Depilacja Laserowa Bikini Warszawa

Profesjonalne usuwanie owłosienia z miejsc intymnych.

Wejdź na Wyższy Poziom, Popraw Swój Komfort Życia

Zabiegi depilacji laserowej wykonujemy w stylu

laserowe usuwanie owłosienia
Styl Hollywood

Depilacja laserowa bikini w typie holywood obejmuje całkowite usunięcie włosów ze strefy intymnej, łącznie ze szparą pośladkową.

laser diodowy okolic bikini

Bikini brazylijskie obejmuje depilację całej okolicy intymnej, łącznie ze szparą pośladkową. Jedynie na wzgórku łonowym zostawione są włoski w kształcie paska lub trójkąta.

depilacja laserowa classic
Styl klasyczny

Depilacja laserowa klasycznego bikini obejmuje depilację włosów spoza linii bielizny.

laserowe usuwanie owłosienia

Czy wiesz ile tracisz czasu i nerwów na klasyczną depilację w ciągu roku?

Zakup maszynek, wosku, żeli czy pianek do manualnego usuwania owłosienia. Na to wszystko musisz poświęcić dodatkowy czas, uwagę oraz irytację gdy się zatniesz. Pamiętaj, że wolne chwile w takim miejscu jak Warszawa są cenniejsze niż pieniądze. Czy próbowałaś już zabiegu depilacji laserowej?

Co z wrastającymi i kłującymi włoskami?

Wiele kobiet ma problem z podrażnieniami, wrastającymi włoskami oraz zapaleniami mieszków włosowych po klasycznych metodach depilacji.

Wcale nie musisz mieć takich zmartwień !

Zabiegi na wrastające włoski - vectus

Oferujemy nie tylko depilację laserową. Z nami zyskujesz: czas, dobre samopoczucie i pewność siebie

Z najnowszych statystyk wynika, że kobiety golą ciało 3 razy w tygodniu średnio po 20 minut.

To jest 60 minut tygodniowo. To są 4 godziny miesięcznie.

Zabiegi depilacji laserowej średnio oddają Ci 2 dni w skali roku!

Zainwestuj w swoje ciało i urodę. Bądź zawsze gładka i pewna siebie.

Obawiasz się, że zabieg depilacji laserowej boli lub nie daje efektów?

Nie w Healthy Beauty Warszawa!

 • Nasz laser SHR posiada wydajny system chłodzący, dzięki któremu depilacja nie boli nawet w strefie intymnej
 • Większość klientów korzystająca z innych zabiegów depilacji jest zaskoczona bezbolesnością SHR.
 • Średnio wystarczy 4-6 zabiegów, aby pozbyć się owłosienia na zawsze.
 • Zapomnij o wrastających włoskach okolic bikini.
 • Depilacja naszym laserem oddaje Ci minimum 2 dni w roku.

Masz wątpliwości?
Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skorzystaj z darmowej próby laserowej.

Zanim podejmiesz decyzję, zapraszamy Cię na darmową konsultację z naszym Kosmetologiem, na której wypróbujesz zabieg depilacji laserowej. Odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości. Jeśli zechcesz, przetestujemy go na wybranym fragmencie ciała, abyś mogła zobaczyć jego niezawodność oraz nasz profesjonalizm i świadomie wybrać naszą depilację laserową.

laser vectus - szkolenie usuwanie owłosienia

Ile kosztuje laserowa depilacja bikini?

Skorzystaj z promocji.
W pakiecie 5 zabiegów 6-ty zabieg dostajesz za darmo.
Zabieg Cena za zabiegPromocja 5+1
Bikini350 zł1750 zł
Bikini brazylijskie450 zł2250 zł
Bikini (męskie)400 zł2000 zł
Bikini + szpara pośladkowa (męskie)550 zł2750 zł
Linia brzucha200 zł1000 zł
Zadzwoń
+48 731 677 790
Rezerwuj Wizytę

FAQ - baza wiedzy

Laserowe usuwanie owłosienia jest całkowicie bezpieczne dla okolicy łonowej. Jest to metoda dużo bardziej komfortowa i nie dająca żadnych negatywnych skutków jak golenie. Zapomnij o wrastających włosach (już po jednym zabiegu!), zacięciach, podrażnieniach, zapaleniach mieszków włosowych czy kłujących odrastających włoskach.

Odpowiedź na to pytanie jest oczywista. Warto! Dlaczego? Z zabiegu płyną same korzyści – brak wrastania włosów, podrażnień, zapaleń mieszków włosowych czy odrastających po goleniu, kłujących włosów. Pamiętanie o goleniu nie zajmuje Ci już głowy.

W zależności od koloru włosów będziesz potrzebować od 6 do 10 zabiegów depilacji laserowej, a kolejne zabiegi wykonujemy w odstępach co cztery do ośmiu tygodni. Prawie całkowite usunięcie włosów nastąpi po wyłapaniu wszystkich włosów w fazie anagenu, czyli aktywnego wzrostu. Po każdym zabiegu zauważysz stopniową redukcję owłosienia: włosy zaczną rosnąć słabsze, cieńsze, jaśniejsze i wolniej. W Healthy Beauty Warszawa parametry dobieramy tak, aby liczba zabiegów depilacji laserowej była jak najniższa. Zależy nam, abyś mogła cieszyć się gładką skórą w jak najkrótszym czasie.

Panuje powszechna opinia, że epilacja laserowa strefy bikini jest bolesna i często wymaga znieczulenia kremem z lidokainą. Tak działa zazwyczaj laser diodowy. Depilacja SHR bikini jest zaskakująco komfortowa i szybka. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które marzą o pozbyciu się włosów na stałe, ale z powodu niskiego progu bólu nie są w stanie poddać się zabiegowi.

Bikini w stylu klasyczny, brazylijskim oraz holywood to najczęściej spotykane style. Bikini klasyczne obejmuje usunięcie włosów spoza linii bielizny, czyli pachwiny i w razie potrzeby owłosienia z fragmentu ud oraz pośladków. Zabieg depilacji laserowej w stylu brazylijskim obejmuje całą okolicę intymną, łącznie ze szparą pośladkową. Pozostawia włosy jedynie na wzgórku łonowym, w wybranym przez klientkę kształcie, np. paska dowolnej grubości lub trójkąta. Styl holywood to całkowite usunięcie włosów z okolic intymnych, włączając wzgórek łonowy.

Włosy w okolicach intymnych należy zgolić na 2-3 dni przed planowanym zabiegiem. Zupełnie tak samo jak na innych partiach ciała. Niewielki odrost potrzebny jest kosmetologowi do oceny koloru, grubości oraz gęstości włosów w celu odpowiedniego dopasowania parametrów zabiegowych.

Najlepszą radą jest w pierwszej kolejności znalezienie przyczyn. Brak skuteczności depilacji laserowej zależy od kilku czynników:

-regularności zabiegów – przestrzegania odstępów czasowych zaleconych przez kosmetologa

-ustawienia odpowiednich parametrów zabiegowych i dostosowaniu ich do zmieniającego się włosa w trakcie serii zabiegów – zbyt niskie mogą nawet stymulować wzrost włosów

-braku czynników wewnętrznych powodujących nadmierne owłosienie, np. zaburzeń hormonalnych czy stosowania niektórych leków, jak np. leki steroidowe

-typ lasera odpowiedni do koloru usuwanych włosów i karnacji

Jeżeli żadne z tych czynników nie jest przyczyną, warto wypróbować epilację SHR, która ma nieco inny mechanizm działania niż tradycyjne lasery. Dzięki emitowaniu nakładających się impulsów o szerszym zakresie fal, oddziałuje na melaninę oraz naczynia krwionośne odżywiające cebulkę. Dzięki temu podwójnemu mechanizmowi działania, jest w stanie usunąć każdy kolor włosów.

Depilacja laserowa przy użyciu większości typów laserów nie usuwa rudych włosów. Jest w nich zbyt niska zawartość melaniny, nie wychwytywana przez lasery. Jeżeli elektroliza również nie przyniosła efektu, być może zastosowano za niskie parametry. Powodem braku efektu mogą być również zupełnie inne przyczyny, np. zaburzenia hormonalne, czy stałe drażnienie mechaniczne w miejscach wzrostu włosów. Z badań wynika, że statystycznie około 3% populacji ludzi jest odporna na światło lasera. Być może znajdujesz się w tej „szczęśliwej” grupie.

Istnieje jeszcze jedna możliwość usunięcia opornych włosów – epilacja SHR, gdzie impulsy nakładane są stopniowo i kumulują się w mieszku włosowym. Dzięki temu możliwe jest usuwanie włosów bardzo jasnych i rudych, skutecznie i bez oparzenia skóry. To nowość dająca osobom z jasną skórą i włosami możliwość pozbycia się niechcianego owłosienia.

Laserowe usuwanie owłosienia polega, krótko mówiąc, na zniszczeniu brodawek włosów oraz odżywiających ich drobnych naczyń krwionośnych. Dzięki temu włos pozbawiony odżywienia nie jest w stanie ponownie odrosnąć. Jak można opisać działanie zabiegu depilacji? Depilacja laserem diodowym odbywa się następująco: głowica emituje pojedyncze strzały świetlne w miejsce po miejscu, skupiając się na chromoforze, czyli melaninie (barwniku) w cebulce włosa. Chromofory to grupa absorbująca konkretną długość światła, emitowaną przez głowicę lasera. W przypadku epilacji SHR dostępnej w Healthy Beauty Warszawa, energia emitowana jest pulsacyjne, a kosmetolog przesuwa głowicę w trakcie pracy. Technika ta ma nazwę „in motion”, czyli w ruchu. Cebulka włosa stopniowo absorbuje energię światła emitowanego przez laser, a w czasie pomiędzy impulsami, okoliczne tkanki wychładzają się dzięki żelowi chłodzącemu oraz niezwykle wydajnemu chłodzeniu głowicy. Energia skupia się w cebulce włosa jako ciemniejszej strukturze niż skóra oraz wolniej oddaje ciepło. Takie rozwiązanie umożliwia bezpieczne usunięcie jasnych i rudych włosów, ponieważ w trakcie zabiegu operator obserwując reakcję skóry jest w stanie zauważyć moment, w którym aplikowana energia lasera będzie wystarczająca do uszkodzenia cebulki. To znaczna przewaga nad tradycyjnymi laserami, gdzie możliwe są tylko pojedyncze strzały w każde miejsce. SHR dozuje energię stopniowo, podczas kilku przejść, a szerszy zakres fali niż w laserze diodowym uszkadza dodatkowo naczynia krwionośne odżywiające włos. Dzięki temu w rezultacie jest bezpieczniejszy oraz niezwykle skuteczny, również latem i na opalonej skórze.

Depilacja dolnych partii ciała to depilacja bikini, zarówno u pań jak i panów. Dużym zainteresowaniem cieszy się usuwanie włosków w stylu brazylijskim oraz holywood.

Aby zniszczyć mieszek włosowy i pozbyć się włosa, musi on przyjąć dużą dawkę energii. W przypadku lasera diodowego jest to jednorazowa duża dawka, aplikowana w podczas jednego strzału miejsce po miejscu. Technologia SHR wykorzystuje natomiast zjawisko kumulowania się energii w strukturze, jaką jest cebulka włosa. Dzięki temu możliwe jest trwałe jej uszkodzenie poprzez pulsacyjne nakładanie się impulsów o mniejszej mocy, a to oznacza zupełnie bezbolesny zabieg. Podczas depilacji laserem diodowym strzały odczuwalne są jako ukłucia igłą w miejscach włosów, podczas depilacji SHR możesz odczuwać jedynie przyjemne ciepło.

Włosy terminalne, czyli widoczne włosy występujące na głowie i ciele nie rosną cały czas. Ich cykl wzrostu obejmuje 3 fazy: anagen, katagen oraz telogen.

Anagen – to faza aktywnego wzrostu, podczas której komórki w cebulce ulegają intensywnym podziałom i produkują nowy włos. Ten etap trwa najdłużej na skórze głowy (od 2 do 7 lat), na twarzy i ciele znacznie krócej. Np. na skórze twarzy zaledwie 6 tygodni, na nogach 12 tygodni.

Katagen, czyli faza przejściowa, podczas której podziały komórkowe zatrzymują się, macierz obumiera, a włos wypychany jest ku powierzchni skóry.

Telogen – to czas, kiedy we włosie nie zachodzą już procesy przemiany materii i obumiera. Rozpoczyna się proces jego rogowacenia i włos wysuwa się ze skóry. Może samoistnie wypaść pozostawiając puste miejsce (wtedy ten moment nazywa się również egzogenem), lub może zostać wypchnięty przez nowy, rosnący włos w fazie anagenu. Czas trwania telogenu jest bardzo  różnych na poszczególnych partiach ciała. Na przykład na skórze pach i miejsc intymnych trwa 3 miesiące, na brodzie 10 miesięcy, a na ramionach aż 18 miesięcy.

Z uwagi na fazy wzrostu włosów, istotne jest, aby kolejne zabiegi wykonywać w odpowiednich ostępach czasowych. Dzięki temu terapia jest skuteczna, a Ty osiągasz adekwatne do ceny efekty.

Przeciwwskazania do zabiegu depilacji laserowej intymnej obejmują takie same, jak ogólnie przyjęte, czyli:

 • Ciąża, karmienie piersią
 • Choroby wewnętrzne: nowotwór, cukrzyca, aktywna infekcja, epilepsja i inne zaburzenia neurologiczne, alergia
 • Zmieniony kolor skóry: opalenizna, samoopalacz (na 3 dni przed i po zabiegu)
 • Choroby skóry: aktywna opryszczka, obecność zmian barwnikowych albo bielactwa, łuszczyca, liszaj płaski, fotodermatozy np. toczeń rumieniowaty układowy,
 • Stosowanie kremu z retinolem, miejscowych maści z antybiotykiem
 • Przyjmowanie leków światłouczulających (sulfonamidy, retinoidy, tetracykliny)
 • Przyjmowanie ziół (dziurawiec, nagietek, bratek)
 • Aspiryna i leki rozrzedzające krew (przestać zażywać 1 tydzień przed zabiegiem)
 • Witaminy A i E (przestać zażywać ok. 5 dni przed zabiegiem naświetlania)
 • Depilacja woskiem i pęsetą (przestać stosować 1 miesiąc przed zabiegiem epilacji laserowej)
 • Skłonności do bliznowacenia i przebarwień
 • Aktywne zakażenia bakteryjne lub wirusowe miejsc intymnych

Po zabiegu depilacji laserowej należy unikać rozgrzewania (sauna, gorące prysznice) oraz czynników drażniących (chlorowana woda, toniki na bazie alkoholu) przed 2 dni. Na drugi dzień po zabiegu można zastosować łagodzące i nawilżające balsamy. Najczęściej jednak nie jest to koniecznie, ponieważ depilacja laserem SHR w Healthy Beauty Warszawa umożliwia powrót do codziennych czynności bardzo szybko. W przypadku zapalenia mieszków włosowych (które zdarza się bardzo rzadko oraz u osób z taką tendencją) warto zastosować preparaty z chlorheksydyną, np. Bepanthen Plus).

Proces depilacji w szczegółach odbywa się w kilku etapach:

 1. Na przygotowaną wcześniej skórę pacjenta (zgoloną, z delikatnym odrostem) aplikowany jest chłodzący żel
 2. Następnie głowica urządzenia lasera SHR stopniowo podgrzewa włos i cebulkę. Dawki ciepła docierają do korzenia włosa kumulując się, po czym uszkadzają brodawkę oraz odżywiające ją drobne naczynia krwionośne.
 3. Uszkodzona brodawka  nie może produkować komórek włosa. Włos obumiera i wypada. Już po pierwszym zabiegu odrasta znacznie mniej włosów.
 4. Mieszek włosowy pozostaje już niezdolny do produkcji nowych włosów.

Prawie każda kobieta lubi, kiedy ma gładkie ciało. Najczęściej depilowane obszary to pachy, łydki czy okolice intymne. Dostępnych jest bardzo wiele metod domowych jak i profesjonalnym. Usuwanie  włosków w warunkach domowych zapewniają zabiegi depilacji mechaniczne (golenie maszynkami jednorazowymi lub elektrycznymi) lub chemiczne (za pomocą kremów do depilacji), czy też wykorzystujące światło. Metoda laserowa doczekała się również swojego odpowiednika do zabiegów domowych, bardzo popularnego na całym świecie. Wszystkie te metody są obarczone efektami ubocznymi lub ich skuteczność jest znikoma. Golenie może powodować zapalenie mieszków włosowych, wrastanie włosów i związane z nim infekcje, stany zapalne prowadzące do blizn i przebarwień, na odrastaniu kłujących włosków kończąc. Z kolei depilacja chemiczna obarczona jest ryzykiem podrażnienia i uczulenia skóry. Obie wymagają nawet codziennego powtarzania. Domowe systemy depilacji zwyczajnie nie mają szansy działać. Czy myślisz, że urządzenie takie jak laser, którego obsługa wymaga profesjonalnej wiedzy i szkoleń, aby być bezpieczna i skuteczna, byłoby po prostu udostępniane do domowego użytku? Istotną informację o skuteczności niesie również cena urządzenia domowego i profesjonalnego. Nie jest więc możliwe, by jego działanie zapewniało podobne efekty jak profesjonalne zabiegi depilacji laserowej. Ogromną zaletą wyróżniającą profesjonalną depilację SHR jest to, że głowica zabiegowa jest pozwala na szybką depilację dużych części ciała jak plecy, łydki i błyskawiczny zabieg na takich partiach jak pachy, broda, ramiona, twarz, wąsik. Również dla każdego koloru włosów, a opalona skóra nie jest przeciwwskazaniem do trwałego usuwania owłosienia.

Jeśli chcesz sprawdzonych i skutecznych rozwiązań – depilacja laserowa w gabinecie, profesjonalnym urządzeniem jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż domowe metody. Szczególnie usuwanie zbędnego owłosienia ciała laserem SHR – bezpiecznie, bez bólu, bez powikłań oraz co najważniejsze, zapewnia trwałe efekty.

Jeżeli chcemy za pomocą lasera pozbyć się owłosienia z obszaru ciała, na którym występują pieprzyki, warto je wcześniej skonsultować z dermatologiem. Jeśli nie budzą żadnych zastrzeżeń, można je swobodnie naświetlać (tak samo, jak nie chowamyskóry przed działaniem słońca) bądź dla pewności zabezpieczyć punktowo preparatem ochronnym. Jeśli są to pojedyncze zmiany, możliwe jest również ich ominięcie. Po naświetlaniu pieprzyki mogą delikatnie ściemnieć, jest to normalne zjawisko. Po kilku tygodniach ich kolor powróci do pierwotnego. W Healthy Beauty Warszawa ul Gostyńska 41 zawsze dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych klientów.

Efekt po zabiegu depilacji laserowej jest efektem trwałym. Możliwe jest jednak pojawienie się niewielkiej ilości pojedynczych włosków po dłuższym czasie. To włosy, które podczas serii zabiegowej nie pojawiły się w fazie anagenu. W związku z tym, aby uzyskać stały efekt idealnie gładkiej skóry ciała i twarzy, warto raz w roku zrobić jeden przypominający zabieg laserowego usuwania owłosienia.

Niekiedy zdarza się jednak, że zaczynają rosnąć nowe włosy. Może być to następstwem np. zaburzeń hormonalnych związanych z dysfunkcją pracy układu hormonalnego, długotrwałego stresu lub drażnienia mechanicznego w danym miejscu.