Pakiet – 5 Zabiegów Fotoodmładzania

Wyczyść

Fotoodmładzanie to zabieg wykorzystujący technologię E-light czyli połączenie światła IPL z falą radiową. Daje natychmiastowy efekt odmłodzenia i rozświetlenia.

Fotoodmładzanie to zabieg stymulujący tkanki i silnie regenerujący skórę dający wielokierunkowe efekty. Za pomocą technologii E-light, czyli połączenia pulsacyjnego światła IPL z falą radiową (RF), można osiągnąć niesamowite rezultaty. Podczas zabiegu następuje kontrolowane przegrzanie skóry, co skutkuje jej intensywnym ujędrnieniem. Zapoczątkowuje to proces przebudowania się włókien kolagenowych i elastynowych, a także tworzenie nowych. Dzięki temu, efekty zabiegu są natychmiastowe, ale też długofalowe. Ponadto, fotoodmładzanie zmniejsza się widoczność ujść gruczołów łojowych, tzw. porów skóry, więc świetnie sprawdzi się u osób ze skórą mieszaną czy tłustą. Dzięki pochłanianiu światła IPL przez hemoglobinę i melaninę, efektem zabiegu jest rozświetlenie i rozjaśnianie przebarwień oraz zniwelowanie rumienia i zwężenie rozszerzonych naczyń krwionośnych – cera odzyskuje zdrowy i równomierny koloryt.

Fotoodmładzanie polecane jest osobom w każdym wieku, także takim które dopiero zaczynają dostrzegać pierwsze objawy starzenia. Warto podkreślić, że można traktować w ten sposób właściwie wszystkie partie ciała – twarz, szyję, dekolt, ale także dłonie, plecy czy ramiona. To rewelacyjny zabieg bankietowy, jeżeli efekty mają być widoczne od razu. Dla uzyskania najlepszych rezultatów warto zdecydować się na serię 3-7 zabiegów, wykonywanych co 2-4 tygodnie.

Efekty zabiegu:

  • ujędrnienie skóry
  • zniwelowanie zmarszczek
  • zmniejszenie widoczności porów
  • rozjaśnianie przebarwień
  • zmniejszenie rumienia i rozszerzonych naczyń krwionośnych

Nasza kadra kosmetologów

Kadra kosmetologów Healthybeauty
Menu