Zabiegi kosmetyczne lunchowe – szybko i sprawnie

Chwilowa przerwa w pracy to czas tylko dla Ciebie. Możesz wybrać się na szybki obiad, spacer albo.. zabieg kosmetyczny. Tak jest! Wcale nie trzeba spędzać długich godzin w salonie kosmetycznym aby zadbać o siebie czy dogodzić sobie chwilką relaksu.

Jak długo mogą trwać zabiegi?

Pytanie brzmi raczej, „jak krótko?”. Ekspresowe zabiegi kosmetyczne są w zasięgu ręki każdego. Wystarczy kwadrans, czy też pół godziny aby odnowić swoje siły i naturalne piękno. Pewnie zastanawiacie się, co można zrobić w tak krótkim czasie. Wśród zabiegów ekspresowych mamy między innymi masaż (na przykład półgodzinny masaż twarzy, szyi, dekoltu), wykonanie depilacji woskiem twardym lub miękkim, stylizacja oprawy oka oraz regenerujące lub nawilżające zabiegi na twarz, które przywrócą Ci witalność. To oczywiście tylko niektóre z propozycji, po zapoznaniu się z naszym cennikiem lub dzięki konsultacji z naszą kadrą wybierzesz najlepiej dopasowane do swoich potrzeb zabiegi lunchowe.

Nie tylko wygląd

W zabieganym dniu pełnym obowiązków nie masz już często czasu dla siebie? Pozwól by rozpieszczał Cię ktoś inny. Zabieg lunchowy poprawia bowiem nie tylko twoją estetykę ale także samopoczucie. Dajesz sobie chwilę wytchnienia, możliwość zrelaksowania się i ucieczki od spotkań, terminów, zobowiązań. To Twoja oaza spokoju i chwila odpoczynku, która zaowocuje na cały dzień, będziesz bowiem pełna energii i wypoczęta. Dzięki temu właśnie będziesz promieniowała pięknem. By wyglądać świeżo nie potrzebujesz wbrew pozorom całego dnia w salonie kosmetycznym.

Coś dla Niego, coś dla Niej

Nasza oferta nie jest skierowana wyłącznie do kobiet. Z usług salonów Spa korzysta coraz większa liczba mężczyzn, którzy rozumieją, że w dzisiejszym świecie warto prezentować się elegancko, być zadbanym i po prostu wyglądać dobrze. Estetyka jest ważna bez względu na płeć. Zmęczona i sucha skóra twarzy, zaniedbane paznokcie i dłonie – w tym wszystkim pomożemy Ci w przerwie na obiad. Warto poświęcić krótką chwilę, by potem móc długo cieszyć się efektami zabiegu. Panowie nie potrzebują spędzać długich godzin w salonie kosmetycznym aby poprawić swój wygląd, wystarczy im zaledwie ekspresowa wersja tego, co oferujemy Paniom. Satysfakcja gwarantowana!

Multitasking w cenie

Martwisz się, że nie zdążysz z zabiegiem, bo musisz powrócić po nim do pracy? Nie wiesz który z wielu zabiegów wybrać? Nic prostszego- wybierz po prostu kilka z nich. Nasza kadra jest w stanie dostosować się do potrzeb klienta i stosować technikę multitaskingu. Wielozadaniowość pozwala bowiem na to, aby jednocześnie wykonać na przykład relaksujący masaż twarzy oraz klasyczny manicure, czy też pedicure w połączeniu z zabiegiem nawilżającym Twoją skórę twarzy. Kombinacje te zależeć będą od Twoich potrzeb. Nie musisz więc ograniczać się tylko do jednego zabiegu.

Sprytnie zarządzaj czasem

Nawet jeśli wydaje Ci się, że nie masz czasu na odwiedzanie salonu Spa, pamiętaj by zadbać o siebie. Dzięki ekspresowym zabiegom jesteś w stanie pogodzić wszystkie swoje obowiązki danego dnia z niezbyt czasochłonną wizytą w salonie kosmetycznym. Pozwoli Ci to zwalczyć stres codziennego zabiegania, poprawić nie tylko wygląd zewnętrzny ale i wewnętrzną równowagę. Wszystko to w krótkiej przerwie obiadowej, którą możesz wykorzystać dla zregenerowania się. Zarządzanie czasem w inteligentny sposób jest wymogiem dzisiejszego świata, gdzie wszystko odbywa się z maksymalną szybkością i skutecznością. My również to rozumiemy i jesteśmy w stanie to zapewnić!