Zabiegi na krostki na twarzy u kosmetyczki

Oprócz tego, że wybierzemy się do dermatologa by usunąć nieestetyczne krostki na twarzy, wypryski, zaskórniki musimy także działać na skórę zewnętrznie. Całościowe podejście do leczenia trądzikowej cery jest bardzo ważnym elementem na drodze do czystej i zdrowej skóry. Kosmetyczne zabiegi na krostki na twarzy są skuteczne i różnorodne. Niżej podpowiadamy, które z nich możesz wybrać by oczyścić cerę ze zmian trądzikowych.

Kawitacja z gwarancją skuteczności

Wiadomo, że oczyszczanie twarzy jest najważniejsze jeśli borykamy się z krostkami, wągrami, wypryskami itd. Jak jednak oczyścić cerę skutecznie a zarazem delikatnie, by nie podrażniać i tak już nadwyrężonej skóry? Idealnie sprawdzi się tutaj peeling kawitacyjny. Jest on o wiele bardziej skuteczny niż zwyczajne peelingi a przy tym delikatny dla różnych typów skóry. Możemy więc śmiało wybrać się na kawitację jeśli mamy cerę trądzikową, naczynkową czy też wrażliwą. Podczas zabiegu usuwany jest martwy naskórek oraz wszelkie zanieczyszczenia na powierzchni skóry. W bezpieczny i nienwazyjny sposób nasza skóra zostaje oczyszczona i może teraz regenerować się. Brak tu także efektów ubocznych, takich jak zaczerwienienie, pieczenie czy inne.

Siła diamentu w walce z krostkami

Dalszym zabiegiem który z pewnością pozostawi naszą cerę odnowioną i w pełni oczyszczoną jest mikrodermabrazja. Przy pomocy diamentowej głowicy, usuwana jest warstwa zrogowaciałego naskórka. Mimo ich chodzi tutaj o ścieranie naskórka, warstwa po warstwie jest to bezbolesny zabieg i nie zabiera wiele czasu. Przynosi jednak wspaniałe owoce- nasza skóra jest dogłębnie oczyszczona. Usunięte zostają zaskórniki, krostki, przebarwienia potrądzikowe oraz blizny. Ponadto nasze rozszerzone pory zostają zwężone, dzięki czemu ograniczony jest też łojotok- produkcja sebum zostaje uregulowana i znormalizowana. Chociaż poprawę widać już po pierwszym zabiegu mikrodermabrazji diamentowej, to jednak aby osiągnąć pożądane efekty należy wykonać pełną serię zabiegów. W zależności od stanu skóry, powinno to być około pięciu zabiegów wykonywanych w odpowiednich odstępach czasu (na przykład co dwa tygodnie). Częstotliwość i ilość zabiegów dobierze nasza kadra Healthy Beauty tak, by zapewnić jak najlepsze rezultaty dla Twojej cery.

Niezastąpiona moc kwasów

Kwasy czyli peeling w formie chemicznej to niezrównana broń w walce z trądzikiem. Wszelkie krostki, wypryski, zaskórniki usuwa szybko i na długo. Zabiegi z kwasami są bardzo dobrym wyjściem ponieważ potrafią dogłębnie oczyścić cerę trądzikową. Ich działanie to nie tylko zlikwidowanie nieestetycznych krostek ale także wygładzenie cery oraz jej odżywienie. Przywracamy jej naturalną równowagę, regulujemy jednocześnie poziom sebum. Spośród wielu rodzajów kwasów, dobierzemy dla Ciebie ten, który sprawdzi się najlepiej. Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta i upewniamy się by rodzaj kwasu, jego stężenie były dopasowane jak najlepiej. Kwasy natychmiast wnikają w skórę, co sprawia, że już po takim pierwszym zabiegu widać wyraźną poprawę stanu naszej cery. Jednak aby mieć gwarancję skuteczności i cieszyć się pełnią rezultatów, należy wykonać całą serię zabiegów. Ich liczbę i odstępy ustalimy wspólnie podczas konsultacji w gabinecie Healthy Beauty, gdzie zajmie się Tobą nasza doświadczona kadra profesjonalistów.