Pakiety Zabiegów Kosmetycznych

Zestawy kosmetyków

Kiedy się do czegoś nie przykładamy, nie możemy oczekiwać świetnych wyników. Jeżeli chcesz cieszyć się pełną skutecznością, musisz wykonać całą pracę dobrze i solidnie. Ta sama zasada działa też w przypadku pielęgnacji i higieny. By cieszyć się piękną i zdrową cerą nie wystarczy jedynie raz na jakiś czas poświęcić jej uwagę i zaopiekować się nią w należyty sposób. To oznacza, że jeden zabieg w gabinecie kosmetycznym nigdy nie przyniesie pełni oczekiwanych efektów. A jak działa seria zabiegów?

Daj swojej skórze pełen pakiet opieki

Niczego nie powinno się robić na pół gwizdka. Pełna seria zabiegów kosmetycznych sprawia, że skóra twarzy staje się odżywiona, odmłodzona i zregenerowana. Tylko dzięki kompleksowej pielęgnacji możemy osiągnąć wymarzony stan równowagi i zdrowia skóry. Pełen pakiet to idealne rozwiązanie. Wiele osób widzi dobre działanie terapii już po pierwszym zabiegu i przez to wydaje się, że to wystarczy. Ale to właśnie kluczowy moment, w którym nie wolno nam przerywać terapii. Leczenie nie kończy się po pierwszej wizycie. Nasza skóra potrzebuje czasu. Nie od razu uda jej się przeprowadzić skomplikowany proces rewitalizacji, oczyszczenia i odnowienia komórek. Właśnie dlatego tak istotne jest, by przejść cały i nieprzerwany proces leczenia tj. pełną serię zabiegów.

Skuteczność i pierwsze zauważalne efekty

Pakiet zabiegów na twarz jest jako nowe życie dla Twojej cery. Cofniesz zegar biologiczny o kilka lat i będzie to wyraźnie widoczne. Czego możesz się spodziewać, jakich wyników oczekiwać? Oto lista tylko kilku z nich:

  • przywrócenie jędrności skóry
  • likwidacja niedoskonałości
  • zredukowanie przebarwień
  • pozbycie się widocznych zmarszczek
  • nawilżenie i odżywienie cery
  • uregulowanie produkcji sebum
  • pozbycie się szarości i wiotkości
  • wygładzenie skóry
  • rozjaśnienie cery
  • oczyszczenie i i przywrócenie naturalnej równowagi

Pełen pakiet wcale nie musi być droższy

Jeżeli wydaje Ci się, że oszczędzisz na wizytach, wykonując tylko połowę z zalecanych zabiegów ot jesteś w ogromnym błędzie. Prawdziwą oszczędność przyniesie Ci bowiem właśnie pełen pakiet. W naszym salonie proponujemy klientom niepowtarzalną ofertę. Jak ona wygląda? Otóż zabiegi w pakiecie są objęte zniżką w wysokości 10%. Każdy poszczególny zabieg jest odliczany od Twojej puli wykupionych wizyt i będzie się odbywać w odstępie od 7 do 14 dni- wszystko zależeć będzie od tego jaki to rodzaj zabiegu oraz jak reaguje na niego Twoja cera. Jak najlepsze postępy są naszym celem i tak właśnie dostosowujemy częstotliwość zabiegów, ich liczbę i odstępy między nimi.