Zabiegi na twarz odpowiednio dobrane – darmowa Konsultacja

Wśród oferty zabiegów z naszym salonie naprawdę jest w czym wybierać. Oferujemy szereg terapii wspomagających regenerację i odnowę cery a także zabiegi pielęgnacyjne. Healthy Beauty to jednak nie tylko salon jakich są setki, to miejsce gdzie możesz zaufać profesjonalistom, którzy doradzą Ci jak odpowiednio dobrać zabieg do twoich konkretnych potrzeb.

Darmowe konsultacje

Już wchodząc do naszego salonu klientki czują się zaopiekowane. Wychodzimy naprzeciw Twoim wymaganiom i indywidualnie podchodzimy do każdego pacjenta. Od pierwszej wizyty zależy bowiem bardzo wiele. To wtedy oceniany jest stan skóry, jej podstawowe problemy oraz najważniejsze potrzeby. Stosujemy technikę skin coachingu- nie tylko identyfikujemy rodzaj skóry, dopasowujemy terapię dla niej ale także pomagamy edukować klientów.

Często bowiem zdarza się, że efekty naszych terapii są umniejszane poprzez niewłaściwą pielęgnację domową. Pomagamy więc dobrać idealne kosmetyki i zrezygnować z tych, które nie wpływały dobrze na naszą cerę. Należy bowiem działać na wszystkich frontach, nie tylko w salonie kosmetycznym dbamy przecież o skórę, ale każdego dnia myjąc, tonizując, nawilżając ją w domowych warunkach.

Budujemy zaufanie

Lata doświadczenia i niezbędna wiedza jaką posiadamy w zakresie kosmetologii, sprawia, że nasi klienci wracają do nas zadowoleni, ponieważ wiedzą, że można nam zaufać. Kadra Healthy Beauty działa profesjonalnie i rzeczowo. Z całej gamy zabiegów wybieramy ten, który przyniesie najbardziej wymierne efekty dla Ciebie. Wiemy jak pomóc Twojej skórze. Dysponujemy także niezastąpionymi narzędziami.

Pielęgnacja z marką Yonelle

Podczas konsultacji wyselekcjonowany zostaje jeden z zabiegów na twarz. Wśród tych pielęgnacyjnych mamy bogaty wybór z kategorii PRO&CONTRA oraz z kategorii PREMIUM, ale także zabiegi ekspresowe, które błyskawicznie poprawiają wygląd skóry i nadają się na wielkie okazje. W kategorii PRO&CONTRA dysponujemy licznymi zabiegami na twarz, skupiającymi się na konkretnych problemach i oferujących- głębokie nawilżenie, intensywne odżywienie, ochronę przeciwzmarszczkową, intensywną stymulację, szybki lifting, regenerację i obkurczenie naczynek czy też wygładzenie i oczyszczenie dla cery tłustej i mieszanej.

Nie ważne z jakim problemem do nas przyjdziesz, pomożemy!

Jeżeli potrzebujesz spektakularnej odnowy skóry, przywrócenia blasku i witalności, odzyskania jędrności i elastyczności, poprawy owalu twarzy czy też spłycenia zmarszczek perfekcyjnie sprawdzi się w Twoim przypadku zabieg na twarz z kategorii Yonelle PREMIUM. Są one dedykowane najbardziej wymagającym pacjentom. To wieloetapowe i luksusowe zabiegi, które zatrzymują czy wręcz cofają zegar biologiczny, stąd też polecane są szczególnie dla osób z cerą dojrzałą. Dzięki konsultacji, dowiesz się jaki zabieg na twarz należy wybrać dla Twojej konkretnej skóry i jej indywidualnych potrzeb. Wstępna konsultacja jest niezbędna, jeżeli chcemy by dany zabieg odniósł jak najlepsze skutki i dał nam widoczną poprawę.