Manicure hybrydowy Warszawa Wola

Mnóstwo usatysfakcjonowanych kobiet po naszej stylizacji paznokci.
star
star
star
star
star
Zabieg - manicure hybrydowy

Dlaczego warto robić paznokcie hybrydowe u nas:

Salon oferuje swoim klientom niezwykle trwały i starannie wykonany pedicure oraz hybrydowy manicure. Do wszystkich zabiegów używane są preparaty najwyższej jakości. Domeną pracowników, jest dbanie o każdy szczegół zabiegu tak, by efekt końcowy cieszył oko na długi czas, a sam manicure był przyjemnie spędzoną i pełną relaksu chwilą dla Ciebie. Dla potrzeb klientów, salon urody dysponuje galerią zdjęć. Galeria pozwoli wybrać rodzaj zabiegu i końcowy efekt jaki chce osiągnąć klient. Najważniejsze walory:

  • dajemy gwarancję wykonania (jeśli coś odpadnie lub odpryśnie dostajesz poprawkę za darmo),
  • wiele wzorów i stylizacji sprawdź galerie manicure,
  • dokładne malowanie „pod skórki”,
  • dbamy o najwyższy poziom higieny i sterylizacji narzędzi.

Zdjęcia naszego manicure

Dłonie i paznokcie to bardzo ważna część zarówno kobiecego, jak i męskiego ciała. Zadbane, nawilżone ręce przyciągają spojrzenie płci przeciwnej. Jednak najważniejszym elementem dłoni są paznokcie, które nie tylko powinny stanowić nasza ozdobę, ale także mogą odzwierciedlać naszą osobowość i pewne cechy charakteru, czy temperamentu. Manicure i pedicure hybrydowy jest świetnym sposobem na pokazanie swoich paznokci „w dobrym świetle”.

Salon urody Healthy Beauty znajdujący się w Warszawie specjalizuje się w profesjonalnych usługach manicure pedicure. Pracownicy salonu to osoby kreatywne, dokładne i przyjacielskie. Dzięki temu każdy klient poczuje domową atmosferę skłaniającą do swobodnych rozmów. Dodatkowo kosmetyczki są osobami znającymi najnowsze trendy, wiec manicure pedicure będą wykonane zgodnie z najnowszymi zasadami mody.

Stylizacja paznokci jest powszechnie znanym i najczęściej wykonywanym zabiegiem pielęgnacyjno-upiększającym dłoni. Obejmuje opracowanie paznokci i skórek. Na koniec, wedle życzenia klientki aplikowany jest lakier klasyczny, hybrydowy lub odżywka do paznokci. Manicure spa dodatkowo zawiera odżywczą i regenerującą maskę do dłoni i krótki masaż.

Manicure i pedicure – czyli nowości ap ropo stylizacji paznokci

Manicure jest forma zabiegów upiększających znanych od wielu lat. Od kiedy kobiety zaczęły dostrzegać wpływ swojej urody na otoczenie, od wtedy zabiegi na dłonie stały się prawe obowiązkiem. Na chwile obecna coraz bardziej popularny staję się manicure męski, co świadczy o pozytywnych zmianach zachodzących w naszym społeczeństwie. Przecież na zadbanego mężczyznę też fajnie popatrzeć 🙂 Pielęgnacja paznokci stała się nie tylko domeną kobiet, jest także ważnym elementem życia męskiej części Polaków.

Manicure french Warszawa

Zabiegi – manicure french charakteryzuje się mocno zaakcentowanymi końcówkami paznokcia. Zazwyczaj są one pomalowana na intensywny biały kolor. Pozostała część paznokci pokrywana jest bezowym lub różowym lakierem. Zabieg wykonany w salonie wspaniale podkreśli kształt paznokci, dzięki czemu dłonie staną się naturalnie piękne. Należy podkreślić że trwałość zabiegu jest bardzo wysoka.

Zabiegi – manicure japoński Warszawa

Japoński manicure – obecnie jest hitem , jeśli chodzi o zabiegi upiększające dłonie. Nazwa pochodzi od japońskiej firmy kosmetycznej, która rozsławiła zabiegi, które współcześnie podbijają serca klientów. Cały zabieg polega na bardzo intensywnym nacieraniu płytki paznokcia odpowiednio wyselekcjonowanymi substancjami, które mają nadać paznokciom połysk różowej perły. Manicure japoński nie tylko wpływa korzystnie na wygląd płytki paznokcia ale także na jego zdrowie. Polecany jest zarówno jako zabieg dla kobiet, jak i zabieg typowo męski

Zabieg – manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy jest bardzo popularny i zdobywa coraz to większą rzeszę zwolenników. Manicure hybrydowy to nic innego jak cienka warstwa lakieru nakładana jak zwyczajny lakier, jednak utwardzana za pomocą światła UV. Takie utwardzenie powoduje ze manicure hybrydowy potrafi utrzymywać się bardzo długo, nawet do 3 tygodni. Cecha hybrydy jest trwałość, połysk i odpowiednia pielęgnacja paznokcia.

W salonie urody Healthy Beauty Wola specjaliści twierdzą, że manicure hybrydowy jest bezpieczny i hypoalergiczny, ponieważ pozbawiony jest szkodliwych dla paznokcie substancji. Emalia, która jest nakładana na płytkę paznokcia to mieszanka lakieru i żelu. Usuwanie jest proste, ponieważ manicure hybrydowy można zmyć normalnym, łatwo dostępnym zmywaczem do paznokci. Można połączyć dwa zabiegi tworząc np. efekt manicure hybrydowy french.

S.O.S dla zniszczonych paznokci

IBX System – to rewolucyjna metoda naprawy paznokci od środka.  Wnika do wnętrza płytki, dzięki czemu utwardza, wzmacnia i naprawia uszkodzenia. Paznokcie rosną zdrowe, mocne i gładkie.

Zastosowany pod hybrydę lub manicure klasyczny działa jak ochronna tarcza.

Zastosowany samodzielnie odbudowuje paznokcie w ramach intensywnej kuracji naprawczej.

IBX będzie świetnym rozwiązaniem, jeśli Twoje paznokcie:

  • są kruche i łamliwe
  • cienkie
  • rozdwajają się
  • mają białe plamki, bruzdy
  • zniszczone ciągłymi stylizacjami
Zespół Kosmetologów specjalizujących się w manicure pedicure
pielęgnacja i lifting

Podobają Ci się nasze manicure? Gwarantujemy wysoką trwałość, estetykę i profesjonalne wykonanie.