia i pięknie rozjaśnionej skóry. Do moich ulubionych zabiegów należą też mezoterapia mikroigłowa i karboksyterapia. Zakochana jestem w działaniu lasera, ponieważ potrafi on zdziałać cuda na większość defektów skórnych.

Kontakt z Klientem oraz radość, jaką odczuwa po efektywnej terapii, daje mi wiele satysfakcji. Dzięki indywidualnemu podejściu i wsłuchiwaniu się w potrzeby Pacjentów, buduje z nimi trwałe, ciepłe relacje. Zadowolenie i dobre samopoczucie każdego z Państwa jest moim motywatorem do dalszych działań.

Do zobaczenia w Healthy Beauty!

Tomasz

Kosmetolog, fizjoterapeuta

Jestem optymistą ponieważ wierzę, że pomagając ludziom jestem w stanie zmienić świat w lepsze miejsce. A przynajmniej czyjś osobisty świat. Dlatego pomagam ludziom w dążeniu do poprawy stanu zdrowia i lepszego samopoczucia. Podczas pracy kosmetologa pomagam klientom poczuć się pewnie, uwierzyć w swoje piękno. Zajmuję się zabiegami laserowymi, kosmetyką, kosmetologią, leczeniem trądziku i innych zmian skórnych.

Specjalizuje się w:

Jako masażysta uważnie wsłuchuję się w potrzeby osób które do nas przychodzą. Staram się wkładać dużo empatii i zaangażowania w to co robię, dzięki czemu udaje mi się osiągać świetne rezultaty w redukcji napięć mięśniowych i poprawie jakości funkcjonowania aparatu ruchu. Niektórzy pacjenci twierdzą wręcz że „ratuje im życie” oczywiście w przenośni. Pozytywne skutki natury fizycznej oddziaływania masażu to redukcja napięć mięśniowych i bólów z nimi związanych, poprawa krążenia, redukcja zwłóknień i złogów mineralnych w tkankach. Efektem końcowym jest odczucie „lekkości” bezpośrednio po zabiegu i lepsze samopoczucie jako skutek długofalowy. Dodatkową korzyścią jest regeneracja psychiczna, wyciszenie i relaks w atmosferze spokoju, co w dzisiejszym pędzącym świecie jest na wagę złota.

Poza salonem zajmuję się prowadzeniem treningów personalnych. Pomagam zrzucić zbędne kilogramy, usprawnić i wyrzeźbić ciało. Jeżeli potrzebujesz powrócić do sprawności po kontuzji lub masz problemy z kręgosłupem, pomogę Ci w tym w sposób bezpieczny i skuteczny.

Oferty pracy w Salonie Kosmetycznym

Pracuj i rozwijaj się w najlepszym salonie w Warszawie

Sprawdź kogo aktualnie poszukujemy