Męska depilacja intymna - szybko sprawnie i bez krępacji

Dwie metody depilacji Wosk lub Laser

Męska depilacja intymna wciąż jest tematem wywołującym różne reakcje. Wielu Panów bez skrępowania przyznaje się do regularnego wykonywania tego zabiegu, inni zaś nadal jeszcze uznają, iż jest to niemęskie. Ale czy dbanie o higienę, zdrowie i atrakcyjny wygląd jest rzeczywiście jedynie domeną kobiet? Oferujemy dwa rodzaje depilacji: depilację laserową oraz woskiem.

Intymna depilacja coraz popularniejsza wśród mężczyzn

Mężczyzna który idzie z duchem czasu wie, jak bardzo istotne jest dbanie o siebie. Nie mówimy już tylko o czystym i schludnym wyglądzie, ale również o detalach. Dopasowana fryzura, delikatnie wyregulowane brwi i zadbane dłonie, przyjemny zapach. To wszystko składa się na nasz ogólny wizerunek. Gładkie, estetyczne ciało zapewnia komfort psychiczny podczas uprawiania sportów, na basenie, plaży czy na siłowni. Jednocześnie nadal uważa się, że owłosienie jest oznaką męskości. Nie musisz pozbywać się włosów całkowicie – schludne ich przycięcie i zaznaczenie granic również podnosi atrakcyjność i dodaje elegancji. Depilacja męska jest bardzo mile widziana przez płeć piękną. Dla kobiet bowiem depilacja jest już standardem, stąd też często tego samego oczekują od swego partnera. Zastanówmy się jednak jak to działa.

Jak wygląda zabieg z użyciem wosku?

Depilacja miejsc intymnych przebiega w warunkach komfortu i prywatności. Klient dostaje jednorazową bieliznę oraz chwilę na przebranie i przygotowanie się. W Healthy Beauty stosujemy do wrażliwych partii ciała wosk twardy renomowanej marki Lycon. Różnica pomiędzy woskiem miękkim i twardym jest znacząca – wosk miękki to klasyczny, nakładany rolką i zrywany za pomocą fizelinowego paska. Wosk twardy jest woskiem bezpaskowym – nałożony na skórę, zastyga i jest gotowy do usunięcia. Dodatkowo skóra jest uprzednio zabezpieczona oliwką, dzięki temu odczucia bólowe są zminimalizowane, gdyż nie podrażniamy skóry woskiem chwytając jedynie włosy.

Wosk twardy idealnie nadaje się do depilacji stref intymnych, jak również innych wrażliwych partii, np. pach, nosa czy uszu. To najlepszy sposób na pozbycie się owłosienia z wrażliwych partii ciała. Ogromną zaletą jest fakt, że włosy odrastają coraz wolniej i nie kłują. Warto wspomnieć, że zaletą wosku twardego jest to, że usuwa on włoski o długości nawet jednego milimetra. Nie musisz długo czekać i „hodować” włosów do kolejnej depilacji. Po wykonaniu zabiegu na skórę aplikowany jest specjalny antybakteryjny balsam oraz preparat, który łagodzi podrażnienia oraz zapobiega wrastaniu włosków. Jeżeli problem wrastających włosów się pojawia, oferujemy taki preparat do pielęgnacji domowej, aby uporać się z tą dolegliwością. Depilacja woskiem to rozwiązanie długotrwałe i zapewniające satysfakcję z efektów.

Jak często należy wykonywać zabieg, aby cieszyć się stale gładkim ciałem?

Jeżeli ciało ma być gładkie nieustannie, zalecamy depilację co ok. 3 tygodnie. Jeżeli krótkie włoski nie stanowią dyskomfortu, z zabiegu można korzystać co 4-6 tygodni.

Zalety wykonywania zabiegu:

  • zwiększenie higieny strefy intymnej
  • optyczne powiększenie narządów płciowych
  • komfort i wygoda
  • odrastające włoski nie kłują
  • intensywniejsze doznania podczas stosunku
  • gładka i pozbawiona włosów skóra na dłużej
  • możliwe krótsze odstępy między zabiegami, aby skóra była cały czas gładka
  • Przeciwwskazania do zabiegu Boyzilian

Przeciwwskazania do zabiegu to: nieuregulowana cukrzyca, przyjmowanie niektórych leków (np. Izotek), rany i podrażnienia na skórze, aktywne choroby skórne w miejscu depilacji. By upewnić się, że to zabieg właśnie dla Ciebie, nie bój się zapytać naszej kadry o radę. Profesjonaliści Healthy Beauty chętnie służą pomocą i poinformują o najlepszej formie zabiegu, indywidualnie dopasowanej do Twoich potrzeb.

Menu