Depilacja brazylijska Warszawa

Usuwamy włosy z okolic intymnych za pomocą lasera lub wosku.

Wejdź na Wyższy Poziom, Popraw Swój Komfort Życia

Najczęściej wybierana metoda depilacji intymnej

Depilacja brazylijska to bardzo powszechny zabieg wykonywany w gabinetach kosmetycznych. W dzisiejszych czasach można w takich salonach usunąć owłosienie ze wszystkich części ciała. Możliwa jest depilacja nóg, depilacja rąk, depilacja pach, depilacja pleców, a także depilacja klatki piersiowej u Panów. Może to być także okolica intymna gdyż o takiej dziś mowa. Zapewne zastanawiacie się jak w przypadku takiego miejsca przełamać barierę wstydu i skrępowania? Kluczem jest tutaj dobór właściwego salonu i nowoczesnej obsługi, która dobrze zna się na swojej pracy. Salon Healthybeauty to gabinet na miarę XXI wieku. U nas nie ma barier.

laserowe usuwanie owłosienia

Czy wiesz ile kosztuje Cię klasyczna depilacja w domu?

Zakup maszynek, wosku, żeli czy pianek do manualnego usuwania owłosienia. Na to wszystko musisz poświęcić dodatkowy czas, uwagę oraz irytację gdy się zatniesz. Pamiętaj że wolne chwile w takim miejscu jak Warszawa są cenniejsze niż pieniądze.

Co z szybko odrastającymi, wrastającymi i kłującymi włoskami?

Wiele kobiet ma problem z podrażnieniami, wrastającymi włoskami oraz zapaleniami mieszków włosowych po klasycznych metodach depilacji brazylijskiej okolic intymnych.

Wcale nie musisz mieć takich zmartwień !

Zabiegi na wrastające włoski - vectus

Zainwestuj w funkcjonalność, wygodę i piękno

Masz wątpliwości?
Zainteresowała Cię nasza oferta?
Skorzystaj z darmowej próby laserowej.

Nim podejmiesz decyzję zapraszamy Cię na darmową konsultację z Kosmetologiem, na której pokażemy Ci jak działa laser. Odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości. Jeśli zechcesz przetestujemy go na wybranym fragmencie ciała. Abyś mógł zobaczyć jego niezawodność oraz nasz profesjonalizm i podjąć decyzję o współpracy.

laser vectus - szkolenie usuwanie owłosienia

Ile kosztuje laserowa depilacja bikini?

Promocja
W pakiecie 5 zabiegów 6 zabieg depilacji bikini dostajesz za darmo.
Zabieg Cena za zabiegPromocja 5+1
Bikini350 zł1750 zł
Bikini brazylijskie450 zł2250 zł
Bikini (męskie)400 zł2000 zł
Bikini + szpara pośladkowa (męskie)550 zł2750 zł
Linia brzucha200 zł1000 zł
Zadzwoń
+48 731 677 790
Rezerwuj Wizytę

FAQ - wszystko co musisz wiedzieć o depilacji brazylijskiej

Laserowe usuwanie owłosienia jest świetną opcją dla osób, które mają dość golenia. Guzki brzytwy, wrastające włosy i podrażniona skóra to bez wątpienia jedne z najgorszych aspektów golenia, ale laserowe usuwanie włosów może pomóc na zawsze usunąć brzytwy lub paski woskowe.

W naszym salonie dostępna jest depilacja laserowa. Depilacja ta jest dużo nowocześniejsza od depilacji woskiem . W przeciwieństwie do depilacji woskiem, depilacja ta nie jest metodą ręcznego usuwania włosów. Laser oddający wiązkę światłą powoduje uszkodzenie cebulek włosowych. Metoda ta nie powoduje eliminacji bólu jednak do jej niewątpliwych zalet można zaliczyć eliminację wrastających włosów i krostek po goleniu innymi metodami. W przeciwieństwie do depilacji woskiem, depilacja laserem pozwala na trwałe pozbycie się owłosienia. Osoby, które chcą zachować efekt na dłużej powinny rozważyć zabiegi depilacji z użyciem lasera. Pamiętajmy o tym aby na kilka dni przed zabiegiem unikać opalania i solarium. Tyczy się to przede wszystkim depilacji laserowej, nie zaszkodzi jednak zastosować tej reguły także wykonując zabiegi depilacji woskiem.

Aby depilacja przyniosła jak najlepsze efekty powinnyśmy zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów. Nie są to duże wymagania, ale warto wziąć je pod uwagę aby cieszyć się efektem zabiegu jak najbardziej. Włosy powinny mieć długość minimum 0,5 centymetra. Pozwala to na lepsze uchwycenie ich woskiem. W związku z tym powinnyśmy zrezygnować z domowej depilacji na około 2 tygodnie przed planowanym zabiegiem depilacji brazylijskiej w gabinecie. Unikajmy także stosowania na skórę w tych miejscach różnego rodzaju kremów lub oliwek natłuszczających gdyż utrudni to odpowiednie przywieranie preparatów do włosków podczas depilacji. Najważniejszym zaleceniem, którego nie można pominąć jest zachowanie bezwzględnej higieny osobistej. Zadbajmy o przemycie miejsc intymnych przed zabiegiem lub użyjmy specjalnej nawilżanej chusteczki. Ważne aby nasze miejsca intymne w dniu zabiegu były w pełni zdrowe i byśmy nie były w trakcie przechodzenia infekcji intymnej. Niech depilacja będzie bezpieczna dla nas i dla osoby wykonującej terapię bikini. W Healthy Beauty w Warszawie stosujemy technikę one-dip, oznacza toże szpatułka która raz dotknie ciała klienta podczas aplikacji wosku nie wraca ponownie do pojemnika. Wyrzuca się ją i używa nowej. Dzięki temu każdy klient może czuć się całkowicie bezpieczny.

Zapewne słyszałaś o dość popularnej kiedyś metodzie depilacji pastą cukrową. Pasta cukrowa to gęsta masa z cukru, którą aplikuje się na skórę przeciwnie do kierunku wzrostu włosów. Depilacja polega tu na tym, że po zastygnięciu takiej pasty zdejmuje się ją wyrywając przy tym włosy i ich cebulki. Depilacja z użyciem pasty może zatem dla wielu osób okazać się bolesna. Jest to metoda coraz mniej popularna, jej efekty są też dość krótkotrwałe. Zrezygnowaliśmy zatem ze stosowania tej metody w naszym salonie. Dziś proponujemy dużo lepsze rozwiązanie, a jest nim depilacja woskiem lub laserem.

Depilacja woskiem to depilacja podczas, której najczęściej wykorzystuje się wosk pszczeli. Osoba wykonująca usługę depilacji bikini używa wosku w formie płynnej. Podgrzewa go do temperatury około 37 stopni celsjusza i nakłada na skórę specjalną szpatułką w kierunku przeciwnym do porostu włosów. W następnej kolejności na wosk przykłada się plaster i po odczekaniu kilku sekund odrywa energicznym ruchem. Depilacja tym sposobem pozwala na pozbycie się włosków wraz z cebulkami.

Usuwanie włosów w miejscu intymnym raczej nie należy do najprzyjemniejszych zabiegów. Spośród wszystkich miejsc jakie poddajemy usuwaniu włosów, to jest zdecydowanie najbardziej wrażliwe. Łatwo również o powstanie podrażnień. Musimy mieć to na uwadze korzystając z takiej usługi. Ból ten jest jednak krótkotrwały. Pamiętajmy o tym, że kluczem do naszego komfortu jest wybór właściwego miejsca wykonania zabiegu oraz osoba o profesjonalnym i ciepłym podejściu. Salon Healthybeauty Warszawa zaoferuje Ci poczucie delikatności i najwyższą staranność. Z nami depilacja bikini nie będzie taka straszna.

Po zabiegu skóra może być podrażniona i zaczerwieniona. Mogą też powstać na niej delikatne mikrourazy. Powinno się zatem przez kilka dni powstrzymać od korzystania z basenu czy sauny. Skórę należy przemywać delikatnymi środkami myjącymi. Można również nawilżać ją dobrej jakości kremami lub naturalnymi olejkami jak np migdałowy.

Włosy odrastają i jest to bezsprzeczne. Depilacja bikini w sposób tradycyjny (maszynką), czy depilacja woskiem bikini nie starcza jednorazowo na lata. Musimy stale dbać o nasze bikini brazylijskie. To w jakim czasie następuje proces odrastania jest kwestią indywidualną w przypadku każdej osoby. Po wykonaniu zabiegu skóra pozostaje gładka przez mniej więcej dwa tygodnie. Duży wpływ na to jak szybko odrastają włosy ma też to od jak dawna poddajemy się zabiegowi. Jeśli dopiero zaczynamy depilację brazylijską to okres odrośnięcia włosów może być krótszy z racji tego, że nie są one jeszcze mocno osłabione. Przy pierwszym zabiegu mogło też nie dojść do usunięcia wszystkich cebulek. Kolejne z nich osłabiają włoski i sprawiają, że pojawia się ich mniej, a te które wyrosną stają się o wiele słabsze niż kiedyś. Dzięki temu nie musimy już tak często powtarzać zabiegów.

Podczas wykonywania zabiegu depilacji brazylijskiej dochodzi do wyrwania włosów wraz z cebulkami. Skóra w miejscach intymnych jest bardzo cienka i delikatna, a siła wyrwania dość duża. Na taką depilację powinny uważać przede wszystkim osoby, które mają skłonność do pękania naczynek krwionośnych. Jeśli już zdecydujemy się na taki zabieg to najlepszym rozwiązaniem będzie wosk. Szczególną ostrożnością powinny wykazać się też osoby spożywające dużą ilość kofeiny oraz palące papierosy. Oczywiste jest też to, że z zabiegu powinny zrezygnować też osoby, które zmagają się z chorobami skóry w tych okolicach, a także infekcjami i grzybicą. Depilację brazylijską należy odradzić także osobom cierpiącym na cukrzycę oraz przyjmującym leki o działaniu rozrzedzającym krew. Przeciwwskazaniem będą także choroby układu krążenia.

Zabieg ten, jak i wiele innych można oczywiście spróbować wykonać w domu. Nie ma tu znaczenia czy jest to bikini klasyczne czy bikini brazylijskie. Depilacja bikini w warunkach domowych to jednak zadanie dosyć trudne i ryzykowne, zwłaszcza jeżeli nie posiadamy w tej kwestii doświadczenia i wykonujemy zabieg po raz pierwszy. Nie da się zaprzeczyć, że dostęp do miejsc intymnych jest samodzielnie bardzo utrudniony przez co nie wykonamy zabiegu wystarczająco precyzyjnie. Przytrzymywanie lusterka też nie będzie komfortowe gdyż pozbawia nas jednej ręki. Pamiętajmy o tym, że taka samodzielna depilacja w warunkach domowych może nam przysporzyć wiele niepotrzebnego bólu podczas odrywania pasty cukrowej. Kolejnym niebezpieczeństwem jest możliwość poparzenia, jeśli zdecydujemy się na depilację woskiem. Depilacja woskiem bikini to czynność wymagająca dużego wyczucia. Możemy niechcący podgrzać go do zbyt wysokiej temperatury i nakładając rozgrzany wosk na skórę spowodować przykre i bolesne poparzenie. Brak wprawy w odrywaniu włosków może spowodować także silne podrażnienie skóry. Pamiętajmy też o tym, że nieprawidłowo wykonana depilacja może mieć także skutki zdrowotne w postaci infekcji okolic intymnych. Nie zawsze w domu mamy wystarczająco sterylne i higieniczne warunki, a nie chcemy przecież depilacją zrobić sobie krzywdy. Nie należy zatem ryzykować. Lepiej jest oddać się w ręce profesjonalistów, a właśnie tak fachową jest oferta Healthybeauty Warszawa. Tutaj zajmiemy się Twoją depilacją tak jak trzeba.

Niewątpliwą zaletą depilacji brazylijskiej jest długotrwałość efektu gładkiej skóry jakie te zabiegi po sobie pozostawiają. Włoski w okolicach bikini potrafią nie odrastać nawet przez kilka tygodni. Włoski i cebulki z czasem ulegają osłabieniu i odrastają coraz to słabsze – łatwiej jest zatem później je usuwać, a kolejne zabiegi sprawiają już dużo mniej bólu. Zwolenniczki depilacji brazylijskiej podkreślają jej zalety w postaci komfortu, dobrego samopoczucia oraz pewności siebie. Mogą bez skrępowania prezentować skąpy strój kąpielowy na plaży latem, a także na basenie i saunie. Nie ma obaw o to, że przez biały strój będą prześwitywać ich włosy. Dzięki takiej trwałej depilacji można zapomnieć o używaniu klasycznej i starodawnej maszynki z żyletką, która powodowała wiele podrażnień skóry, zadrapań, a nawet skaleczeń.

Główną wadą, o której należy wspomnieć jest stosunkowo duża bolesność zabiegu depilacji miejsc intymnych w porównaniu do innych miejsc na ciele. Panie, które decydują się na taki usługę depilacji okolic intymnych muszą także zwracać szczególną uwagę na higienę. Pamiętajmy o tym, że włosy mają funkcję ochronną i stanowią pewnego rodzaju barierę dla bakterii. Po ich depilacji zostaje to zaburzone i łatwiej o infekcje.

A Ty jakie bikini preferujesz? Bikini klasyczne czy może bikini brazylijskie? Niezależnie od rodzaju depilacji jaki wybierzesz, jak widzisz, usuwanie włosów z okolic intymnych to zabiegi bardzo powszechne i nie należy się ich obawiać. Oferta Healthybeauty z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Nasze długoletnie doświadczenie w depilacji woskiem z pewnością sprawi, że poczujesz się komfortowo. Od dziś depilacja brazylijska, a zwłaszcza depilacja laserowa bikini nie będzie dla Ciebie tematem tabu. Pamiętaj, że mamy w ofercie także inne zabiegi. Może masz ochotę zadbać też o całe nogi i usunąć owłosienie na przykład za pomocą lasera? Zainteresuj się także depilacją za pomocą wosków (woskiem miękkim i twardym), przy zastosowaniu których możesz również wydepilować całe nogi. Jeśli Twoim problemem jest wąsik lub nieestetyczne brwi to na to również znajdziemy właściwe zabiegi. Jeśli interesuje Cię depilacja woskiem, Warszawa czeka już dziś!

Zostaw kontakt do siebie na naszej stronie online. Klientki coraz częściej korzystają z tej metody. Nasz zespół chętnie poświęci Ci czas, doradzi oraz przedstawi wszelkie promocje i aktualności, nie tylko w zakresie depilacji bikini ale także depilacji pozostałych części ciała i innych zabiegów dostępnych w salonie. Sprawdź też koniecznie nasz cennik. Zobacz jak korzystnie wypadamy na tle konkurencji (sprawdź time for wax cennik). Nasze zabiegi to gwarancja najwyższej jakości usług. Umów wizytę już dziś i poczuj się jak w spa.