Regulacja brwi Warszawa - dopasowana do owalu Twojej twarzy

Mnóstwo usatysfakcjonowanych kobiet po naszych zabiegach.
star
star
star
star
star
regulacja i henna brwi

Lista zabiegów na brwi i rzęsy, które można u nas wykonać:

Mając świadomość, że brwi stanowią niezwykle ważny element twarzy, nadając rysom harmonię i charakter warto udać się do salonu Healthy Beauty. Profesjonalni kosmetolodzy polegając na Waszej opinii, dokładają wszelkich starań, aby zabiegi były odpowiednio dostosowane do potrzeb klienta.

  • henna brwi,
  • henna rzęs,
  • stylizacja i regulacja brwi,
  • zagęszczanie rzęs.

Idealne brwi każdego poranka

Wszyscy znają powiedzenie „Oczy są zwierciadłem duszy” to niewątpliwie prawda. To właśnie spojrzenie potrafi przyciągać, a czasem odpychać przedstawicieli płci przeciwnej ale czy tylko spojrzenie się liczy? A co z odpowiednią oprawą? Przecież nasze brwi oraz rzęsy to równie ważny element urody, jak kształt ust czy zadbana skóra. Kochane… czas „opuścić kurtynę nieśmiałości” i zawalczyć o swój powalający wizerunek. Może więc razem rzucimy okiem na sprawę brwi?

Medycyna estetyczna oka łączy w sobie farbowanie brwi i rzęs oraz regulację brwi przy pomocy wosku lub pęsety. To nie leczenie, a tylko zabiegi, które mają na celu poprawę naszego wyglądu i samopoczucia… leczenie może dotyczyć gałki ocznej, a salony kosmetyczne skupiają się na dbaniu o brwi i odpowiednią oprawę oczu.

Farbujemy brwi i rzęsy !

Farbowanie wykonywane jest przy pomocy doskonałej jakości klasycznej henny żelowej. Dzięki niej można uwydatnić, przyciemnić i skorygować kształt brwi oraz sprawić, że rzęsy będą bardziej wyraziste. Tego typu stylizacja brwi sprawi, że koloryt oka zostanie pięknie podkreślony i będzie wspaniale współgrał z oprawą oczu. Hennę można spokojnie stosować także do uzyskania odpowiedniego koloru rzęs. Teraz zapewnie zadajesz sobie pytanie „Henna brwi- cena jaka?”… na pewno nie wpłynie negatywnie na stan Twojego konta.

Oczywiście henna brwi nie jest jedynym sposobem na uzyskanie idealnej barwy. Część kobiet stawia zdecydowanie na długotrwały efekt. Jeśli i ty jesteś zwolenniczka makijażu permanentnego i posiadasz swoje rytuały to spokojne odwiedź Brow Bar Warszawa .

Teraz czas na regulację…

Henna i regulacja brwi to zabiegi, które można wykonać w salonach Healthy Beauty . Pisaliśmy już o tym, jak uzyskać odpowiedni kolor rzęs i brwi, a co z ich kształtem? Stylizacja brwi odbywa się głównie za pomocą depilacji. Depilacja może zostać wykonań w dwojaki sposób- depilacja laserowa oraz depilacja woskiem. We współczesnych czasach zdecydowanie druga opcja odchodzi „do lamusa”. Pewnie dlatego, że jest bardziej bolesna i nie powoduje zatrzymania wzrostu włosów. Brwi regulacja, stylizacja brwi, to zabiegi który koniecznie musisz przejść, aby „odrodzić się” jako piękna i uwodzicielska niewiasta.

Może trochę zagęścimy?

Jakie jeszcze zabiegi może polecić nam specjalista Healthy Beauty? Oczywiście zabieg, które spowodują, że całe miasto będzie wpatrzone w nasze oczy. Przedłużanie rzęs sprawi, że spojrzenie będzie bardziej wyraziste i bardziej zalotne. Nie ma przecież nic bardziej kobiecego niż długie podkręcone rzęsy „okalające” oko.

Zabiegi przeprowadzane w salonie kosmetycznym, wbrew powszechnemu przekonaniu, nie są drogie. Może pozwolić sobie na nie każdy.

Co zamiast henny?

Proponujemy hennę na bazie składników roślinnych, bez użycia utleniacza. Zabieg jest równie skuteczny, a efekt długotrwały jak w przypadku klasycznej henny żelowej!

Barwnik utrzymuje się na włosach około 2 tygodnie. Często znacznie dłużej, aczkolwiek jest to kwestia indywidualna. Zabiegi można powtarzać.

Na zakończenie… zabiegi – gdzie i za ile?

Zabiegi wymienione w artykule to zabiegi, które wykonywane są w wielu salonach kosmetycznych. Warto jednak pamiętać, iż ważni są specjalistyczne i profesjonalne podejście pracowników. W Healthy Beauty na pewno poczujecie, że trafiliście w dobre i odpowiedzialne ręce. Salony zlokalizowane są w wielu miejscach stolicy np. rzęs makijaż można wykonać za niewielką cenę w lokalizacjach takich jak Warszawa Mokotów, Warszawa Wola czy Praga południe. Warto podkreślić fakt, iż zabiegi wykonywane w obrębie oka nie są kosztowne. Cena jest przystępne dla większości kobiet żyjących na średniej stopie. Nie ma zatem na co czekać… ruszajmy na zabiegi!

Zespół Kosmetologów specjalizujących się w oprawie oka
pielęgnacja i lifting

Chcesz umówić się na hennę i zmienić kształt brwi? Nasze zabiegi są wykonywane bardzo starannie i dokładnie. Zapraszamy do kontaktu.