Jakie zabiegi na twarz po 45 roku życia – nasz propozycja

Twoja skóra twarzy potrzebuje specjalnej troski, bo to na cerze najszybciej widać oznaki starzenia, efekty stresującego trybu życia, brak snu czy przepracowanie. Dlatego właśnie po 46 roku życia każda terapia jaką stosujesz na twarz musi być najlepszej jakości i dawać wymierne rezultaty- to nie jest czas na eksperymenty czy testowanie nowych, domowych sposobów na zmarszczki. Potrzebujesz efektywnego leczenia oznak starzenia? W Healthy Beauty mamy na to rozwiązanie!

Przygotowaliśmy dla was zestawy kosmetyków dla cery 45+

GRATIS mogą Państwo skorzystać z darmowej konsultacji z naszym Kosmetologiem. Konsultacja ONLINE przez Facebooka lub telefonicznie.

Zabiegi na twarz dla Pań po 45 roku życia

Sprawdź naszą pełną listę zabiegów na twarz. Zawsze dobieramy zabieg do stanu skóry i wieku pacjenta. U nasz możesz skorzystać z darmowej konsultacji kosmetologicznej.

Zabiegi na twarz Yonelle – idealne dla skóry dojrzałej

Po czterdziestce cera gorzej znosi działanie słońca, zanieczyszczenia zawarte w wodzie i w powietrzu, działanie klimatyzacji- nie jest w stanie już tak dobrze bronić się przed negatywnymi skutkami działania czynników zewnętrznych. Dlatego musisz jej dać dogłębne nawilżenie i prawdziwą odnowę. To właśnie są w stanie zagwarantować Ci zabiegi specjalistyczne Yonelle. Są one silnie skoncentrowane na konkretnych problemach skórnych. Obejmują obszar nie tylko twarzy ale i szyję oraz dekolt. Już od pierwszego zabiegu zauważalna jest zdecydowana poprawa stanu skóry. Dostarczają skórze dokładnie to, czego ma niedostatek (kategoria zabiegów PRO) oraz potrafią zredukować to, co zbędne (kategoria zabiegów CONTRA). Najlepsze rezultaty zapewnia pełna kuracja, która zawiera w sobie od trzech do sześciu zabiegów.

A jakich efektów możesz oczekiwać po zabiegu pielęgnującym Yonelle?

Zabiegi Yonelle dla skóry dojrzałej zapewniają pełną odnowę i regenerację tkanek skórnych, widać to gołym okiem poprzez poprawę stanu Twojej skóry. Skóra dojrzała dostaje dzięki kosmeceutykom Yonelle i doświadczonej kadrze Healthy Beauty nowe życie. Klientki wracają do nas zadowolone, bo wiedzą, że można nam zaufać i powierzyć swoją cerę w nasze, jak to nazywają, “złote ręce”. Efekty jakie możesz zauważyć to między innymi:

  • Wygładzenie cery
  • Oczyszczenie skóry do głębi
  • Wyrównanie kolorytu
  • Rozświetlenie
  • Odświeżenie cery
  • Ujędrnienie skóry
  • Zlikwidowanie dziurek, blizn i in
  • Odnowa i regeneracja tkanek
  • Dotlenienie skóry