Darmowa Konsultacja Kosmetologiczna

Kosmetolog odpowie na Twoje wszystkie pytania za darmo

laser vectus - szkolenie usuwanie owłosienia
Jak wygląda konsultacja i co wchodzi w jej skład:
  • analiza stanu skóry oraz jej problemów
  • dobranie indywidualnych zabiegów
  • otrzymasz wytyczne do pielęgnacji domowej
  • dobierzemy kosmetyki dla Twojej skóry
  • powiemy Ci czego musisz unikać w składzie kosmetyków i czym się kierować w ich wyborze
  • jeśli interesuje Cię depilacja laserowa – przeprowadzimy darmową próbę lasera na jednej z partii Twego ciała
  • otrzymasz od nas dokładne wytyczne jak dbać o swoją skórę

Rezerwuj wizytę:

ul. Kolejowa 43/U4, 01-210 Warszawa

konsultacja kosmetologiczna online
Darmowa Konsultacja ONLINE:

Jeśli jesteś z poza Warszawy lub z jakiegoś powodu nie możesz nas odwiedzić. Zapraszamy Cię na konsultację online. Prześlij nam zdjęcia swoich problemów skórnych na e-maila: biuro@healthybeauty.pl na pewno odpiszemy.

Po konsultacji możesz umówić się na zabieg w dogodnym późniejszym terminie ⬇️

Skin coaching to najnowsza metoda analizy skóry, którą powinnaś/powinieneś znać. Jeśli słyszysz ten termin po raz pierwszy to znak, że coś robisz nie tak. Oczywiście staramy się na co dzień dbać jak najlepiej o swoją skórę, przede wszystkim zaś o skórę twarzy. Ale czy tak naprawdę wiemy wszystko, co powinniśmy? Często okazuje się, że używamy kremu do zupełnie innego typu cery niż nasz. Być może stosujesz peeling, który przysparza cerze jeszcze więcej problemów? Na szczęście istnieje sposób na to, by dowiedzieć się takich podstawowych informacji i prawidłowo stosować się do zasad pielęgnacji odpowiednich dla Ciebie i Twojego typu skóry- to właśnie dają konsultacje kosmetyczne.

Nasz Team Kosmetologów

Kadra kosmetologów Healthybeauty

Pielęgnacja domowa- co robisz nie tak?

O swoją skórę dbasz przede wszystkim w domowym zaciszu. Każdego dnia myjesz, nawilżasz, oczyszczasz, stosujesz peeling, tonik i krem. Ale czy robisz to prawidłowo? Doświadczona i wyedukowana kadra Healthy Beauty już na pierwszy rzut oka zdiagnozuje większość Twoich problemów. Analiza skóry powie im, czego jej brakuje a co można poprawić, dodać, czy też ewentualnie wyeliminować. Być może problemem jest jakieś Twoje niewinne przyzwyczajenie, może za często stosujesz peeling, za mało nawilżasz skórę albo też niewłaściwie się nawadniasz każdego dnia. Takie cenne rady są dla Ciebie kluczowe. Dzięki konsultacji kosmetycznej w salonie spa, dowiesz się tak wielu bezcennych informacji, które pozwolą Ci nie tylko zatrzymać zegar biologiczny ale nawet wyraźnie cofnąć jego pędzące szaleńco i bezlitośnie wskazówki.

Indywidualne podejście

Każdy przypadek jest inny i na każdego inaczej działają te same preparaty czy metody pielęgnacji. Samodzielnie przeczesując otchłanie internetu nigdy nie dowiesz się tak wiele, jak profesjonalista, który studiował i praktykował to całe życie. Wiemy w Healthy Beauty, że każda osoba to oddzielny przypadek i nie stosujemy masowo tych samych rozwiązań. Do każdego staramy się podejść jak do zupełnie nowego pacjenta, który ma konkretne potrzeby i wyjątkowe, jemu tylko przypisane problemy. Dzięki takiemu indywidualnemu podejściu udaje nam się zaspokajać oczekiwania wielu klientów, którzy zawsze do nas wracają. Zaufanie wybudowanie tym sposobem procentuje dla obu stron.

Studnia wiedzy stoi przed Tobą otworem

Kadra, która codziennie spotyka się z problemami skóry i widziała już nie jedno, jest na każde Twoje skinienie. Bez względu na to z jakim problemem do nas przyjdziesz na pewno będziemy w stanie Ci pomóc. Określimy stan skóry, dobierzemy konieczne zabiegi i zaplanujemy dalsze postępowanie i zdefiniujemy jego oczekiwane efekty. Będziesz mieć pewność, że dokonana analiza skóry jest rzeczowa i trafna. Pomoc takiej konsultacji kosmetycznej jest nieoceniona. Przekonasz się o tym sama, podziwiając pierwsze zmiany na lepsze i ogólną poprawę kondycji skóry już po pierwszych zabiegach. Nie zwlekaj, umów się na darmową analizę, lub zarezerwuj swoją wizytę online na naszej stronie. Czekamy na Ciebie! Już dzisiaj możesz odzyskać równowagę i wreszcie cieszyć się cerą Twoich marzeń.