Promocja!

Double-Action Eye Gel Peel Mission 15ml

Original price was: 140,00 zł.Current price is: 130,00 zł.

Co nas wyróżnia:

Posiadamy stały nadzór nad produkcją kosmetyków, które są dostarczane do naszej sprzedaży internetowej i stacjonarnej w naszych salonach kosmetycznych. Kontrolujemy łańcuch dostaw, by mieć pewność, że produkty trafiają do Healthy Beauty bezpośrednio z fabryki producenta. Jesteśmy w kontakcie z głównymi chemikami firm dostarczycielskich. Mamy stały wgląd w składy kosmetyków, które przyjmujemy do sprzedaży już na etapie produkcji. Wszelkie zmiany w składach są konsultowane z naszą firmą, ze względu na nasz status kluczowego odbiorcy na rynek warszawski i ogólnopolski. Tylko kosmetyki, które pozytywnie przejdą weryfikację pod względem składu surowcowego, otrzymują certyfikat Healthy Beauty i trafiają do naszej sprzedaży.

Stosujemy zasadę „szybkich zamówień”, by mieć pewność, że kosmetyk trafi do klienta niemal bezpośrednio po zejściu z linii produkcyjnej. Dzięki temu omijamy hurtowników, których warunki przechowywania mogą odbiegać od normy. Zamawiamy częściej, małe partie w szybkim systemie dostaw, bezpośrednio od producenta. Dzięki temu produkty mają zawsze długie daty ważności i są świeże.

Wszystkie produkty przechowujemy w optymalnych warunkach pod względem temperatury i oświetlenia. Dzięki temu mamy pewność, że kosmetyki zachowują swoje właściwości i najwyższą jakość.

Healthy Beauty oprócz sklepu internetowego i stacjonarnego prowadzi działalność w branży kosmetologii profesjonalnej. Jesteśmy wiodącym salonem kosmetologicznym w Warszawie, z dwoma placówkami w kluczowych lokalizacjach. Dzięki pracy z trudnymi przypadkami trądziku, przebarwień czy oznak starzenia, nasi kosmetolodzy mają możliwość przetestowania wszystkich preparatów, które są dostępne w naszej sprzedaży. Używamy i sprzedajemy wyłącznie marki i produkty najlepszej jakości, sprawdzone w profesjonalnych zabiegach kosmetologicznych. Dzięki temu masz pewność, że każda partia produktów, która otrzymała certyfikat Healthy Beauty jest sprawdzona pod względem skuteczności i najwyższej jakości.

Opis: Zawarty  w kremie heksapeptyd jest doskonałą alternatywą dla toksyny botulinowej. W efekcie jego działania mięśnie okolicy oczu są zrelaksowane a zmarszczki mimiczne wypłycają się. Ekstrakty z malwy, kasztanowca czy arniki  mają  działanie redukujące zastoje limfatyczne  i usprawniające ukrwienie. Przyczyniają się tym samym do redukcji opuchnięć i cieni pod oczami. Ponadto   hesperydyna mająca właściwości przeciwutleniające i  przeciwzapalne, działa ochronnie na  naczynia krwionośne, wzmacniając je.

Wskazania: opuchnięcia pod oczami, skóra wokół oczu : szara ,ziemista pozbawiona blasku

Składniki aktywne: ekstrakt z arniki,malwy i kasztanowca, ekstrakt z albicji jedwabistej, heksapeptyd biomimetyczny, arginina, hesperydyna

Konsystencja: lekka żelowa

Zapach: mało wyczuwalny

Rada Healthy Beauty: nakładaj opuszkami palców delikatnie masując i uciskając punktowo co 1cm skórę w  okolicach oczu (wszystkie ruchy rób zawsze od wewnątrz do zewnątrz) dzięki czemu poprawisz przepływ limfy a skóra będzie bardziej odżywiona.

Darmowa konsultacja z Kosmetologiem ONLINE

Jeśli nie wiesz jaki produkt będzie dla Ciebie odpowiedni lub potrzebujesz profesjonalnej porady. Skontaktuj się z nami przez Facebooku lub wyślij wiadomość e-mail. Nasz Kosmetolog przeprowadzi z Tobą rozmowę całkowicie za darmo.

Efekty zabiegów i odpowiednio dobranych preparatów do pielęgnacji domowej