Ochrona przeciwsłoneczna

Zredukuj niekorzystny wpływ działania promieniowania słonecznego na cerę, sięgając po sprawdzone preparaty, kremy do twarzy z filtrem. Tego typu kosmetyki chronią nie tylko przed szkodliwym promieniowaniem UV, ale również przed innymi czynnikami drażniącymi. Ponadto, oferowane przez HELATHY BEAUTY preparaty sprzyjają odpowiedniemu nawilżeniu skóry, przyspieszeniu procesów regeneracji naskórka czy łagodzeniu drobnych podrażnień.

KATEGORIE I FILTRY
Kategorie
Marka kosmetyku
Zestawy kosmetyków
Skóra wokół oczu
Skóra ciała
Wiek
Ciąża i karmienie piersią
Choroby skóry
Terapie / leki / zabiegi / używki
Preferencje
Pora roku

Odpowiednia ochrona przeciwsłoneczna jest bardzo ważna

Odpowiednio dobrane kremy to sprawdzony i jeden z najbardziej skutecznych sposobów na ochronę przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA i UVB. Stosując tego typu produkty przed wyjściem zminimalizujesz ryzyko nieprzyjemnych podrażnień oraz bolesnych oparzeń. Skuteczna ochrona przeciwsłoneczna, jaką możesz otrzymać wybierając nasze sprawdzone preparaty, to także sposób na ograniczenie procesu szybkiego starzenia się skóry.

Ochrona przeciwsłoneczna SPF50 to niezbędny produkt, jeśli chodzi o pielęgnację twarzy. Stosując na skórę kosmetyki z SPF ochronisz cerę przed powstawaniem przebarwień. Polecamy rozjaśnianie przebarwień za pomocą technologii E- light, czyli połączenia IPL z falą radiową RF. To wysoce skuteczny zabieg, który wyświetla i wyrównuje koloryt skóry. Warto również regularnie wykonywać peelingi chemiczne dostosowane do swojej cery.

Jak aplikować kremy z SPF?

Zastanawiasz się, jak aplikować preparaty zapewniające ochronę przeciwsłoneczną? By ochrona przeciwsłoneczna kremów z filtrem SPF mogła w 100% działać i chronić naszą skórę, należy przestrzegać kilku ważnych kwestii:

  1. SPF to ostatni etap pielęgnacji- niezależnie od tego, czy stosujesz wieloetapową pielęgnację twarzy, czy jest ona wręcz minimalna, krem z filtrem SPF powinien być jej ostatnim etapem. Innymi słowy, chodzi o to, by żaden inny krem/serum nie znalazł się na nim.
  2. Po wykonanym zabiegu można aplikować mix- krem pielęgnacyjny + krem z filtrem SPF. To poprawna forma, która w żadnym stopniu nie obniża skuteczności działania preparatu.
  3. Ilość- pamiętaj, aby krem z filtrem zapewniał właściwą ochronę, ważna jest jego ilość. Krem powinien równomiernie pokryć cienką warstwą skórę.
  4. Reaplikacja- podczas ciągłej ekspozycji na promieniowanie słoneczne, ważnym elementem jest ponowne nałożenie preparatu z filtrem na skórę. Powinno się to odbywać w ok. 4- 6 godzinnych odstępach.

Warto również pamiętać, że wodoodporne kosmetyki z filtrem SPF wymagają dokładnego zmycia. W związku z tym podczas wieczornego oczyszczania warto wybrać metodę dwuetapowego oczyszczania cery.

Kompleksowa ochrona przeciwsłoneczna

Kompleksowa ochrona przeciwsłoneczna realizowana poprzez odpowiednio dobrane preparaty, to najskuteczniejszy sposób na zminimalizowanie ryzyka wystąpienia nieprzyjemnych podrażnień skóry od słońca. U nas znajdziesz wiele kosmetyków oraz zabiegów, dzięki którym ochrona przeciwsłoneczna twarzy będzie działała skutecznie. Oferujemy produkty, które świetnie się wchłaniają!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, na którą składają się różne preparaty i zabiegi o właściwościach ochronnych, nawilżających i kojących.