Zabiegi kosmetyczne na odciski tylko u nas

Peelingi, kremy złuszczające, kąpiele stóp i maści na odciski – zapewne wypróbowaliście już je wszystkie a odciski nie znikają, a jeśli już, to tylko po to aby powrócić wkrótce, tym razem jednak ze zdwojoną siłą. Niektóre są bolesne, inne zaś nie ale jedno jest pewne – usunięcie odcisków to nie lada wyzwanie. Istnieją jednak skutecznie zabiegi kosmetyczne na odciski, które pozwalają raz a dobrze uporać się z tym problemem.

U nas usuniesz odciski i modzele w sposób dokładny i profesjonalny

Zobacz naszą ofertę. Możesz skorzystać z darmowej konsultacji z naszym Kosmetologiem oraz zarezerwować wizytę ONLINE.

Kwestia zaufania

Zdrowie stóp jest niezmiernie ważne. Są one podstawą naszego ciała i chociaż na co dzień o tym nie myślimy, to są naszą oporą i ważne by dać im pełną opiekę i higienę. Odciski często uprzykrzają nam chodzenie, dodatkowo stwarzając dyskomfort za każdym razem kiedy chcemy wyjść na plażę lub po prostu założyć latem obuwie odkrywające stopę. Trudno jednak jest znaleźć salon kosmetyczny, któremu możesz powierzyć zdrowie swoich stóp bez obaw. Z Healthy Beauty nie musisz już dłużej niczego szukać! Oferujemy zabiegi na usuwanie odcisków, które są efektywne.

Trwałe pozbycie się odcisków jest możliwe!

Dzięki wykwalifikowanej kadrze, która ma odpowiednie doświadczenie i potrafi właściwie dobrać zabieg do konkretnych potrzeb pacjenta wiemy, że dajemy Ci prawdziwie rezultaty. Dzięki pedicure leczniczemu nie musisz już martwić się bolesnym problemem. Chodzenie znów będzie przyjemnością. Intensywnie działać na skórę możemy na przykład kwasem salicylowym, który ma działanie bakteriobójcze i grzybobójcze.

Pedicure nie tylko dla pięknych stóp

Wiele osób myśli o pedicure, jako o procesie w którym w centrum uwagi jest wygląd stopy. Nic bardziej mylnego! Jest to zabieg pielęgnacyjno-upiększający, co oznacza że piękno stopy zaczyna się od jej higieny i zdrowia. Wzbogacenie pedicure o lecznicze elementy takie jak usuwanie odcisków, modzeli, wrastających paznokci innych mankamentów sprawia, że stopy będą nie tylko świetnie wyglądać, ale ty będziesz się z nimi wspaniale czuć! Będą one wygładzone, odżywione, przestaną pocić się i pękać na piętach. Oprócz rewelacyjnego relaksu jaki daje nasze pedicure otrzymujesz też wyraźną i długotrwałą poprawę ogólnego stanu stóp. Zapomnisz, że kiedykolwiek zamartwiały Cię problemy z odciskami.

Szybka rezerwacja bez wychodzenia z domu

Teraz w Healthy Beauty mamy możliwość dokonania rezerwacji na naszej witrynie. Wystarczy, że przejdziesz do zakładki „Rezerwacja online” a Twoja wizyta po kilku kliknięciach będzie ustalona. Wybierasz rodzaj terapii, datę i godzinę oraz osobę, która będzie wykonywała Twój zabieg. To wszystko bez wychodzenia z domu! Ustalenie wizyty w salonie kosmetycznym nigdy nie było tak łatwe!