Jakie zabiegi na twarz po 50 roku życia – nasz propozycja

Walka z efektami starzenia się skóry nie jest łatwa. Kremy, maseczki, tonik czy serum nie zlikwidują zmarszczek i wiotkości Twojej cery. Szczęśliwie na pomoc przychodzą ekskluzywne zabiegi Yonelle, które oferujemy w salonie Healthy Beauty. Są to wieloetapowe zabiegi, które skupiają się na działaniu anti-aging. Cera dojrzała reaguje na nie fantastycznie- już po pierwszej wizycie zauważalne są jej efekty. Oczywiście całą kurację na twarz można przeprowadzać także w seriach. Wówczas oczekiwane przez Ciebie rezultaty utrzymują się na dłużej. Poznaj najlepsze zabiegi dla kobiet po 50 roku życia.

Zabiegi na twarz dla Pań po 50 roku życia

Sprawdź naszą pełną listę zabiegów na twarz. Zawsze dobieramy zabieg do stanu skóry i wieku pacjenta. U nasz możesz skorzystać z darmowej konsultacji kosmetologicznej – zapisz się już dziś.

Infusion Superlift – wymarzone ujędrnienie

Jak sama nazwa wskazuje to zabieg liftingujący- podnoszący owal twarzy. Dedykowany osobą z cerą dojrzałą. Jako główne jego zalety wymienić można między innymi silne ujędrnienie, poprawę owalu twarzy, dogłębne nawilżenie oraz rozświetlenie. Za świetne rezultaty odpowiadać będą takie substancje aktywne jak : retinolu infuzyjny oraz kwasy fitowy, mlekowy i hialuronowy. Na dokładkę Twoja cera dostaje także extra opiekę w postaci potrójnego peelingu oraz delikatnego mikronakłuwania. Zauważysz wówczas błyskawiczną odnowę i regenerację naskórka, od jego najgłębszych warstw. Zabieg Infusion Superlift można wykorzystać pojedynczo lub jako serię zabiegów, dzięki czemu gwarantujesz skórze wzmocniony efekt, trwający dłużej. Czas trwania tego zabiegu to około 90 min.

Progressive Revital – totalna odnowa

Rewitalizjacja daje Ci efekt nowej skóry, gdzie twarz zyskuje pełnię witalności i odświeżającego blasku. Wieloetapowa kuracja dzięki progresywnej eksfoliacji sprawia, że Twoje zmarszczki i pory zostają zredukowane. Twarz będzie o wiele gładsza, pięknie rozświetlona, zdrowo nawilżona, ujędrniona i rozjaśniona. Bezkonkurencyjne rezultaty widać gołym okiem, ponieważ na skórę działamy tutaj przy pomocy dziewięciu hydrokwasów, wnikających wgłąb Twojej skóry i stymulujących jej procesy naprawcze. Zabieg śmiało można wykorzystać jako bankietowy- tuż przed ważną uroczystością, albo jako serię- wówczas jest to głęboko rewitalizująca terapia skóry dojrzałej i po 50 roku życia. Czas trwania zabiegu Progressive Revital to około 75 min.

H20 Infusion Express

Ekspresowe działanie na skórę zmęczoną oraz poszarzałą. Dzięki takim składnikom kosmoceutyków Yonelle jak kwas hialuronowy, kolagen, woda bambusowa, kwas fitowy, czy glikolowy Twoja skóra natychmiast odżyje. Sprawisz iż będzie nie tylko wygładzona ze zmarszczek ale także prawdziwie nawilżona. Enzymy jakie jak bromelaina i papaina skutkują tym, iż Twoja cera odzyskuje dawno utraconą jędrność, energię i elastyczność. Zaraz po zabiegu twarz jest wyraźnie odświeżona, zdrowsza oraz pełna blasku.Stosowany najczęściej jako zabieg ekspresowy czy też bankietowy, na dzień przed ważnym wyjściem. Czas trwania tego zabiegu to około 75 min.

Biofusion Second Skin- efekt drugiej, nowej skóry

To terapia korzystająca z dobrodziejstw technologii biofuzji, gdzie składniki zaaplikowanych preparatów aktywnych wtapiają się w naskórek, zapewniając silną odnowę. Twoja sucha i podrażniona skóra stanie się nagle zdrowo nawilżona, wyczuwalnie gładsza, jędrna i rozjaśniona. Zarówno głębokie jak i płytkie zmarszczki zostają wypłycone. Ogólna odporność skóry na negatywne czynniki zewnętrzne i podrażnienia zdecydowanie wzrasta. Aby zapewnić intensywną odnowę skóry zalecana jest seria zabiegów. Czas trwania jednego zabiegu to około 75 min.