Zabiegi kosmetyczne dla seniorów – jakie najlepsze?

Wielu ludzi podziela pogląd, iż na starość już nie warto o siebie dbać. Nic bardziej mylnego! Staranna troska o zdrowie jest tym bardziej ważna w podeszłym wieku. Ważna jest także higiena, pielęgnacja, na którą być może niekiedy nie starcza nam sił. Salon kosmetyczny to idealne miejsce, gdzie można powierzyć swoje dobre samopoczucie i zdrowie w ręce doświadczonej i profesjonalnej kadry. Zespół Healthy Beauty zatroszczy się o każdego klienta, bez względu na wiek.

Wykorzystaj ten czas tylko dla siebie

Seniorzy mają tę przewagę nad innymi, że dysponują wolnym czasem. Mają go więcej niż inni, ponieważ wypełnili już swoje obowiązki zawodowe, wychowali dzieci, wnuki a teraz mają czas tylko dla siebie. To idealny moment by nadrobić zaległości w trosce o własne zdrowie i wygląd. To, że mamy zaawansowany wiek wcale nie oznacza, że mamy być mniej atrakcyjni, energetyczni i zadbani.

Cofnij zegar o kilka lat

Dzięki zabiegom w Healthy Beauty możemy odwrócić bieg czasu. Terapie wykorzystywane przez nas pomagają zwalczać widoczne oznaki starzenia i sprawić, że skóra będzie odżywiona, zregenerowana i wyraźnie odmłodzona. Wśród takich zabiegów cofających wskazówki biologicznego zegara, możemy wyróżnić między innymi:

Zabiegi pielęgnacyjne na twarz Yonelle:

  • Liftingujący zabieg Pro-Lift

To zabieg na twarz wiotką, pozbawioną jędrności czy odwodnionej. Dzięki niemu Wasza cera stanie się wyraźnie zdrowsza, młodsza, wygładzona a także poprawi się jej ogólny koloryt. Pro-lift sprawia, że skóra twarzy staje się promienna i zregenerowana, odzyskuje świeży wygląd.

  • Przeciwzmarszczkowy zabieg Contra-wrinkle

Zabieg dedykowany dla cery dojrzałej, której głównym problemem są właśnie zmarszczki. Kosmetyki Yonelle zawierają retinol, który stymuluje odnowę komórek skóry. Za sprawą zabiegu Contra-wrinkle skóra twarzy odzyskuje prawidłowy koloryt, elastyczność, blask a jednocześnie poprawia się owal twarzy. Efekty są widoczne od razu- zmarszczki zostają spłycone, cera jest gładsza i bardziej napięta.

  • Stymulujący odnowę zabieg Contra-Age 50+

Silnie liftingujący zabieg przeznaczony dla dojrzałej cery. Kosmetyki Yonelle zawierają izoflawony, elastynę oraz przeciwzmarszczkowe peptydy- ich działanie poprawia nawilżenie i gęstość skóry a także jej elastyczność. Dzięki Contra-Age 50+ podnosi się owal twarzy, cera jest zdrowsza i wyraźnie zregenerowana.

Pozostałe terapie dla cery dojrzałej

Najlepszą terapię dopasowaną do Waszych indywidualnych potrzeb dobierze kadra Healthy Beauty po analizie cery i profesjonalnej ocenie jej problemów. Oprócz zabiegów na twarz firmy Yonelle oferujemy także dwa rodzaje terapii regenerujących i odżywiających cerę – karboksyterapia i mezoterapia mikroigłowa. Obie w naturalny sposób stymulują naturalne procesy odbudowywania tkanki skórnej i poprawiają jej ukrwienie. Są bezinwazyjne i niezmiernie skuteczne w walce ze zmarszczaki, przebarwieniami, zwiotczałością i zmęczeniem skóry.