Kadra

Anhelina

Technik kosmetolog

Kosmetologia – to moje największe zainteresowanie, część mojego życia! Uwielbiam pomagać ludziom się czuć pewniej. Moim ulubionym jest zabieg mikronakłuwania, który łączy w sobie wiele funkcji i ma szerokie zastosowanie terapeutyczne. Oprócz tego lubię również pracować z kwasami. Cenię je za nieograniczone możliwości komponowania zabiegów na niemal wszystkie problemy skórne.

Specjalizuje się w:

Izabela Fabisiak

Izabela

Technik Kosmetolog

Swoje wykształcenie zakończyłam na etapie uzyskania tytułu Technik Kosmetolog. Nie miałam już czasu na siedzenie z nosem w książkach. Potrzebowałam prawdziwej wiedzy praktycznej, takiej która przychodzi wraz z doświadczeniem zawodowym.

Na szczęście w Healthy Beauty odbywała się akurat rekrutacja wraz z gruntownym przeszkoleniem i egzaminami na stanowisko Kosmetolog. To był strzał w dziesiątkę! W tej chwili czuję się kompletnym specjalistą z zakresu kosmetologii. Nadal jednak poszerzam swoje kwalifikacje i wiedzę, ponieważ mam świadomość jak ważne jest ustawiczne kształcenie.

Specjalizuje się w:

Monika Kimak Healthy Beauty

Monika

Kosmetolog

Bardzo bliski jest mi nurt kosmetologii holistycznej Healthy Beauty®, w którym zdrowie i piękno zawsze idą ze sobą w parze. Dlatego też na Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia uzyskałam tytuł kosmetologa, uczestnicząc w licznych zajęciach z zakresu kosmetologii, diagnostyki i dietetyki.

Specjalizuje się w:

Natalia Padalka kosmetolog Healthy Beauty Warszawa

Natalia

Kosmetyczka

Zainteresowanie kosmetyką towarzyszy mi od dawna. W Healthy Beauty zajmuję się zabiegami z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, upiększającej, a także tych, gdzie dokładność i technika pracy zapewniają wysoką skuteczność i doskonały efekt estetyczny. Zapraszam na perfekcyjny manicure, pedicure pod same skórki, precyzyjną stylizację oprawy oczu, usuwanie zbędnego owłosienia za pomocą wosków lub lasera oraz udzielanie porad kosmetycznych.

Specjalizuje się w:

Anna Malińska kosmetolog Healthy Beauty Warszawa

Anna

CEO Healthy Beauty, Kosmetolog, Szkoleniowiec

Idea Healthy Beauty, czyli idea zdrowego piękna, jest mi niezwykle bliska. Wizję tą przekazuję mojemu zespołowi podczas wewnętrznych szkoleń i spotkań. W Healthy Beauty dbam o to, by jakość zabiegów, profesjonalna obsługa klienta i wiedza kosmetologów była niezmiennie na najwyższym poziomie. Ogromny nacisk kładę na czystość i sterylność w salonie.

Specjalizuje się w :

Oferty pracy w Salonie Kosmetycznym

Pracuj i rozwijaj się w najlepszym salonie w Warszawie

Sprawdź kogo aktualnie poszukujemy