Zabiegi na cerę naczynkową – nasza propozycja

Twoja twarz jest niezmiernie delikatna. Szczególnie jeśli cierpisz na rumień, masz cerę naczynkową albo bardzo wrażliwą, wiesz, że nie każdy z oferowanych zabiegów kosmetycznych jest dla Ciebie. Dlatego musisz ostrożnie dobierać terapie dla swojego typu skóry, tak aby mieć pewność, że nie wyrządzisz więcej szkody niż pożytku po wizycie w salonie kosmetycznym.

Zamykanie i usuwanie naczynek – Radiotermoliza

Najlepszy zabieg na usuwania rozszerzonych naczyń krwionośnych, rubiniaków, włókniaków i prosaków.

Masz skłonność do pajączków? Te zabiegi są dla Ciebie bezpieczne!

Być może myślisz, że mając naczynkowy typ cery nie możesz sobie pozwolić na wizytę u kosmetyczki, sądząc, że to tylko pogorszy stan Twojej delikatnej, problematycznej skóry. Nic bardziej mylnego! Istnieje bowiem szereg zabiegów i terapii skórnych, które możesz śmiało stosować w przypadku Twojej cery. Poniżej pokrótce opisujemy te, które są w pełni skuteczne a jednocześnie nie są inwazyjne i nie powodują skutków ubocznych.

Peelingi chemiczne czyli potocznie znane wszystkim kwasy – świetna metoda dla każdego typu cery

Choć wydawać by się mogło, że delikatna cera nie zniesie terapii przy użyciu kwasów, to jednak należy pamiętać że istnieje wiele ich rodzajów. Wybrać możemy te bardzo silne ale również i takie, które są działają subtelnie na skórę ale bezlitośnie na zanieczyszczenia i pozostałe problemy skórne. Te które są godne zaufania i idealne przy cerze naczynkowej, wrażliwej są też w naszej ofercie. Będą to na przykład kwas laktobionowy, migdałowy czy też askorbinowy, czyli po prostu witamina C. Możesz pewność, że będą one delikatne dla Twojego tupy cery a jednocześnie pomogą Ci obkurczyć naczynka i usprawnić ich pracę.

Sonoforeza – tak łagodna a jednocześnie tak skuteczna

Jeśli chcesz dać nowe życie swoim naczyniom krwionośnym, to właśnie sonoforeza jest idealnym rozwiązaniem wszystkich jej problemów.
Ten zabieg umożliwia wprowadzenie aktywnych substancji aktywnych leczniczych i kosmetycznych w te najgłębsze warstwy Twojej cery. Rewolucyjny sposób wprowadzenia tych substancji do żywych warstw naskórka polega na tym, że są wtłaczane za pomocą ultradźwięków. Dzięki temu są w stanie przekroczyć barierę jaką jest płaszcz hydrolipidowy oraz błony komórkowe i wnikać dogłębnie. Taki zabieg nie tylko poprawia ukrwienie naskórka ale także regeneruje uszkodzone tkanki.

Mezoterapia przeciw naczynkom

Dla poprawy stanu skóry naczynkowej możemy użyć zarówno tej mikroigłowej jak i bezigłowej wersji zabiegu. Mezoterapia bezigłowa jest oczywiście tą delikatniejszą wersją, gdzie w sposób bezinwazyjny i bezbolesny pomagamy skórze wrażliwej, naczynkowej oraz tej podatnej na podrażnienia. Podczas bezigłowego zabiegu dzięki impulsom elektrycznym aplikowane są do skóry właściwej te najbardziej korzystne dla niej preparaty. Efekty jakich możesz oczekiwać dla swojej cery to regeneracja, przywrócenie naturalnej równowagi i wszelkich funkcji obronnych. Naczynia krwionośne nie będą już podatne na „pajączki” lub „czerwone niteczki”, ponieważ powstrzymane zostanie ich nieprawidłowe funkcjonowanie i zostaną one wyraźnie wzmocnione. Przy wykorzystaniu minkroigłoej wersji zabiegu substancje aktywne zostają wprowadzane jeszcze głębiej a to sprawia, że ich skuteczność wzrasta nawet do kilkuset razy.

Peeling kawitacyjny – nie tylko jako dodatek

Niekiedy jest on stosowany jako dodatek do innego zabiegu, ale sam także radzi sobie świetnie. Kawitacja jest nieinwazyjna, dlatego perfekcyjnie pasuje w przypadku terapii osób z wrażliwym lub naczynkowym typem cery. Jego zaletą jest to, że działa podwójnie:
Mikromasaż- poprawia ukrwienie oraz większa właściwości absorpcyjne skóry. Działa przeciwzapalnie i dezynfekująco, dokładnie usuwa nadmiar łoju, oraz pozwala pozbyć się bakterii, które są jedną z przyczyn m.in. trądziku.