Zabiegi na suchą skórę twarzy – 100% regeneracji

Jeżeli dokucza Ci łuszcząca się , napięta skóra to najwyraźniejszy znak, że twoja cera jest bardzo przesuszona. Pewnie myślisz, że pijąc dużo wody rozwiążesz tę kwestię, ale prawda jest taka, że trzeba działać na skórę dogłębnie, na jej wewnętrzne warstwy.  W Healthy Beauty takie problemy nie są nam straszne, rozwiązujemy je bowiem szybko i długotrwale za pomocą głęboko nawilżających terapii. Sprawdź jakie korzyści może przynieść Ci właściwie nawilżenie Twojej cery i jakie skuteczne zabiegi możemy Ci zaoferować.

Sucha skóra – przyczyna wielu innych komplikacji 

Cera, której głównym mankamentem jest przesuszenie może szybko przerodzić się w owiele poważniejsze problemy skórne. Jak to działa? Z powodu wysuszenia mogą powstać na niej wypryski, zapchane pory i choć wiele osób tego nie podejrzewa, to właśnie przesuszenie może być przyczyną trądziku. Dzieje się tak, ponieważ zostaje poważnie naruszona gospodarka wodna w tkankach skórnych. Nie mają one wystarczająco dużo nawodnienia, dlatego właśnie pory na skórze dodatkowo „nawilżają się” produkując nadmiernie sebum. Wydzielanie łoju powoduje oczywiście w efekcie same nieprzyjemności- wypryski, zaskórniki i inne niedoskonałości szpecące naszą twarz. A wszystko przez to, że sami nie zadbaliśmy o dobre nawilżanie skóry.

Co daje Ci zabieg na suchą skórę?

Specjalnie dedykowane przesuszonej cerze terapie są skupione na tym jednym problemie, ale pomagają kompleksowo. Twoja buzia odżyje i zostanie pobudzona, rozświetlona, osiągnie naturalną równowagę. Ich skuteczność udowadniają powracające do nas zadowolone klientki, które przekonały się jak bardzo pomaga im taki zabieg. Zmieni on naprawdę wiele:

  • poprawi elastyczność
  • przywróci właściwy koloryt cery
  • przynosi natychmiastową ulgę odwodnionemu naskórkowi
  • daje intensywne nawilżenie
  • zmniejsza uczucie ściągania
  • daje dogłębną regenerację
  • oferuje skórze naturalną odnowę
  • polepsza zdolności obronne skóry (będzie potrafiła znowu sama się właściwie nawilżać)

Seria zabiegów Yonelle – broń w walce z suchością

Ekskluzywne zabiegi proponowane przez firmę produkującą farmaceutyki (nowej generacji kosmetyki z najwyższej półki). Takie specjalistyczne zabiegi koncentrują się na jednym problemie skórnym i rozwiązują go na trwałe, stanowczo i zdecydowanie. Efekty widoczne są od razu, już po pierwszym zabiegu. Twoja skóra doceni twoją troskę i odwdzięczy Ci się zdrowiem i pięknem. Daj jej to, czego naprawdę potrzebuje. Możesz wybrać takie, które zwalczą suchość np. Pro Vital albo Contra Dry czy też H2O INFUSION EXPRESS. Dopytaj o szczegóły naszą kadrę.

W Healthy Beauty możesz umówić się na darmową konsultację w salonie, albo już teraz zarezerwować swoją wizytę online, bez wychodzenia z domu!