1. Strona główna
 2. Zabiegi na twarz
 3. Kwasy – Peeling Chemiczny

Kwasy – Peeling Chemiczny

Tylko rzetelne i prawdziwe opinie

star
star
star
star
star

5 na 5 ( Zobacz >>> już 70 pozytywnych opinii)

Zabiegi na twarz za pomocą kwasów - zabieg

Dlaczego warto wybrać zabieg kwasami u nas:

 • Najwyższej jakości ekologiczne kwasy – możesz być spokojna, nasze kwasy to 100% produkt ekologiczny bez zbędnych dodatków. Lista kwasów które stosujemy.
 • Indywidualnie dobrane stężenie i rodzaj kwasu – Kosmetolog zawsze przed zabiegiem przeprowadza wywiad z klientem oraz analizuje jego cerę i jej problem. Na podstawie zebranych informacji dobiera odpowiedni rodzaj kwasu i określa jego stężenie.
 • Gwarancja bezpieczeństwa – zabiegi w naszym salonie wykonywane są przez profesjonalistów.
 • Efekty już po pierwszym zabiegu – dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy na temat skóry potrafimy tak dobrać zabiegi aby już po pierwszym było widać znaczną poprawę.

Dla kogo jest zabieg, jak wygląda - zobacz video

Efekty zabiegów kwasami

Kwasy na zmarszczki - efekt po pierwszym zabiegu
Retinol i kwas hialuronowy w redukcji zmarszczek Warszawa
Terapia na trądzik- efekty po paru zabiegach
Kosmetyczne Leczenie trądziku kwasami
Kwasy na przebarwienia po słońcu - efekt po paru zabiegach
Gabinek kosmetyczny - efekty kwasów
Co warto wiedzieć o zabiegach pielęgnacyjnych kwasami?

Co warto wiedzieć o zabiegach pielęgnacyjnych kwasami?

Kwasy to organiczne związki chemiczne pochodzenia naturalnego. Otrzymywane są między innymi z trzciny cukrowej, mleka czy owoców. Zastosowanie tych substancji znane jest już od czasów starożytnego Egiptu, kiedy to zamożne kobiety kąpały się w kwaśnym mleku, nieświadomie wykorzystując wygładzające i rozjaśniające właściwości kwasu mlekowego.  Za pomocą peeling chemicznego można walczyć z niemal każdym problemem skórnym.

W Healthy Beauty używamy monokwasów, czyli pojedynczych związków, które kosmetolog używa w odpowiednich stężeniach. Dzięki temu mamy możliwość personalizowania zabiegu tak, by był najlepiej dostosowany do potrzeb skóry. W przeciwieństwie do  dostępnych na rynku gotowych mieszanek które, nie dają takiej możliwości. Preparaty stosowane są w odpowiedniej sekwencji i stężeniu, by zmaksymalizować działanie terapeutyczne. Odpowiednio przeprowadzona terapia połączona z edukacją pacjenta umożliwia osiągnięcie najlepszych rezultatów na stałe.

Zabiegi na twarz za pomocą kwasów - zabieg

W zależności od rodzaju kwasu możemy uzyskać:

 • zredukowanie trądziku (różowatego, pospolitego)
 • usunięcie zaskórników
 • oczyszczenie skóry
 • likwidację przebarwień
 • zmniejszenie łojotoku
 • nawilżenie i wygładzenie skóry
 • rewitalizacja, odświeżenie
 • likwidację zmarszczek i blizn
 • poprawę gęstości i jakości skóry
 • rozjaśnienie cieni pod oczami
 • redukcję rumienia i wzmocnienie naczynek krwionośnych
 • stymulowanie produkcji kolagenu i elastyny w skórze
Zabiegi na twarz przy pomocy kwasów w Warszawie

Dodatkowo wykorzystanie kilku kwasów w jednym zabiegu pozwala zoptymalizować efekt działając jednocześnie na kilka współistniejących problemów. Przed zabiegiem zbierany jest obszerny wywiad, który pozwala kosmetologowi dobrać odpowiednią terapię i z zabiegu na zabieg wzbogacać ją o kolejne preparaty, by pozbyć się wszystkich kłopotów skórnych.

Zabiegi przeprowadzamy za pomocą różnych kwasów, indywidualnie dopasowanych do cery i problemu lub wybranych przez klienta. Zobacz jakich kwasów używamy.

Na peeling chemiczny pozytywnie reaguje ponad 80% pacjentów. Tak wysoki współczynnik sprawia, że jest to jedna z najpopularniejszych terapii na rynku kosmetycznym.

Ile zabiegów wykonać, aby uzyskać zadowalający efekt?

Pierwsze efekty są widoczne już po 1 zabiegu. W związku z tym niekiedy zdarza się, że pacjenci przerywają terapię. Jest to błąd, ponieważ tylko kompletna terapią przynosi trwałe i pełne efekty. Najczęściej terapię przeprowadza się w serii około 5 zabiegów. Zabiegi odbywają się  w odstępach od 7 do 30 dni, w zależności od użytego kwasu, typu skóry i rodzaju terapii. Po zakończeniu całej serii można kontynuować inne terapie, które spotęgują efekty i przedłużą je. Dla podtrzymania pozytywnych skutków leczenia kwasami, po skończonej serii zalecamy wykonywanie zabiegów przypominających raz na 4-6 tygodni.

Jak przygotować się do zabiegu?

Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań ze strony pacjenta. Należy jednak zachować kilka zaleceń. Bezpośrednio przed zabiegiem nie należy:

 • korzystać z solarium,
 • spożywać alkoholu,
 • wykonywać peelingów ani innych intensywnych zabiegów w odstępie tygodnia.

Peeling chemiczny latem? Oczywiście!

Powszechny jest mit, że leczenia kwasami nie stosuje się w porze letniej. Bardziej doświadczeni kosmetolodzy wiedzą jednak, że to nie do końca prawda. W Healthy Beauty oferujemy całą gamę kwasów letnich wraz z ochrona skóry przed promieniami słonecznymi. Dzięki temu możemy prowadzić terapie o każdej porze roku i nie jesteśmy uzależnieni od intensywności nasłonecznienia. Trądzik i przebarwienia nie mają wakacji! 🙂

Nasz Salon kosmetyczny

Jest to profesjonalny gabinet kosmetologiczny o najwyższym standardzie wykonywanych usług.
Przeprowadzamy zabiegi w kameralnej atmosferze i przestronnych gabinetach. Pod opieką wykształconych Kosmetologów.
Znajdziesz nas na Warszawskiej Woli

Podaruj prezent w formie vouchera

Indywidualnie dopasujemy rodzaj kwasu do Twojej cery i jej problemów. Jeśli chcesz umówić się na zabieg, zapraszamy do kontaktu.

Menu