Podaruj zabiegi kosmetyczne na dzień matki w prezencie

W HealthyBeauty kochamy wszystkie mamy. Bez względu na wiek i życiowe doświadczenia każda mama zasługuje na to, co najlepsze. Jest królową, managerem, specjalistą od miliona spraw, potrafi robić kilka rzeczy na raz, wyczarować strój na zabawę ze starej spódnicy, doskonale wie, jak ukoić ból rozbitego kolana i złamanego serca. W każdej grupie społecznej matka zajmuje wyjątkowe miejsce – bez nich świat nie istniałby wcale.

Wkrótce będą obchodzić swoje święto, a my w Healthy Beauty przygotowaliśmy dla nich specjalny prezent!

Znajdź odpowiedni prezent – zobacz więcej voucherów

Voucher na Dzień Matki – prezent idealny

Jeśli chcesz uhonorować swoją mamę w wyjątkowy sposób okazując jej, jak bardzo jest dla ciebie ważna, zaproś ją na zabiegi do naszego salonu piękności. Dzięki voucherowi, możesz zdecydować, czy chcesz podarować mamie konkretne zabiegi z nasze oferty, czy też dasz jej możliwość wyboru. Co więcej, przy wyborze vouchera na kwotę wyższą niż 500 zł, dostaniesz dodatkowo rabat w wysokości aż 10 % na całość!

Warto wybrać voucher także z tego powodu, że jest to wygodna bezgotówkowa forma opłacenia wybranej usługi przeznaczonej dla konkretnej osoby. Według badań rynku, forma bonów prezentowych jest jedną z najchętniej wybieranych form upominkowych i z roku na rok ich ilość rośnie. Mocnym argumentem na korzyść voucherów jest indywidualne podejście do klienta – usługi z których korzystają klienci są dostosowane do ich potrzeb i oczekiwań. Taki prezent uszyty na miarę z pewnością sprawi przyjemność twojej mamie!

Czy istnieją ograniczenia wiekowe przy wyborze usług?

W HealthyBeauty nie ma ograniczeń wieku, jeśli chodzi o zabiegi. Znaczenie ma rodzaj skóry, jej kondycja oraz ogólne predyspozycje zdrowotne – w naszej ofercie znajdują się zabiegi pielęgnacyjne z których mogą skorzystać mamy w każdym wieku. Zarówno młode mamy jak i mamy dojrzałe, każda z nich znajdzie coś dla siebie .Oferujemy zabiegi bezpieczne także dla kobiet w ciąży – skóra w okresie hormonalnych przemian także potrzebuje dopieszczenia i troski.

Jakie zabiegi polecamy dla Mam?

Pamiętaj Mamą być i być kobietą – to się nie wyklucza!

Kobieta w każdym wieku pozostaje kobietą, pragnie się czuć piękna i atrakcyjna. Także wtedy, gdy zostaje mamą, nadal potrzebuje pielęgnować swoją kobiecość i o nią dbać. W naszym salonie rozumiemy to doskonale – nasi specjaliści z uwagą wsłuchują się w potrzeby każdej klientki, indywidualnie dobierając zabiegi pod kątem rodzaju skóry, jej stanu oraz tego z jakimi problemami przychodzi do nas. Wybierając voucher na zabiegi jako prezent z okazji Dnia Matki, nie tylko zadbasz o jej komfort i dobre samopoczucie. Okazujesz jej też jak bardzo jest dla ciebie ważna.

Zabiegi Yonelle – bezpieczeństwo dla mamy i dziecka

Przyszłe mamy również pragną czuć się pięknie i zdrowo. Dla nich przygotowaliśmy specjalną ofertę zabiegów Yonelle. Są one wyjątkowe tak, jak bardzo wyjątkowa jest każda mama – wykorzystujemy w nich preparaty, w których tworzeniu udział brali naukowcy, lekarze i biochemicy. Innowacyjna formuła i od razu widoczne efekty sprawiają, że są to zabiegi bardzo chętnie wybierane nie tylko przez przyszłe mamy.

  • Yonelle Biofusion – regeneracja, wzmocnienie i oczyszczenie skóry tak by nabrała blasku i elastyczności
  • Yonelle Contra Redness – zabieg dedykowany mamom, które mają problem z pękającymi naczynkami i podrażnioną skórą
  • Yonelle Contra Dry – dogłębne nawilżanie, regeneracja i odmłodzenie skóry połączone z łagodnym oczyszczeniem i pobudzeniem procesów regeneracji
  • Yonelle H2O Infusion – dla zmęczonej i poszarzałej skóry, regeneracja, witalność, zahamowanie procesów starzenia i odmłodzenie jej widoczne już po pierwszym zabiegu!
  • Yonelle Pro Vital – zabieg z serii bankietowych, a więc z efektem widocznym od razu po zastosowaniu, przywraca blask, energię i witalność skóry.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie voucherów – możesz je zamówić osobiście, za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie.