Kadra

Sandra

Kosmetolog

Kosmetologia – to moje największe zainteresowanie, część mojego życia! Uwielbiam pomagać ludziom się czuć pewniej. Moim ulubionym jest zabieg mikronakłuwania, który łączy w sobie wiele funkcji i ma szerokie zastosowanie terapeutyczne. Oprócz tego lubię również pracować z kwasami. Cenię je za nieograniczone możliwości komponowania zabiegów na niemal wszystkie problemy skórne.

Specjalizuje się w:

Izabela Fabisiak

Izabela

Technik Kosmetolog

Swoje wykształcenie zakończyłam na etapie uzyskania tytułu Technik Kosmetolog. Nie miałam już czasu na siedzenie z nosem w książkach. Potrzebowałam prawdziwej wiedzy praktycznej, takiej która przychodzi wraz z doświadczeniem zawodowym.

Na szczęście w Healthy Beauty odbywała się akurat rekrutacja wraz z gruntownym przeszkoleniem i egzaminami na stanowisko Kosmetolog. To był strzał w dziesiątkę! W tej chwili czuję się kompletnym specjalistą z zakresu kosmetologii. Nadal jednak poszerzam swoje kwalifikacje i wiedzę, ponieważ mam świadomość jak ważne jest ustawiczne kształcenie.

Specjalizuje się w:

Tomasz

Kosmetolog, fizjoterapeuta

Jestem optymistą ponieważ wierzę, że pomagając ludziom jestem w stanie zmienić świat w lepsze miejsce. A przynajmniej czyjś osobisty świat. Dlatego pomagam ludziom w dążeniu do poprawy stanu zdrowia i lepszego samopoczucia. Podczas pracy kosmetologa pomagam klientom poczuć się pewnie, uwierzyć w swoje piękno. Zajmuję się zabiegami laserowymi, kosmetyką, kosmetologią, leczeniem trądziku i innych zmian skórnych.

Specjalizuje się w:

Oferty pracy w Salonie Kosmetycznym

Pracuj i rozwijaj się w najlepszym salonie w Warszawie

Sprawdź kogo aktualnie poszukujemy