Męska depilacja intymna - szybko sprawnie i bez krępacji

Dwie metody depilacji Wosk lub Laser

Meska depilacja intymna laserem

Depilacja laserowa SHR

Pragnienie gładkiego, pozbawionego owłosienia ciała staje się coraz powszechniejsze. W związku z tym rynek usług kosmetycznych oferuje coraz to nowsze rozwiązania. Znanym jest fakt, że najskuteczniejszym z nich jest laserowe usuwanie owłosienia. Przyzwyczailiśmy się również, że ten rodzaj depilacji jest bardzo bolesny. Ale! Jeśli szukasz metody skutecznej i niebolesnej, depilacja laserowa SHR jest dla Ciebie.

Depilacja woskiem

Depilacja miejsc intymnych przebiega w warunkach komfortu i prywatności. Klient dostaje jednorazową bieliznę oraz chwilę na przebranie i przygotowanie się. W Healthy Beauty stosujemy do wrażliwych partii ciała wosk twardy renomowanej marki Lycon. Różnica pomiędzy woskiem miękkim i twardym jest znacząca – wosk miękki to klasyczny, nakładany rolką i zrywany za pomocą fizelinowego paska. Wosk twardy jest woskiem bezpaskowym – nałożony na skórę, zastyga i jest gotowy do usunięcia. Dodatkowo skóra jest uprzednio zabezpieczona oliwką, dzięki temu odczucia bólowe są zminimalizowane, gdyż nie podrażniamy skóry woskiem chwytając jedynie włosy.

Depilacja meska woskiem

Kiedy wybrać depilację laserową, a kiedy depilację woskiem?

Depilacja woskiem Depilacja laserowa SHR
Bolesność Średnia-wysoka Brak-minimalna
Czas trwania zabiegu do 1h ok 30min
Efekt gładkiej skóry natychmiast po 3 tygodniach
Odwracalność tak, po miesiącu efekt trwały
Minimalna ilość zabiegów dowolnie, zawsze kiedy chcemy mieć gładkie ciało, regularnie co miesiąc dla stałego efektu 6 zabiegów w odstępach 4-8 tygodni
Długość włosów do zabiegu 5-7 mm 1-2 mm

FAQ - wszystko co musisz wiedzieć

Masz wątpliwości?
Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszym Kosmetologiem w Warszawie lub ONLINE

Zapraszamy Cię na darmową konsultację z naszym Kosmetologiem, na której powiemy i pokażemy jak działa laser a jak depilacja woskiem. Sam ocenisz co chcesz wybrać. Odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.

laser vectus - szkolenie usuwanie owłosienia