Zabiegi na blizny potrądzikowe – stosujemy tylko metody z efektem

Udało Ci się już zwalczyć trądzik? To jednak tylko połowa sukcesu. Co bowiem zrobić z trwałymi zmianami na skórze pozostawionymi po przejściu nadmiernej aktywności gruczołów łojowych? Czy Twoja skóra może powrócić jeszcze w ogóle do swojego pierwotnego stanu? Jest to możliwe dzięki zastosowaniu odpowiednich zabiegów.

Parę przykładów jak usuwamy blizny potrądzikowe:

Trądzik na czole - efekt po 4 zabiegu

Usuń blizny dzięki terapii mikronakłuwania

Innowacyjna technologia Dermapen pozwala na precyzyjne mikronakłuwanie, które pobudza wewnętrzne warstwy skóry do regeneracji. Dzięki nakłuwaniu miejscowemu możesz skutecznie walczyć z bliznami pozostałymi po trądziku. Skóra zostaje odbudowana, poprzez uruchomienie samoczynnych procesów regeneracji tkanek skórnych. Mezoterapia mikroigłowa daje niezastąpiony efekt wygładzenia skóry. Najlepiej widoczne są skutki działania tej terapii po wykonaniu serii zabiegów, na przykład od trzech do sześciu. Dermapen pobudza również produkcję trzech najważniejszych budulców skóry czyli kolagenu, elastenu oraz kwasu hialuronowego, co sprawia, że skóra leczy się sama.

Pogromca blizn – peeling chemiczny

Peelingi chemiczne to po prostu kwasy pochodzenia naturalnego, dzięki którym jesteśmy w stanie usuwać blizny, przebarwienia i inne pozostałości potrądzikowe. Personel Healthy Beauty doradzi który z kwasów będzie najbardziej odpowiedni do zastosowania w Twoim przypadku. Spersonalizowana terapia kwasami daje najlepsze efekty. Peeling chemiczny wygładza skórę o wiele intensywniej i szybciej niż zwykły, tradycyjny peeling. Kwasy usuwają blizny oraz bruzdy, wygładza powierzchnię skóry. Chociaż skutki leczenia peelingami chemicznymi są widoczne już po pierwszym zabiegu, natomiast pełnię leczenia uzyskujemy dopiero dzięki zastosowaniu pełnej serii czyli co najmniej pięciu zabiegów. Należy jednak pamiętać o zachowaniu środków ostrożności, przede wszystkim jednak nie wolno korzystać z solarium w trakcie leczenia kwasami, należy unikać alkoholu oraz nie wykonywać żadnych intensywnych zabiegów na skórę twarzy, na przykład nie wolno wykonywać peelingów.

Pożegnaj się z bliznami przy zastosowaniu karboksyterapii

Kolejnym bardzo wydajnym sposobem na poradzenie sobie z kłopotem blizn i zmian na skórze spowodowanych przechodzonym trądzikiem jest właśnie terapia dwutlenkiem węgla. Karboksyterapia zapewnia gładką skórę, zwalczenie wszelkich przebarwień oraz pokonanie blizn. Przy tym należy zauważyć, że metoda ta jest całkowicie naturalna oraz bezinwazyjna. Poprzez podskórne wprowadzenie dwutlenku węgla, zostaje rozpoczęty proces naturalnej odnowy skóry. Wywołany dzięki temu kontrolowany stan zapalny, motywuje do naprawy spodnie warstwy skórne. Rozpoczęta zostaje dodatkowa produkcja kolagenu i elastyny, które regenerują tkanki uszkodzone poprzez trądzik. Blizny potrądzikowe znikają, podobnie tak jak innego rodzaju defekty – rozstępy, cellulit i inne- karboksyterapia ma naprawdę bardzo szerokie zastosowanie w walce z różnymi problemami skóry.

Przyjdź, zapytaj i wybierz metodę dla siebie

Odwiedzając nasz salon spa możesz być pewien, że znajdziesz terapię odpowiednią dla siebie. Kadra Healthy Beaty przeanalizuje problemy Twojej skóry i wybierze ten najlepszy rodzaj zabiegu, który skutecznie i na długo usunie blizny i inne zmiany potrądzikowe. Wreszcie możesz się cieszyć czystą, gładką i zdrową skórą twarzy. Nareszcie zupełnie zapomnij o trądziku i jego pozostałościach.