Zabiegi relaksujące na twarz – zobacz, które wybrać

Relaksujące zabiegi twarzy – ulubiona kategoria wszystkich naszych klientów, bez wyjątku – nic dziwnego, tempo życia jest bardzo szybkie, ciągle narażeni jesteśmy na stresy i pośpiech, a to wpływa negatywnie na naszą kondycję oraz skórę twarzy. Codzienne obowiązki, zmartwienia, praca czy różnorodne zobowiązania, które przyszło nam dźwigać, uciążliwy szef, dodatkowe obowiązki….. aaaaaa, dość tego!

A może by tak rzucić wszystko…..

No właśnie, i co dalej? Spokojnie. Usiądź wygodnie, zamknij oczy i rozluźnij się. Weź głęboki oddech, poczuj relaksujący masaż twarzy, zapach kosmetyków które koją i odżywiają twoją skórę. Zanurz się w ciszy gabinetu kosmetycznego i delikatnej muzyce w tle. Brzmi zachęcająco? Wspaniale! A teraz otwórz oczy i sprawdź, co HealthyBeauty przygotowało specjalnie dla ciebie. Relaksujące zabiegi twarzy dedykujemy szczególnie tym naszym klientom, którzy zapominają na co dzień o odpoczynku, żyją w stresie, często pracują na dwa etaty. Brzmi znajomo? Jeśli tak, skontaktuj się z nami i umów na relaksujący zabieg na twarz!

…i wybrać się do HealthyBeauty na relaksujące zabiegi twarzy?

Masaż twarzy – to ulubiony zabieg naszych klientów. Nie musisz się do niego specjalnie przygotowywać, wystarczy, że przyjdziesz nasi masażyści to pasjonaci w swoim zawodzie – nieustannie zgłębiają wiedzę, podnosząc kwalifikacje w trosce o to, by każdy nasz klient wyszedł z gabinetu zadowolony i odprężony. Oprócz relaksu i odprężenia, masaż twarzy działa korzystnie także na układ krwionośny, następuje jego pobudzenie, krew krąży szybciej, skóra jest dotleniona, promienna, odżywiona.

Mikrodermabrazja – delikatne złuszczanie naskórka przy pomocy specjalnego urządzenia. W trakcie zabiegu dochodzi do pobudzenia komórek, które zaczynają się intensywniej dzielić i regenerować. Skóra twarzy staje się lżejsza, oczyszczona, pobudzona do pracy. Jednocześnie głowica urządzenia masującego pobudza do pracy naczynia krwionośne skóry, które dotlenione szybciej usuwają szkodliwe produkty przemiany materii. Skóra nabiera jasnego, równego kolorytu, staje się odprężona i zrelaksowana. Jeśli chodzi o relaksujące zabiegi twarzy, mikrodermabrazja zajmuje pierwszą piątkę najczęściej zamawianych zabiegów. Często jest to element całej serii zabiegów, dzięki któremu lepiej wchłaniają się zastosowane kremy lub serum bogate w substancje odżywcze.

Karboksyterapia – nowość na rynku usług kosmetycznych, czyli terapia z zastosowaniem dwutlenku węgla. Wstrzykiwany w skórę przy użyciu cieniutkiej igły dwutlenek węgla równomiernie rozprowadzany jest w skórze, gdzie szybko się wchłania nie pozostawiając żadnych śladów. Samo nakłuwanie skóry nic nie boli, natomiast efekty widoczne są od razu – wyraźne rozjaśnienie, natlenienie skóry, która nabiera wyrównanego i zdrowego kolorytu. Wyostrzeniu ulegają rysy twarzy, zmarszczki ulegają wypełnieniu i wygładzeniu. Uśmiech po takim zabiegu jest o wiele bardziej promienny i zaraźliwy

Zabiegi Yonelle Medhestetics – w naszym salonie oferujemy także innowację kosmetologiczną, jaką są zabiegi Yonelle. Kompleksowe i nowoczesne zabiegi łączące w sobie odmładzanie, odżywienie, nawilżenie oraz ochronę przeciwzmarszczkową są idealne dla każdej pani. Co ważne, zabiegi Yonelle przeznaczone są do wszystkich rodzajów skóry, także dla kobiet w ciąży. Nasi specjaliści zadbają o to byś wyszedł z naszego salonu odprężony i zrelaksowany. Chcesz się przekonać? Nie zwlekaj! Przyjdź, zadzwoń, napisz – i zostaw resztę w naszych rękach!

Pamiętaj o zniżce na pakiet zabiegów, możesz zyskać 10 lub aż 15 %!

Oprócz zabiegów relaksacyjnych zobacz z czego możesz skorzystać: