Zabiegi kosmetyczne na brzuch po cesarce

Okres ciąży to wielki test dla kobiecego ciała, jest ono rozciągane, poddawane próbie wytrzymałości i dlatego potem długo zajmuje nam wrócenie do normy. Na świat przychodzi maluszek, na którym skupia się teraz cała nasza uwaga. Ale niestety nasza sylwetka jest często w opłakanym stanie. O płaskim brzuchu możemy już tylko pomarzyć. Dodatkowo, jeśli poddajemy się cesarskiemu cięciu, nasze ciało szpeci do tego potężna blizna. Ale czy tak musi pozostać? Nie, są na to sprawdzone metody.

Zwisający brzuch? Mamy na to radę!

Stajesz przed lustrem i chcesz płakać. Patrzysz na kiedyś kuszące krągłości i nie wierzysz własnym oczom. Twoje ciało przeszło ogromną przemianę. Duży, wystający, obwisły i na domiar złego „ozdobiony” blizną brzuch spędza Ci sen z powiek. Na szczęście jest na to rada, a nawet dwie! Karboksyterapia czyli terapia dwutlenkiem węgla oraz mikrodermabrazja diamentowa to najskuteczniejsze zabiegi jakie możesz w tej sytuacji wykorzystać.

Zabiegi kosmetyczne po cesarce – czy są bezpieczne?

Nasza skóra na brzuchu jest w tragicznym stanie i chcemy coś z tym zrobić. Ale jednak jest to nadal okres karmienia piersią, pewnie więc zastanawiasz się czy wszystkie zabiegi są dla Ciebie i karmionego maleństwa teraz wskazane. Oczywiście nie wszystkie, ale dwa najbardziej skuteczne z nich są jak najbardziej bezpieczne nawet w okresie laktacji. Nie musisz więc stosować morderczych, wyczerpujących ćwiczeń długimi miesiącami aby widzieć pierwsze efekty i przywrócić skórze brzucha dawny kształt i formę. Pożegnaj się ze zwiewnymi, rozciągniętymi i workowatymi ubraniami- nie musisz już ukrywać brzucha przed światem, bo możesz być pewna pozytywnych rezultatów naszych terapii.

Blizna po cesarce? Zapomnij o niej!

Rozciągnięta na cał Twój brzuch, jak rana po długiej walce. Takiego ciała nie spodziewałaś się w najczarniejszych snach. Możesz się jednak jej pozbyć. Dzięki mikrodermabrazji ścierany jest martwy naskórek i pobudzane zostają wewnętrzne warstwy skóry- następuje natychmiastowa regenracja. Podobnie działa to w przypadku terapii CO2, gdzie komórki są intensywnie stymulowane do odnowy. Blizna staje się coraz mniej wyraźna aż na koniec, po serii zabiegów jest już praktycznie niewidoczna.

Jakie efekty daje Ci zabieg na brzuch po cesarskim cięciu?

Oto lista kilku z rezultatów jakie widoczne są po zastosowaniu karboksyterapii lub mikrodermabrazji:

  • produkcja kolagenu i elastyny
  • odmłodzona, ujędrniona skóra
  • usunięcie warstwy martwego naskórka
  • pobudzenie naturalnego procesu odnowy tkanek skórnych
  • poprawa ukrwienia a tym samym dotlenienia skóry
  • spłycenie zmarszczek
  • zlikwidowanie nadmiernej tkanki tłuszczowej, cellulitu
  • redukcja rozstępów po ciąży i blizn po cesarskim cięciu
  • poprawa ogólnej kondycji skóry

To jedynie niektóre ze zbawiennych efektów tych zabiegów. Jeżeli więc nie chcesz już zamartwiać się swoim wyglądem po okresie ciąży, wymyślać sposobów na ukrycie blizny po cesarce wybierz się do Healthy Beauty. Pomożemy Ci znowu poczuć się sexy w swojej własnej skórze.

Umów się na darmową konsultację albo zarezerwuj wizytę online.

Menu