Jakie zabiegi na twarz dla 50 latki – nasza propozycja

Skóra po 40stce nie wygląda już tak samo. Jest zmęczona, poszarzała, zwiotczała. Aby dać jej nowe życie i świetny wygląd możesz dzisiaj jednak zastosować rewolucyjne zabiegi na twarz dla 50latki. To kosmetyki i sprzęt kosmetyczny najwyższej klasy sprawiają, że cofniesz zegar biologiczny o kilka lat i na nowo cieszyć się będziesz ujędrnioną i rozjaśnioną cerą. Jak to możliwe? Sprawdź naszą ofertę!

Dobierzemy zabieg do Twojej skóry i jej problemów

Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszym Kosmetologiem. Dobierzemy zabieg i kosmetyki indywidualnie do Twojej skóry.

Cuda zdziałać może tylko mikronakłuwanie

Zabiegi dla skóry dojrzałej, gdzie używamy Mezorollera DMN™ i preparatów z linii silnie przeciwzmarszczkowej są gwarancją sukcesu. Idealne dla cery dojrzałej i wiotkiej, naczyniowej, pozbawionej elastyczności czy blasku. Dzięki tytanowym igłom posiadającym certyfikację CE, możesz być pewna, że taki zabieg będzie nie tylko w pełni bezpieczny ale także skuteczny w walce z Twoimi problemami skórnymi. Od razu zauważysz poprawę! Stan skóry wyraźnie poprawi się, nabierze blasku i jędrności. Dodatkowo taki zabieg Mezorollerem nie ma efektów ubocznych, Twoja skóra może być jedynie lekko zaczerwieniona- to wszystko. Twoje naczynka krwionośne nie zostaną uszkodzona w trakcie terapii.

Możesz wybrać z naszej szerokiej oferty!

Anti wrinkle mezo

Zabieg ten działa silnie przeciwzmarszczkowo. Dedykowany jest właśnie dla cery dojrzałej, takiej która wymaga gruntownej odnowy i głębokiej biorewitalizacji. Składniki aktywne użyte podczas tego zabiegu są w stanie wnikać bardzo głęboko. Poprzez naturalne procesy stymulują one Twoją skórę oraz odbudowują ją od najgłębszej warstwy. Dzięki temu następuje od razu zauważalne ujędrnienie cery, wypłycenie zmarszczek płytkich i tych głębokich oraz podniesienie owalu twarzy. Redukcja zmarszczek jest bardzo intensywna, a ty wyglądasz o wiele młodziej! Co ważne, ten zabieg perfekcyjnie nadaje się także dla panów.

Mezolift 50+

Skóra po 50 roku życia jest bardzo wymagająca. Potrzeba jej naprawdę silnej stymulacji i rewitalizacji. Mezolift 50+ dzięki technice mikronakłuwania połączonej z eksfoliacją progresywną działa spektakularnie! Twoja skóra już od pierwszego zabiegu staje się pełna blasku, wygładzona i ujędrniona. Ogólna struktura cery jest też widocznie odnowiona. Następuje superlifting, który docenią szczególnie Ci klienci, którzy chcą widzieć efekty i zdecydowaną poprawę kondycji skóry, bez długotrwałych procedur i czasochłonnych wizyt w salonie kosmetycznym. Będziesz zachwycona rezultatami!

Anti Redness Mezo

Jeśli Twoja skóra bojuje z problemem nadmiernej reaktywności, pękania naczynek krwionośnych czy też rumienia- to właśnie zabieg dla Ciebie! Dojrzała cera zostaje wypielęgnowana poprzez zastosowanie mikronakłuwania a także specjalistycznych, właściwie dobranych preparatów. Ich działanie sprawia, że wzmacniane są ściany naczyń krwionośnych- z problemem walczysz więc od środka, u jego źródła. Twoja skóra będzie wyraźnie bardziej promienna a jednocześnie mniej reaktywna. Wszelkie problematyczne i rozszerzone naczynka krwionośne są po tym zabiegu wyraźnie zredukowane. W trakcie terapii wykorzystane są takie aktywne składniki jak: eskulina, hesperydyna, rutyna, ruskogenina, heparynopodobny ekstrakt z alg oraz kwas hialuronowy. Zauważysz od razu silną regenerację oraz obkurczenie naczynek krwionośnych – już nigdy nie będzie Cię martwił problem rumienia czy pękających naczynek.