Zabiegi na poprawę owalu twarzy – jakie wybrać

Z wiekiem nasza skóra twarzy traci wiele właściwości. Staje się poszarzała, zwiotczała, pojawiają się na niej zmarszczki i głębokie bruzdy, przebarwienia i inne nieestetyczne oznaki starzenia. Ale czy to oznacza, że należy sięgać po skalpel? Oczywiście, że nie. W salonie Healthy Beauty oferujemy bezpieczne i skuteczne zabiegi poprawiające owal twarzy, bez nadmiernej ingerencji w naturę. Jeśli nie chcesz korzystać z wypełniaczy i botoksu, możesz śmiało zaradzić wszelkim problemom bezinwazyjnie. Nasze zabiegi cofają pędzący zegar biologiczny nawet o kilka lat. Wszystko dzięki nowoczesnej technologii idącej ręka w rękę z pielęgnacją i medycyną estetyczną.

Rewolucyjna terapia dwutlenkiem węgla

Karboksyterapia, bo właśnie o niej mowa to metoda nieinwazyjna i stuprocentowo naturalna. Polega na rozbijaniu komórek tłuszczowych przy pomocy dwutlenku węgla wprowadzonego pod skórę. Skóra zostaje tak zmotywowana do naturalnego procesu regeneracji i odbudowy. Ten rodzaj terapii jest niezwykle skuteczny ponieważ działa modelująco, wyszczuplająco i odmładzająco. Co więcej, nie musisz ograniczać karboksyterapii jedynie do obszaru twarzy, równie dobrze poradzi sobie ona bowiem z cellulitem w innych partiach ciała.

Jakich efektów możesz oczekiwać?

Karboksyterapia jest rozwiązaniem dla wielorakich problemów, z którymi zmaga się twoja skóra twarzy. Poprawi stan owalu, poprzez działanie na takie newralgiczne partie twarzy jak:

  • podbródek (zredukowanie tkanki tłuszczowej i przyspieszenie syntezy niezbędnego dla młodszego wyglądu kolagenu)
  • okolica oczu (następuje redukcja niepożądanych zmarszczek, cieni, kurzych łapek wokół oka, przepuklin tłuszczowych i in.)
  • twarz, dekolt oraz szyja (wszystkie te partie wyglądają zdrowiej i młodziej dzięki zwalczaniu zmarszczek poprzez poprawę mikrokrążenia i naturalnej regeneracji skóry, pobudzenie procesu syntezy kolagenu)

Zabieg mikronakłuwania technologią Dermapen

Mezoterapia mikroigłowa dzięki urządzeniu Dermapen sprawia, że skóra jest niewiarygodnie szybko i skutecznie stymulowana do odnowy. Mikronakłuwanie powoduje, iż nasza skóra samoczynnie zaczyna produkować kolagen, kwas hialuronowy oraz elastynę. Dodatkowo w trakcie zabiegu możemy aplikować do głębszych warstw skóry kosmetyki, których działanie będzie nieporównywalnie lepsze, niż w przypadku aplikacji na zewnętrzną powłokę skóry. Wnikanie substancji aktywnych jest dzięki Dermapen zwiększone aż tysiąckrotnie, w porównaniu z klasycznym wcieraniem czy wklepywaniem ich!

To idealny sposób na profilaktykę starzenia skóry twarzy, podniesienie jej owalu, zwalczenie blizn, zmarszczek oraz wszelkich przebarwień. Dermapen likwiduje także efekt zmęczonej i poszarzałej cery, zwalcza suchość i wiotkość skóry. Może być stosowany w przypadku skóry wrażliwej czy też naczynkowej, ze względu na wysokie bezpieczeństwo zabiegu i jego nie inwazyjność.