Zabiegi kosmetyczne na cale ciało

Na codzień martwimy się tym, czy mamy zmarszczki na twarzy, cienie pod oczami, niedoskonałości, wypryski na naszej buzi. Dajemy naszej cerze nawilżenie, rozjaśnienie, odpowiednią higienę i tak dalej. Tymczasem nasze ciało dostaje jedynie wodę z mydłem, ewentualnie balsam- czy to jest fair? To jak traktujesz swoje ciało teraz odpłaci Ci się w przyszłości, dbanie o nie z pewnością zaprocentuje. Skóra twarzy to nie jedyna skóra o którą należy się troszczyć.

Co dają zabiegi na ciało? Efekty pielęgnacji

Pierwszym krokiem do zadbanej i pięknej skóry jest to, by uświadomić sobie iż należy troszczyć się o nią całościowo. Wydaje nam się, że kremy, toniki, serum, płatki pod oczy, maseczki należy stosować na twarz- bo to przecież ją widzimy najpierw w każdej interakcji z otoczeniem. Ale skóra twarzy tworzy zaledwie kilka procent całej naszej powierzchni skóry. Jeżeli więc zadbamy tylko o cerę, a pozwolimy całej reszcie zestarzeć się, utracić jędrność i blask to z pewnością nie będziemy wyglądać zbyt dobrze. Zegar biologiczny tyka i nie daje naszej skórze żadnych szans, jeśli nie pomożemy jej się zmagać z upływającym czasem. Oto kilka korzyści jakie uzyskasz dzięki stosowaniu zabiegów na całe ciało:

  • wyszczuplenie ciała, wymodelowanie sylwetki
  • nawilżenie skóry
  • ujędrnienie i uelastycznienie
  • poprawa kolorytu skóry
  • polepszenie ogólnej kondycji skóry
  • zatrzymanie starzenia się tkanek
  • poprawienie mikrokrążenia a tym samym dotlenienie naszej skóry
  • odzyskanie blasku
  • przyjemność czerpana z zabiegu
  • ogólne odprężenie i relaksacja

Równowaga pomiędzy ciałem i duszą

Nie jest tajemnicą, że nasze ciało i umysł tworzą spójną całość. Jeśli masz podły nastrój, cierpisz na depresję- twoje ciało zacznie również prędzej czy później chorować. Jeżeli natomiast długi czas zmagasz się z jakimiś fizycznymi schorzeniami, z pewnością wpływać będzie to na twoje nastawienie wewnętrzne. Kiedy więc dajesz swojemu ciału chwilę wyjątkowej pielęgnacji, troski, małej i prostej przyjemności, wówczas jednocześnie dostarczasz relaksacji i odpoczynku całemu Twojemu ciału. Mięśnie rozluźniają się, serce bije w spokojnym rytmie, ukojone i wyciszone są Twoje pędzące myśli. Całe ciało odczuwa, że relaks daje mu świeżą energię i staje się jak nowo narodzone.

Co mogę wybrać z oferty zabiegów na całe ciało?

Możliwości jest wiele, możesz spróbować masażu olejkami eterycznymi, zabiegów nawilżających na całe ciało, delikatnego peelingu, czekoladowej maseczki i wielu innych. Wystarczy, że skonsultujesz swoje potrzeby z kadrą Healthy Beauty a z pewnością wybierzecie coś idealnego dla Ciebie. Zabieg na całe ciało w Warszawie nie był nigdy łatwiejszy- możesz zapisać się na wizytę już teraz dzięki rezerwacji online. Nie zwlekaj, daj sobie tak bardzo potrzebną chwilę odprężenia i totalnego odpoczynku.