Zabiegi kwasami Warszawa - najlepsze efekty

Tylko rzetelne i prawdziwe opinie
star
star
star
star
star
peeling warszawa i pielęgnacja twarzy
Dlaczego warto wybrać zabieg kwasami u nas:
 • Najwyższej jakości preparaty na skórę – możesz być spokojna, nasze produkty są 100% ekologiczne bez zbędnych dodatków.
 • Indywidualnie dobrane stężenie i rodzaj kwasu – Kosmetolog zawsze przed zabiegiem przeprowadza wywiad z klientem oraz analizuje jego cerę i jej problem. Na podstawie zebranych informacji dobiera odpowiedni rodzaj kwasu i określa jego stężenie.
 • Gwarancja bezpieczeństwa – terapie w Healthy Beauty Warszawa wykonywane są przez profesjonalistów.
 • Efekty już po pierwszym zabiegu – dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy na temat skóry potrafimy tak dobrać usługę aby już po pierwszym zabiegu było widać znaczną poprawę.

Oczyszczanie przy użyciu kwasu

Wyniki naszych terapii
Złuszczanie kwasami - zmarszczki
Retinol i kwas hialuronowy w redukcji zmarszczek Warszawa
Terapia na trądzik i blizny potrądzikowe
Kosmetyczne Leczenie trądziku kwasami
Złuszczanie kwasami na przebarwienia po słońcu
Gabinek kosmetyczny - efekty kwasów

Zabieg kwasem - w czym pomaga dla skóry

 • zredukowanie trądziku (różowatego, pospolitego)
 • usunięcie zaskórników
 • oczyszczenie skóry (kwas migdałowy bardzo dobrze się sprawdza)
 • przebarwienia
 • zmniejszenie łojotoku (kwas migdałowy + peeling kawitacyjny daje dobry wynik)
 • nawilżona i wygładzona skóra
 • rewitalizacja, odświeżenie (dobrze się sprawdza w tym przypadku kwas glikolowy)
 • likwidację zmarszczek i blizn (peeling kwasem indywidualnie dobranym do skóry)
 • pielęgnacja twarzy i poprawa gęstości i jakości skóry
 • rozjaśnienie cieni pod oczami (kwas glikolowy i kwas migdałowy)
 • redukcję rumienia i wzmocnienie naczynek krwionośnych (w tym przypadku skóra dobrze reaguje na peeling kwasem migdałowym)
 • skóra twarzy produkuje więcej kolagenu co czyni ją elastyczniejszą

Kwasy to organiczne związki chemiczne pochodzenia naturalnego. Dziś medycyna estetyczna stosuje je w kosmetologii. Otrzymywane są między innymi z trzciny cukrowej, mleka czy owoców. Zastosowanie tych substancji znane jest już od czasów starożytnego Egiptu, kiedy to zamożne kobiety kąpały się w kwaśnym mleku, nieświadomie wykorzystując wygładzające i rozjaśniające właściwości kwasu mlekowego.  Peeling kwasem można walczyć z niemal każdym problemu skórny.

W Healthy Beauty używamy monokwasów, czyli pojedynczych związków, które kosmetolog używa w odpowiednich stężeniach. Dzięki temu mamy możliwość personalizowania zabiegu tak, by był najlepiej dostosowany do potrzeb skóry. W przeciwieństwie do  dostępnych na rynku gotowych mieszanek które, nie dają takiej możliwości. Preparaty stosowane są w odpowiedniej sekwencji i stężeniu, by zmaksymalizować działanie terapeutyczne. Odpowiednio przeprowadzona terapia połączona z edukacją pacjenta umożliwia osiągnięcie najlepszych rezultatów na stałe.

Schemat zabiegów kwasami

Ile zabiegów wykonać, aby uzyskać zadowalający efekt?

Pierwsze efekty są widoczne już po 1 zabiegu. W związku z tym niekiedy zdarza się, że pacjenci przerywają terapię. Jest to błąd, ponieważ tylko kompletna terapią przynosi trwałe i pełne efekty. Najczęściej terapię przeprowadza się w serii około 5 zabiegów. Spotkania odbywają się  w odstępach od 7 do 30 dni po zabiegu, w zależności tego jaka terapia została obrana i jaki kwas został użyty . Po zakończeniu całej serii można kontynuować inne terapie, które spotęgują efekty i przedłużą je. Dla podtrzymania pozytywnych skutków leczenia kwasami, po skończonej serii zalecamy wykonywanie spotkań przypominających raz na 4-6 tygodni.

Jak przygotować się do zabiegu eksfoliacji, który kwas wybrać?

Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań ze strony pacjenta. Należy jednak zachować kilka zaleceń. Bezpośrednio przed terapią nie należy:

 • korzystać z solarium,
 • spożywać alkoholu,
 • wykonywać peelingów ani innych intensywnych zabiegów w odstępie tygodnia.

Kwas latem, czy można przebywać na słońcu po zabiegu?

Powszechny jest mit, że leczenia kwasami nie stosuje się w porze letniej. Bardziej doświadczeni kosmetolodzy wiedzą jednak, że to nie do końca prawda. W Healthy Beauty oferujemy całą gamę kwasów letnich wraz z ochrona skóry przed promieniami słonecznymi. Dzięki temu możemy prowadzić terapie o każdej porze roku i nie jesteśmy uzależnieni od intensywności nasłonecznienia.

Dodatkowo wykorzystanie kilku kwasów w jednym zabiegu pozwala zoptymalizować efekt działając jednocześnie na kilka współistniejących problemów. Przed zabiegiem zbierany jest obszerny wywiad, który pozwala kosmetologowi dobrać odpowiednią terapię i z zabiegu na zabieg wzbogacać ją o kolejne preparaty, by pozbyć się wszystkich kłopotów skórnych.

Terapie przeprowadzamy za pomocą kwasu, indywidualnie dopasowanego do cery i problemu lub wybranego przez klienta. Produkty medyczne, których używamy to: kwas fitowy, kwas szikimowy, kwas azelainowy, kwas pirogronowy, kwas migdałowy, kwas salicylowy i wiele innych.

Na peeling kawitacyjny oraz krasowy pozytywnie reaguje ponad 80% pacjentów. Tak wysoki współczynnik sprawia, że jest to jedna z najpopularniejszych terapii na rynku kosmetycznym.

Jest to profesjonalny gabinet kosmetologiczny o najwyższym standardzie wykonywanych usług
Pracujemy w kameralnej atmosferze i przestronnych gabinetach.
Gabinet Spa Warszawa

Indywidualnie dopasujemy rodzaj kwasu do Twojej cery i jej problemów.

Nie zapomnij zapytać o promocje, vouchery i pakiety zabiegów.