Kadra

Klaudia Błachnio Kosmetolog w Healthybeauty

Klaudia Błachnio

Kosmetolog

Zamiłowanie do dbania o estetyczny wygląd towarzyszy mi od najmłodszych lat. Studia w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia oraz udział w licznych szkoleniach i kongresach naukowych umożliwiły mi pomaganie osobom zmagającym się z defektami skóry. Kosmetologia jest prężnie rozwijającą się dziedziną, która daje mi możliwość nieustannego rozwoju i zgłębiania tajników pielęgnacji skóry oraz poprawy jej wyglądu.

Specjalizuje się w:

Więcej o mnie
Więcej o mnie

W pracy kosmetologa cenie sobie holistyczne podejście do klienta, które pozwala wyeliminować problem, zaczynajac od eliminacji jego przyczyny.  Uważam, że dobrą pielęgnacje należy zacząć od zmiany niezdrowego stylu życia. Wyeliminowanie złych nawyków żywieniowych, redukcja stresu oraz troska o własne zdrowie pozwala osiągnąć ponad połowę sukcesu w walce z niedoskonałościami skóry. Skupianie się na samopoczuciu, stylu życia oraz odpowiedniej pielęgnacji gabinetowej i domowej umożliwia  mi kompleksowe dbanie o moje klientki i klientów. Najbardziej interesuje się kosmetologią kliniczną oraz anti-aging. Wiedzę z zakresu fizjologii oraz dermatologii wykorzystuję wykonując zabiegi z wykorzystaniem kwasów medycznych, karboksyterapii oraz zabiegu  mezoterapii mikroigłowej.

Na co dzień jestem osobą otwartą i chętną do pomocy. Staram się optymistycznie i z uśmiechem podchodzić do życia i pracy.

Katarzyna Peryt Kosmetolog w Healthybeauty

Katarzyna Peryt

Technik Kosmetolog

Kosmetologia to moja największa pasja. Ukończyłam Technikum Usług Kosmetycznych i stale rozwijam się w zawodzie. Uczęszczam na dodatkowe kursy, warsztaty i szkolenia. Jestem osobą bardzo tolerancyjną. Potrafię zrozumieć potrzeby drugiej osoby i zawsze staram się jak najlepiej pomóc każdemu kto zgłasza się do mnie na zabiegi.

Specjalizuje się w:

Więcej o mnie
Więcej o mnie

Do swoich obowiązków podchodzę bardzo rzetelnie i sumiennie. Jestem osobą dokładną i skrupulatną, z tego powodu doskonale radzę sobie z zabiegami zamykania naczynek, prosaków i włókniaków za pomocą radiotermolizy. Precyzyjna i dokładna praca, skuteczna metoda terapeutyczna oraz znajomość anatomii skóry przekładają się na doskonałe efekty nawet po jednym zabiegu. Oprócz radiotermolizy zajmuje się również mikronakłuwaniem, terapią kwasami, leczeniem rozstępów oraz bardzo wdzięcznymi zabiegami masażu kobiet w ciąży.

Na co dzień na mojej twarzy pojawia się szczery uśmiech. Chętnie pomagam innym, którzy potrzebują wsparcia. Łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi i jestem osobą otwartą. Na co dzień mam mnóstwo energii. Posiadam również zdolności manualne, wyobraźnię oraz poczucie estetyki i piękna. Jako kosmetolog cechuję się wysoką kulturą osobistą i łagodnym usposobieniem. Czuję, że pasuję do Healthy Beauty i cieszę się, że dziś mogę spełniać swoje marzenie o pracy kosmetologa.

Kamila Krupa Manicurzystka w Healthybeauty

Kamila Krupa

Manicurzystka

Aby sprostać wymaganiom klientów i nadążyć za nowinkami kosmetycznymi stale rozwijam swój warsztat zawodowy. Ukończyłam Szkołę Policealną w kierunku Technik Usług Kosmetycznych a teraz kontynuuję naukę na Uczelni Wyższej w kierunku kosmetologii. Dodatkowo uczęszczam na różnego rodzaju szkolenia i kursy.

Specjalizuje się w:

Więcej o mnie
Więcej o mnie

Wykonuje wysokiej jakości zabiegi pielęgnacyjne i upiększające, które przywracają skórze dłoni i stóp jedwabistą gładkość oraz piękny wygląd paznokci. Do dyspozycji klientów – szeroka paleta kolorystyczna oraz moja pomoc w wyborze ?

Zadbam również o perfekcyjną oprawę oka, wykonując zabieg regulacja oraz henny brwi i rzęs. Zajmuję się też depilacją: nóg, rąk czy też wąsika. Wykonuję masaż relaksacyjny całego ciała oraz twarzy.

Jestem osobą otwartą, wsłuchującą się w potrzeby i sugestie klientów. Każdego dnia rozdaję szczery uśmiech i maksymalną ilość dobrej energii. W trosce o moich klientów stawiam na perfekcyjną jakość usług. Nieodłącznym elementem jest dbanie o Państwa bezpieczeństwo, komfort oraz atmosferę relaksu.

Anna Malińska - Kosmetolog w Healthybeauty

mgr Anna Malińska

Kosmetolog, Masażysta

Z wykształcenia jestem kosmetologiem i technikiem masażystą. Z zamiłowania również.

Specjalizuje się w :

Więcej o mnie
Więcej o mnie

Zajmuję się szeroko pojętą kosmetyką. Specjalizuję się w terapiach przeciwtrądzikowych i kosmetologii twarzy. Moim konikiem sa peelingi chemiczne.

Idea Healthy Beauty jest mi niezwykle bliska. Zdrowe piękno jest tym, czym chciałabym obdarzać swoich klientów. Dbam o najwyższą jakość podczas zabiegów. Uważam, że najlepsze efekty można uzyskać bez przesadnych ingerencji w tkanki. Najprostszym przykładami jest oczyszczanie manualne – nie musi zakończyć się mocno podrażnioną i zaczerwienioną skórą oraz dwutygodniowym gojeniem. Każda osobę traktuję tak, jakbym sama chciała być obsłużona.

Dbam o przyjazną i komfortową atmosferę podczas zabiegów. Jeśli przychodzisz do nas po to, żeby się wyciszyć i odpocząć – szanujemy to. Można się nawet zdrzemnąć podczas zabiegu na twarz, pedicure czy masażu. Twój relaks jest najważniejszy.

Swoimi klientami opiekuję się kompleksowo. Jeśli po zabiegu pojawiają się wątpliwości czy pytania – nie bój się do nas zadzwonić. Chętnie doradzę i rozwieję wątpliwości.

Tomasz Maliński - Fizjoterapeuta w Healthybeauty

mgr Tomasz Maliński

Fizjoterapeuta, Masażysta, Trener Personalny

Jestem optymistą ponieważ wierzę, że pomagając ludziom jestem w stanie zmienić świat w lepsze miejsce. A przynajmniej czyjś osobisty świat. Dlatego pomagam ludziom w dążeniu do poprawy stanu zdrowia i lepszego samopoczucia. Podczas pracy masażysty pomagam odzyskać zdrowie i zregenerować się psychicznie. Prywatnie jestem pasjonatem sportu i zdrowego stylu życia. W Healthy Beauty odpowiadam za dział masażu.

Specjalizuje się w:

Więcej o mnie
Więcej o mnie

Jako masażysta uważnie wsłuchuję się w potrzeby osób które do nas przychodzą. Staram się wkładać dużo empatii i zaangażowania w to co robię, dzięki czemu udaje mi się osiągać świetne rezultaty w redukcji napięć mięśniowych i poprawie jakości funkcjonowania aparatu ruchu. Niektórzy pacjenci twierdzą wręcz że „ratuje im życie” oczywiście w przenośni. Pozytywne skutki natury fizycznej oddziaływania masażu to redukcja napięć mięśniowych i bólów z nimi związanych, poprawa krążenia, redukcja zwłóknień i złogów mineralnych w tkankach. Efektem końcowym jest odczucie „lekkości” bezpośrednio po zabiegu i lepsze samopoczucie jako skutek długofalowy. Dodatkową korzyścią jest regeneracja psychiczna, wyciszenie i relaks w atmosferze spokoju, co w dzisiejszym pędzącym świecie jest na wagę złota.

Poza salonem zajmuję się prowadzeniem treningów personalnych. Pomagam zrzucić zbędne kilogramy, usprawnić i wyrzeźbić ciało. Jeżeli potrzebujesz powrócić do sprawności po kontuzji lub masz problemy z kręgosłupem, pomogę Ci w tym w sposób bezpieczny i skuteczny.

Oferty pracy w Salonie Kosmetycznym

Pracuj i rozwijaj się w najlepszym salonie w Warszawie

Sprawdź kogo aktualnie poszukujemy

Menu