Zabiegi intensywnie nawilżające na twarz

Wszystko sprzymierzyło się przeciwko Tobie. Klimatyzacja w pracy i w aucie, zanieczyszczone powietrze w metropolii. Stres, niewyspanie, zmęczenie i do tego ta przeklęta chlorowana woda. To tylko niektóre z przyczyn Twojej suchej skóry a znalazłoby się na pewno o wiele więcej, jeśli się temu bliżej przyjrzysz. Jak można temu przeciwdziałać?

Nawilżenie to podstawa

Oczywiście masz w domu przynajmniej kilka wspaniałych kremów które stosujesz każdego dnia. Ale czy nawilżają wystarczająco? Może ich skład nie jest zadowalający, albo nie stosujesz ich dokładnie w taki sposób jak wskazują to zalecenia. Gdzieś napewno popełniasz błąd skoro Twoja skóra nieustannie jest boleśnie napięta, wyszuszona, łuszcząca się i zaczerwieniona. Suchość skóry to bardzo poważny problem, bo oznacza, że brak jej podstawowego budulca- wody. Samo tylko wypijanie właściwiej ilości płynów każdego dnia nie wystarcza. Musisz posilić swoją skórę dodatkowo.

Skup się na jednym problemie i rozwiąż go jak profesjonalista!

Stosowałaś już różne zabiegi, ale żaden nie spełnił Twoich oczekiwań? W Healthy Beauty oferujemy Ci konkretne zabiegi na konkretne problemy. Kiedy przyjdziesz do nas z suchą skórą, jesteśmy w stanie zaoferować Ci nawilżającą petardę. Pod okiem specjalistów Twoja skóra odzyska swoją naturalną równowagę i będzie w stanie sama zwalczać problem przesuszenia.

Najskuteczniejsza broń w walce z suchością

Zabieg o nazwie Pro Vital , Contra Dry czy też H2O INFUSION EXPRESS są właśnie tymi dedykowanymi dla osób z problemem odwodnionej skóry. Skupiają się one na tym aby dogłębnie nawilżyć także wewnętrzne warstwy tkanek tak aby efekt był natychmiastowo zauważalny oraz długotrwały.

Jakich efektów możesz oczekiwać?

Już nigdy nie będziesz skarżyć się na to, że Twoja skóra jest napięta, odwodniona czy zaczerwieniona. Twoja cera odzyska naturalny stan równowagi i rekonstrukcji, który widoczny będzie dzięki następującym zmianom:

  • ujędrnienie skóry
  • likwiduje uczucie ściągania na twarzy
  • polepszenie elastyczności
  • poprawa ogólnego kolorytu
  • ulga dla napiętej skóry
  • nawilżenie wszystkich warstw skóry (tych w głębi także)