Perfecting CCC Cream nr1 SPF50 Medestelle, Udoskonalający Krem CCC nr1 SPF50

Co nas wyróżnia:

Posiadamy stały nadzór nad produkcją kosmetyków, które są dostarczane do naszej sprzedaży internetowej i stacjonarnej w naszych salonach kosmetycznych. Kontrolujemy łańcuch dostaw, by mieć pewność, że produkty trafiają do Healthy Beauty bezpośrednio z fabryki producenta. Jesteśmy w kontakcie z głównymi chemikami firm dostarczycielskich. Mamy stały wgląd w składy kosmetyków, które przyjmujemy do sprzedaży już na etapie produkcji. Wszelkie zmiany w składach są konsultowane z naszą firmą, ze względu na nasz status kluczowego odbiorcy na rynek warszawski i ogólnopolski. Tylko kosmetyki, które pozytywnie przejdą weryfikację pod względem składu surowcowego, otrzymują certyfikat Healthy Beauty i trafiają do naszej sprzedaży.

Stosujemy zasadę „szybkich zamówień”, by mieć pewność, że kosmetyk trafi do klienta niemal bezpośrednio po zejściu z linii produkcyjnej. Dzięki temu omijamy hurtowników, których warunki przechowywania mogą odbiegać od normy. Zamawiamy częściej, małe partie w szybkim systemie dostaw, bezpośrednio od producenta. Dzięki temu produkty mają zawsze długie daty ważności i są świeże.

Wszystkie produkty przechowujemy w optymalnych warunkach pod względem temperatury i oświetlenia. Dzięki temu mamy pewność, że kosmetyki zachowują swoje właściwości i najwyższą jakość.

Healthy Beauty oprócz sklepu internetowego i stacjonarnego prowadzi działalność w branży kosmetologii profesjonalnej. Jesteśmy wiodącym salonem kosmetologicznym w Warszawie, z dwoma placówkami w kluczowych lokalizacjach. Dzięki pracy z trudnymi przypadkami trądziku, przebarwień czy oznak starzenia, nasi kosmetolodzy mają możliwość przetestowania wszystkich preparatów, które są dostępne w naszej sprzedaży. Używamy i sprzedajemy wyłącznie marki i produkty najlepszej jakości, sprawdzone w profesjonalnych zabiegach kosmetologicznych. Dzięki temu masz pewność, że każda partia produktów, która otrzymała certyfikat Healthy Beauty jest sprawdzona pod względem skuteczności i najwyższej jakości.

Opis: Krem typu CCC (care/colour/correction) przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry, szczególnie w okresie dużego nasłonecznienia. Skutecznie chroni przed szkodliwym działaniem promieniowania UV dzięki SPF50. Nadaje cerze zdrowy, gładki wygląd z efektem „make up- no make up”. Jest to wersja jaśniejsza kremu która świetnie kryje i matuje. Cera jest zmatowiona, niedoskonałości zakryte. Innowacyjne BIOPIGMENTY rozpraszają światło, zostawiając na twarzy efekt „blur”. Krem intensywnie nawilża i wygładza skórę. To idealne połączenie wysokiej ochrony przeciwsłonecznej z aktywną pielęgnacją i korekcją.

Wskazania: każdy rodzaj cery, tłusta, mieszana, zmarszczki

Składniki aktywne: biopigmenty, filtry przeciwsłoneczne, peptydy

Konsystencja: kremowa

Zapach: delikatny

Rada Healthy Beauty: W przypadku dłuższej ekspozycji na słońce, zalecamy reaplikację kremu co około 3 godziny.

*Krem występuje w dwóch wersjach kolorystycznych:

kolor jaśniejszy nr 1 ‒ NATURAL LIGHT

kolor ciemniejszy nr 2 ‒ NATURAL TAN

Darmowa konsultacja z Kosmetologiem ONLINE

Jeśli nie wiesz jaki produkt będzie dla Ciebie odpowiedni lub potrzebujesz profesjonalnej porady. Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub wyślij wiadomość e-mail. Nasz Kosmetolog przeprowadzi z Tobą rozmowę całkowicie za darmo.

Efekty zabiegów i odpowiednio dobranych preparatów do pielęgnacji domowej