Zamykanie naczynek Warszawa - zabiegi na twarz i ciało

Zadowolenie z zabiegu usuwania naczynek i rewelacyjne oceny naszych klientów
star
star
star
star
star

5 na 5 ( Zobacz >>> już 80 pozytywnych opinii)

Zamykanie naczynek warszawa

Jak usuwamy naczynka i dlaczego jesteśmy tak skuteczni:

 • Zamykanie i usuwanie naczynek wykonujemy przy pomocy Radiotermolizy – zabieg ten polega na zastosowaniu fali radiowej o wysokiej częstotliwości przenoszonej poprzez jednorazową sterylną głowicę z igłą, którą przykładamy do zmiany skórnej. Usługa nie wymaga wkłuwania igły w skórę.
 • Twoje bezpieczeństwo i satysfakcja to nasz priorytet – Metoda ta jest niezwykle bezpieczna i nie pozostawia żadnych śladów ani blizn.
 • Darmowa konsultacja i analiza twarzy z naszym Kosmetologiem – przed każdym zbiegiem wykonujemy konsultację i analizujemy problem. Wybieramy odpowiednią metodę, sprawdzamy przeciwwskazania. Wszystko po to aby uzyskać jak najlepszy efekt i satysfakcje klienta.
 • Realne efekty naszych zabiegów  – zobacz efekty naszych zabiegów i oceń skuteczność sama

Kwasy na zmarszczki

skóra po zabiegu

Rezultaty po paru zabiegach - laser

Kwasy na ciało

Oczyszczanie manualne

lifting i pielęgnacja twarzy

Zamykanie i usuwanie naczynek po trądziku

Zmiana jaką pozostawia trądzik różowaty dotyka bardzo wielu osób, szczególnie w okresie dojrzewania. Bardzo często problem ten zanika, jednak u pewnego procentu ludzi powoduje nieestetyczne zmiany skórne takie jak pajączki, naczyniaki, a nawet blizny. Za wszystko odpowiedzialne są rozszerzone naczynia krwionośne. Powoduje to nie tylko pogorszenie wyglądu zewnętrznego, ale też duży dyskomfort psychiczny. Jeśli zmiany utrudniają pacjentowi życie niewątpliwie warto zastanowić się nad zabiegiem, który nazywa się- laserowe usuwanie naczynek. Współczesna medycyna estetyczna dba o komfort pacjentów, dlatego laser jest coraz częściej wykorzystywanym elementem a w szczególności dobrze się sprawdza w usuwaniu naczynek.

Laserowe zamykanie naczynek w Warszawie

Warszawa z racji swojej wielkości i rozwoju ekonomicznego przyciąga wielu specjalistów w dziedzinach urody. Medycyna estetyczna i leczenie zmian skórnych w ostatnim czasie stało się bardzo popularnymi zabiegami. Jak twierdzą eksperci w salonie Healthy Beauty – zabiegi wykonywane w obrębie twarzy przyciągają coraz większą rzeszę kobiet, a nawet i mężczyzn, którzy chcą wyglądać ładnie i schludnie. Głównie zabiegi tego typu to laserowe usuwanie niedoskonałości. Laser jak wiemy bardzo często wykorzystywany jest do depilacji, jednak oferta zastosowań jest bardzo bogata. Jednym z nich jest zamykanie naczynek laserem sprawdza się do tego idealnie.

Za pomocą lasera można wykonać zabiegi takie jak:

 • zamykanie naczynek laserem na nogach
 • zamykanie naczynek na twarzy
 • usuwanie pajączków
 • usuwanie blizn
 • usuwanie przebarwień
 • usuwanie naczyniaków (naczyniaki płaskie, naczyniaki jamiste)

W salonie Healthy Beauty można wykonać także standardowe usługi medycyny estetycznej, takie jak:

Coraz częściej stosowanym jest Wampirzy lifting. Polega to na usuwaniu zmarszczek, za pomocą własnego osocza. Osocze bogatopłytkowe jest pobierane bezpośrednio przed zabiegiem i odwirowywane z krwi, następnie wprowadzane pod skórę. Osocze poprzez aktywowaniu komórek macierzystych pobudza organizm do regeneracji skóry, a co za tym idzie poprawie wyglądu skóry i redukcji niedoskonałości. Leczenie naturalnymi substancjami jest zdrowsze i mniej inwazyjne. Po zabiegu może spokojnie być wykonywany peelingi, depilacja oraz inne zabiegi na ciało.

Zamykanie naczynek Rdiotermiza - oferta, wskazania i zabiegi

W salonie Healthy Beauty oprócz usuwania naczynek laserem wykorzystujemy Radiotermolizę – zabieg ten polega na zastosowaniu fali radiowej o wysokiej częstotliwości przenoszonej poprzez jednorazową sterylną głowicę z igłą, którą przykładamy do naczynka. Zabieg “laserowe zamykanie naczynek” nie wymaga wkłuwania igły w skórę. Twoje bezpieczeństwo i satysfakcja to priorytet. Mezoterapia igłowa wymaga nakłuwania skóry, co nie dla każdego jest zabiegiem bezbolesny. Zabieg zamykania naczyniek laserem jest mniej ingerujący w nasze ciało i zapewne bardziej pociągający dla osób strachliwych. Metoda ta jest niezwykle bezpieczna i nie pozostawia żadnych śladów ani blizn. Darmowa konsultacja i analiza twarzy przez Kosmetologa jest bardzo ważnym elementem – przed każdym zabiegiem wykonywane są konsultację i analiza problemu. Specjaliści Healthy Beauty wybierają odpowiednią metodę, sprawdzają przeciwwskazania. Wszystko po to, aby uzyskać jak najlepszy efekt i satysfakcje klienta.

Podsumowując – zabieg zamykania naczynek jest wskazany, gdy na twarzy pacjenta kosmetolog zauważy ślady występowania rumienia, pajęczaków, przebarwień czy blizn.

Usuwanie i zamykane naczynek - zabiegi Radiotermolizy

Usuwanie, zamykanie naczynek za pomocą lasera to komfortowa metoda usuwania rozszerzonych naczyń krwionośnych, rubiniaków, włókniaków, prosaków, rumienia czy usuwanie przebarwień. Zabiegi są bezpieczne i szybkie

Zabieg z wykorzystaniem urządzenia Termocell polega na koagulacji, czyli usuwania naczynek i innych defektów skórnych falą radiową o wysokiej częstotliwości. Metodę jest niezwykle bezpieczna i nie pozostawia żadnych śladów ani blizn.

Jakie zmiany mogę usunąć radiotermolizą?

Zabiegi radiotermolizy wykorzystują laser do zamykania naczynek, w takich sytuacjach jak występowanie na skórze:

 • zmiany naczyniowe
 • rozszerzone naczynka krwionośne (teleangiektazje) na twarzy oraz nogach
 • rubiniaki
 • plamy de Morgana (naczyniaki wiśniowe)
 • włókniaki miękkie
 • prosaki
Czego mogę spodziewać się podczas zabiegu?

Zabieg trwa od kilku do kilkunastu minut. W tym czasie kosmetolog przykłada sterylną sondę precyzyjnie docierając do zmiany, którą chcemy usunąć. Możesz poczuć delikatne „ukłucie komara”. Pacjenci w większości określają zabieg jako niebolesny.

Usuwanie naczynek a pielęgnacja po zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu miejscowo można zaobserwować pojawienie się rumienia lub niewielkiego obrzęku, który znika po kilkunastu minutach. Następnie w miejscu poddanym zabiegowi pojawi się minimalny strupek. Nie należy go zdrapywać, po zregenerowaniu skóry odpadnie samoistnie.

Skórę należy pielęgnować odpowiednim preparatem przepisanym przez kosmetologa. Zalecamy unikać opalania się i kąpieli w chlorowanej wodzie, sauny, intensywnego wysiłku do 2-4 dni po zabiegu.

Poleca się stosowanie ochrony przeciwsłonecznej, co dodatkowo jest wspaniałą profilaktyką pękania naczyń krwionośnych.

Zabieg zamykanie naczynek nie wyklucza z codziennych aktywności, nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Jak często i ile zabiegów trzeba wykonać, aby pozbyć się problemu rozszerzonych naczynek?

Aby usunąć zmiany, najlepiej wykonać do 3 zabiegów. Kosmetolog dobiera odpowiednie parametry urządzenia tak, aby zabieg był bezpieczny, czas regeneracji jak najkrótszy oraz przyniósł zamierzony efekt. Na nogach, w przypadku głębiej umiejscowionych zmian możliwe jest wykonanie do 5 zabiegów. Zabiegi powtarzamy co 3-6 tygodni. Zabieg możemy wykonywać bezpiecznie przez cały rok.

Zalety radiotermolizy:

 • Skuteczność – niekiedy wystarczy już jeden zabieg
 • Sterylność – jednorazowe sondy zabiegowe
 • Precyzja – idealnie docieramy do konkretnej zmiany
 • Nie inwazyjność – brak potrzeby wkłuwania igły
 • Możliwość wykonywania przez cały rok – brak uwrażliwienia skóry na słońce.
Oto kadra naszych Specjalistów od usuwania naczynek
pielęgnacja i lifting
Kup prezent w formie vouchera
Umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną, na której dowiesz się, jak pozbyć się popękanych naczynek i rumienia na stałe.

Zaprojektujemy dla Ciebie indywidualny program usuwania naczynek i pielęgnacji skóry, nauczymy jak dbać o cerę, aby była zdrowa i piękna.

Menu