Depilacja Laserowa Warszawa - Mamy najlepsze efekty

Realne efekty i mnóstwo usatysfakcjonowanych Klientów
star
star
star
star
star
Czy depilacja laserowa musi boleć, aby była skuteczna? Nie musi!
 • Zawsze wnikliwie testujemy technologie, które stosujemy w Healthy Beauty. Chcemy mieć pewność, że oferujemy naszym klientom tylko skuteczne rozwiązania.
 • Depilacja laserowa może być efektywna i bezpieczna, a jednocześnie niebolesna. Sprawdziliśmy na własnej skórze!
 • Nasza depilacja laserowa jest bezpieczna również latem oraz na opalonej skórze. Poradzi sobie z każdym kolorem włosów. Nie musisz przerywać serii podczas sezonu letniego, dzięki czemu szybciej osiągniesz efekt gładkiego ciała.
Epilacja laserowa SHR - pachy
Epilacja laserowa SHR - plecy
Epilacja laserowa SHR - łydki

Depilacja laserowa , a dokładniej epilacja laserowa – to zabieg cieszący się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Nazwy depilacji i epilacji funkcjonują zamiennie, natomiast epilacja to dokładnie długotrwałe usuwanie zbędnego owłosienia. Kobiety i mężczyźni pokochali depilację laserową ze względu na jego skuteczność i komfort, jaki przynosi w codziennym życiu. Dzięki niemu następuje niemal 100% redukcja zbędnego owłosienia, a ty nie musisz pamiętać o usuwaniu włosów.

Jak działa depilacja laserowa?

Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów urządzeń. Laserowe usuwanie owłosienia wykonywane jest przy pomocy takich urządzeń jak laser diodowy o różnych długościach fal, laser aleksandrytowy czy rubinowy, IPL lub wykorzystując nową technologię SHR. Każde z nich różni się odczuciami i skutecznością. Urządzenia te wykorzystywane są nie tylko do trwałego usuwania owłosienia. Dzięki nim możliwe jest również usuwanie przebarwień, usuwanie popękanych naczynek i rumienia, trądziku czy odmładzanie skóry.

SHR, czyli Super Hair Removal to technologia, która powszechnie nazywana jest laserem, natomiast różni się od niego zakresem fali – laser posiada skupioną wiązkę światła o jednej długości fali, natomiast SHR ma szersze jego spektrum. Wspólnym mechanizmem działania każdego urządzenia jest oddziaływanie wiązki światła na tzw. chromofor, czyli barwnik znajdujący się w cebulce włosa, skórze lub naczyniach krwionośnych i jego selektywna fototermoliza (wybiórcze uszkodzenie na skutek przyjęcia dużej dawki energii świetlnej). Już po pierwszym zabiegu następuje zahamowanie wzrostu i redukcja ilości włosów. Kolejne zabiegi redukują pozostałe włosy w przeciągu następnych sesji w odstępach kilku tygodni.

Melanina znajduje się zarówno w skórze jak i cebulkach włosowych. Jak więc jest możliwe, że podczas epilacji skóra nie ulega poparzeniu? Spieszymy z wyjaśnieniem. Melanina znajdująca się w cebulce włosa jest bardziej skumulowana niż w otaczającej ją skórze. Ma również większą zdolność do kumulowania energii cieplnej i wolniej ją oddaje. Odmiennie mechanizm ten wygląda w przypadku samej skóry – barwnik, melanina jest w niej mniej skupiony, a sama skóra dużo szybciej oddaje ciepło do otoczenia. Dzięki temu nakładające się wielokrotnie impulsy z głowicy urządzenia podgrzewają mieszek, który zbiera energię, a w przerwach między impulsami skóra nadąża tą energię oddać, czyli krótko mówiąc wychłodzić się. Proces ten dodatkowo wspomagany jest przez intensywne chłodzenie pochodzące z głowicy zabiegowej.

Mechanizm działania Super Hair Removal in Motion

Wiązka światła emitowana przez głowicę urządzenia SHR ma szersze spektrum działania niż skupiona, monochromatyczna wiązka lasera oraz emituje wiele nakładających się impulsów o mniejszej energii. Co to oznacza w praktyce? Większą skuteczność depilacji niezależnie od koloru włosów oraz większe bezpieczeństwo. Innowacją jest fakt, że zabiegi możemy wykonywać cały rok, nawet na opalonej skórze – czego nie możemy robić np. laserem diodowym.

Epilacja laserowa Warszawa – czy naprawdę nie boli?

W przypadku nowoczesnych laserów często spotkać można obietnicę, że zabiegi są niebolesne. Czy to jednak prawda? Przetestowaliśmy wiele urządzeń na własnej skórze i technologia SHR (czyli Super Hair Removal) okazała się najskuteczniejsza w celu usuwania owłosienia, a sam zabieg depilacji laserowej nieodczuwalny. Brak bólu szczególnie ważny jest w przypadku wrażliwych części ciała. Epilacja bikini klasycznego czy depilacja laserem warg sromowych (depilacja laserowa bikini) u kobiet nigdy nie była tak komfortowa. Superwydajny system chłodzenia nie wymaga przerw w zabiegu i zapewnia efektywną eliminację wszelkich odczuć przez cały czas trwania sesji.

Dlaczego epilacja laserowa SHR nie boli? Zabiegi depilacji laserowej przy użyciu SHR są niezwykle efektywne i skuteczne, a przy tym naprawdę niebolesne. Jak to możliwe? Technologia zastosowana w urządzeniu umożliwia usuwanie niechcianego owłosienia poprzez wielokrotne nakładanie się impulsów o niskiej energii. To powoduje stopniowe podgrzewanie cebulki włosa, aż do zniszczenia brodawki, uniemożliwiając tym samym jej regenerację i odrost włosów na stałe. Działanie lasera jest bezpieczne dla skóry, niezależnie od fototypu i koloru włosów.

Laserowe usuwanie owłosienia Warszawa – na jakie partie ciała wykonujemy zabiegi?

Depilacja laserowa może być wykonywana na wszystkich częściach ciała. Najczęściej wybierane partie to pachy, obszar na górną wargą, nogi, bikini klasyczne i bikini brazylijskie (czyli z uwzględnieniem warg sromowych). Dzięki niskiej bolesności depilacja laserowa cieszy się również zainteresowaniem u panów, a najczęściej depilowane partie to plecy, pachy czy klatka piersiowa.

Epilacja Warszawa – jak należy przygotować się do zabiegu? Jak przebiega ją zabiegi?

Wbrew powszechnie panującej opinii nie należy golić włosów bezpośrednio przed zabiegiem. Obszar jaki ma być poddany zabiegowi należy ogolić na 2-3 dni przed zaplanowanym. Takie przygotowanie umożliwia kosmetologowi ocenę barwy, grubości i gęstości włosów, co pozwala na dopasowanie odpowiednich parametrów.

Przed zabiegiem na skórę aplikowany jest żel do usg, ułatwiający przesuwanie głowicy. Epilacja odbywa się “in motion”, czyli w ruchu, w przeciwieństwie do tradycyjnej metody laserowej (wykonywania pojedynczych strzałów miejsce po miejscu). Dzięki temu zabiegi są bezbolesne, a ich czas skrócony, przy zachowaniu maksymalnej skuteczności.

Depilacja laserem Warszawa – ile zabiegów należy wykonać, aby na zawsze usunąć włoski?

Aby zabieg depilacji laserowej na zawsze usunął niechciane włosy potrzebne jest od 4 do 10 zabiegów w odstępach kilku tygodni. Dlaczego? Podczas zabiegu dochodzi do uszkodzenia włosów w aktywnej fazie wzrostu (anagenu). W tym stadium znajduje się większa część włosów. Faza anagenu trwa od 6 do 12 tygodni w zależności od partii ciała. Na skórze głowy anagen trwa aż 2-7 lat. Cykl wzrostu włosa obejmuje jeszcze 2 fazy: telogen (faza spoczynku) oraz katagen (faza przejściowa). W tych stadiach depilacja laserowa nie działa na cebulkę, dlatego zabieg należy powtarzać co kilka tygodni, aby “wyłapać” każdy włos w momencie jego aktywnego wzrostu.

Czy depilacja laserowa SHR usunie jasne włosy?

Dzięki szerszemu zakresowi fal i stopniowemu podgrzewaniu cebulki włosa depilacja laserowa SHR umożliwia bezpieczne usuwanie również jasnych włosów, skutecznie i bez ryzyka poparzenia.

Jak wygląda skóra po zabiegu i co dzieje się z włosami?

Po zabiegu skóra może być delikatnie zaróżowiona. Wynika to z działania temperatury pochodzącej z głowicy urządzenia czasowego rozszerzenia naczyń krwionośnych. Jest to naturalna reakcja skóry, a zaczerwienienie znika do 15 minut po skończeniu zabiegu. Zniszczone cebulki obumierają i rozpoczyna się proces usuwania – wypadania włosów, trwający od kilku dni do maksymalnie 2 tygodni.

Wskazania:

 • dla osób o wrażliwej i delikatnej skórze (kiedy inne metody depilacji powodują podrażnienia)
 • osoby, u których nadmierne owłosienie jest wynikiem zaburzeń hormonalnych
 • tendencja do wrastania włosów oraz zapaleń mieszków włosowych na wszystkich partiach ciała
 • dla sportowców rekreacyjnych i profesjonalnych, gdzie gładkie ciało jest wymogiem lub dużym udogodnieniem
 • gdy mimo ogolenia skóry widoczne są “czarne kropki” czyli prześwitujące przez skórę mieszki włosowe
 • u wszystkich osób, chcących usunąć włosy na stałe
 • usuwanie włosów u kobiet i mężczyzn, przez cały rok, z takich obszarów ciała jak:
 • twarz
 • kark
 • pachy
 • plecy
 • brzuch i klatka piersiowa
 • obszary intymne
 • nogi
 • ramiona
 • dłonie
 • stopy

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

 • ciąża, karmienie piersią,
 • miesiączka (w przypadku zabiegu w okolicy brzucha i bikini)
 • zmieniony kolor skóry (samoopalacz, świeża opalenizna – do 2-5 dni przed zabiegiem)
 • choroby wewnętrzne takie jak: cukrzyca, nowotwory, epilepsja (padaczka), zaburzenia neurologiczne, aktywne infekcje, alergia w obszarze zabiegowym
 • choroby skóry takie jak: aktywna opryszczka, bielactwo, łuszczyca, liszaj płaski, obecność zmian barwnikowych o obszarze zabiegowym, otarcia i zranienia w obszarze zabiegowym
 • przyjmowanie fotouczulających ziół: nagietek, bratek, skrzyp polny, dziurawiec
 • przyjmowanie leków fotouczulających: przeciwarytmiczych, przeciwpadaczkowych, kortykosteroidów, przeciwmalarycznych, cytostatyków, pochodnych fenotiazyny, sulfonamidów, doustnej antykoncepcji, retinoidów
 • skłonność do przebarwień i powstawania bliznowców (przerastania blizn)
 • depilacja woskiem lub pęsetą (należy zachować odstęp 2-3 tygodni przed planowanym zabiegiem
 • aparat słuchowy, rozrusznik serca
 • wypełniacze (np. kwas hialuronowy), botox w miejscu zabiegu
 • zażywanie aspiryny i leków rozrzedzających krew, antybiotyków

Jak przygotować się do zabiegu? Ważne!

Ogol obszar ciała, który ma być poddany zabiegowi nie później niż na 2-3 dni przed zaplanowanym zabiegiem. To włoski wyczuwalne pod palcami, o długości maksymalnie 2 mm. Jest to niezwykle ważne, ponieważ kosmetolog ma szanse ocenić gęstość, kolor i grubość owłosienia, aby dobrać odpowiednie parametry, co gwarantuje skuteczne zabiegi. Dodatkowo, unikniesz dyskomfortu związanego z podrażnieniem skóry podczas golenia.

Nie należy opalać się na 3-5 dni przed zabiegiem. Jeżeli opalenizna jest świeża i intensywna, a skóra podrażniona, odczekaj 1-2 tygodnie, do całkowitego wygojenia i ewentualnego złuszczenia skóry.

Depilacja SHR Warszawa – efekty

 • gładka skóra na stałe
 • koniec problemu wrastających włosów i zapalenia mieszków włosowych już po pierwszym zabiegu
 • większy komfort życia

Co wyróżnia depilację laserową SHR?

 • faktyczna bezbolesność
 • brak konieczności stosowania maści przeciwbólowych
 • szybkość i komfort zabiegu
 • skuteczność przewyższająca laser diodowy – nawet 70% wypada już po pierwszym zabiegu
 • bezpieczeństwo
 • depilacja możliwa cały rok i na opalonej skórze
 • skuteczność usuwanie włosów od ciemnych po jasny blond i rude
 • odpowiednia do wszystkich karnacji
 • brak okresu rekonwalescencji
 • brak ryzyka powstawania blizn

Depilacja laserowa Warszawa – cena

Oferujemy atrakcyjne pakiety na wszystkie partie. Cena obejmuje konsultację przed pierwszą sesją.

PAKIETY ZABIEGÓW W ATRAKCYJNEJ CENIE NA START! -20% na wybrane partie, na dowolną liczbę pakietów. Taka okazja już się nie powtórzy.

PAKIET MOŻESZ ZAKUPIĆ ONLINE tutaj

Chcesz sprawdzić, czy depilacja SHR naprawdę nie boli?

WYPRÓBUJ POJEDYNCZY ZABIEG Z RABATEM 50% od ceny regularnej.

UWAGA

Oferta promocyjna, ważna tylko do 7 października lub do wyczerpania pakietów objętych promocją!

 

Pełny cennik znajdziesz tutaj: cennik
Umów się na wizytę online i skorzystaj z zabiegu depilacji laserowej: Rezerwacja online dostępna od 1.10.2019r. Zapraszamy!

Dzięki urządzeniu SHR Epil Motion możemy wykonywać wiele różnych zabiegów, dzięki jej wyposażeniu w dodatkowe głowice. Do naszej oferty dołączyły również:

 • usuwanie przebarwień – doskonałe uzupełnienie terapii kwasowych
 • zabiegi zamykania naczynek i redukcji rumienia – również jako wspomaganie leczenia trądziku różowatego
 • zabiegi redukujące trądzik
 • zabiegi fotoodmładzania
 • wspomaganie redukcji blizn
Menu