Zabiegi na dłonie w gabinecie kosmetycznym

Być może wydaje Ci się, że jedynym zabiegiem na dłonie jaki jest proponowany w gabinecie jest manicure. Ale przecież jest o wiele więcej możliwości i opcji, jak możesz zadbać o swoje ręce. Na skróceniu paznokci czy usunięciu skórek przecież higiena i pielęgnacja dłoni się nie kończy. W Healthy Beauty proponujemy całą gamę terapii, które odświeżą, zregenerują i upiększą skórę na Twoich rękach.

Manicure to podstawa, ale nie jedyny sposób

To znany zabieg i jest najbardziej powszechny jeśli chodzi o troskę o piękne dłonie. Sprowadza się jednak do absolutnie fundamentalnych czynności, takich jak oczyszczenie skóry dłoni, poprawienie wyglądu skórek i opiłowanie paznokci. W zależności od swoich preferencji możesz wybrać też kolorowy lakier, którym upiększysz ich wygląd lub też jedną z odżywek, które stanowią dla zniszczonych paznokci intensywną kurację regenerującą. Prawda jest jednak taka, że niekiedy nasze dłonie potrzebują o wiele więcej niż taka podstawowa forma pielęgnacji. Są zniszczone latami pracy, odbija się na nich upływ czasu, są wysuszone lub mają blizny, nierównomierny koloryt i inne problemy skórne. Wtedy nawet najlepszy specjalista od manicure, niewiele może zdziałać.

Daj dłoniom nowe życie

Aby zregenerować skórę dłoni właściwie, należy zacząć od głębi. Tylko wtedy można osiągnąć długotrwały efekt i cieszyć się prawdziwie odnowioną, odbudowaną tkanką skórną. Cofnięcie zegara biologicznego jest przecież możliwe na każdym obszarze naszego ciała, dłonie nie są tutaj jakimś niezwykłym wyjątkiem i wiele terapii jakie stosujemy na twarz można także stosować śmiało na skórze dłoni. Jakie zabiegi działają silnie nawilżająco, regenerująco i odmładzająco na skórę rąk? Oto kilka z tych, które możesz bez zmartwienia zaaplikować na dłoniach:

Dłonie w nowej odsłonie

Te zabiegi na dłonie nie są proponowane w każdym gabinecie kosmetycznym, u nas w Healthy Beauty są jednak dostępne. W końcu skóra dłoni również zasługuje na stuprocentową pielęgnację. Dzięki powyższym terapiom, tkanka skóry odżyje na nowo. Twoje ręce będą prezentowały się zjawiskowo i to nie tylko dzięki zadbanym paznokciom i kolorowym lakierom. Zabiegi te nie tylko złuszczają martwy naskórek, usuwają przebarwienia i odmładzają skórę dłoni, ale jednocześnie także głęboko nawilżają, uelastyczniają oraz zmiękczają ją. Ręce są zregenerowane, prawidłowo nawilżone, odżywione. Nie mają już plamek, nierównego kolorytu, suchych skórek, zaczerwienień i innych nieestetycznych znamion. Odzyskują naturalne piękno, zdrowie i równowagę. Warto dać im nieco więcej niż tylko tradycyjną pielęgnację w postaci podstawowego manicure. Tak jak cała Ty, również Twoje dłonie zasługują przecież na coś extra!