Zabiegi infuzji wodno-tlenowej dla kobiet w ciąży

Ciąża to okres, kiedy przemęczone są nie tylko ciało i psychika kobiety, ale również jej skóra twarzy i dłoni. Nic dziwnego, organizm funkcjonuje „za dwóch”. Możesz zadbać o odpowiednie nawilżenie i odżywienie cery w ciąży.

Jak zadbać o skórę w ciąży?

Każda przyszła matka ma wiele obowiązków, cykl życia komórek skóry w ciąży zmienia się. Gdy do tej pory miałaś cerę suchą staje się ona nagle tłusta, i odwrotnie. Jak się w tym wszystkim połapać? Spróbuj oddać się w ręce specjalistów z Healthy Beauty, nie zawiedziemy Cię. Odwiedzając HealthyBeauty, otrzymają Państwo profesjonalną pomoc.

Zabiegi infuzji wodno-tlenowej

Terapia Yonelle H2O Infusion, zalecana osobom z cerą poszarzałą i zmęczoną, również w okresie ciąży.

Efekty widoczne są już po pierwszej wizycie a zastosowanie serii zabiegów utrwala efekty na długi czas.
Profesjonalny kosmetolog zadba nie tylko o Państwa cerę, ale również skórę dłoni. Kosmetyki z tej luksusowej serii mają wyjątkową moc nawilżania i widocznego odmładzania skóry.

Sprawdź naszą ofertę zabiegów kosmetycznych dla kobiet w ciąży.

Dlaczego zabieg H2O Infusion jest skuteczny

Dzięki przełomowemu zastosowaniu nowoczesnej technologii oraz mechanizmu „zasadzki” na wodę, preparaty sprawiają, że nawilżenie skóry wzrasta nawet o 60%. W terapii wykorzystuje się nanodyski, które są specjalnymi nośnikami w postaci płaskich krążków, wypełnionych substancjami odżywczymi. Docierają one aż do 14 warstw komórek skóry. „Zasadzka” na wodę jest systemem wielopoziomowego nawadniania skóry, który składa się z 11 biologicznie czynnych składników i 6 różnych form kwasu hialuronowego. Poprzez infuzyjnie „zwabione” cząsteczki wody zostają uwięzione w skórze jak w pułapce bez wyjścia, stanowiąc źródło życia dla komórek. Nawilżenie wzrasta nawet dwukrotnie mimo występujących deficytów witamin w skórze.

W tym zabiegu wykorzystujemy kwas hialuronowy

W czasie trwania ciąży kobiety narażone są na przemęczenie. Metoda Yonelle H20 Infusion zawiera w tradycyjnej procedurze mikronakłuwanie hydroinfuzyjne skóry z użyciem kwasu hialuronowego, dzięki czemu kosmetologiczne efekty tej metody są bardzo dobre i szybkie. W wersji dla kobiet w ciąży pomija się przerywanie ciągłości skóry mikronakłuwaniem. W zamian za to stosujemy nanodyski jako nośniki substancji aktywnej. Zabieg pozwala odzyskać witalność skóry, polepszyć nawilżenie cery i wypełnić powstałe zmarszczki. Wszelkie niedoskonałości zostają zredukowane i niewidoczne. Skóra odzyskuje koloryt, wygląd zostaje odświeżony. Cera staje się bardziej atrakcyjna, sprawia wrażenie wypoczętej, zyskując jędrność i sprężystość. Specjalne dobrane kosmetyki, zawierające wodę bambusową, kolagen, kwas hialuronowy, zapewniają odpowiednie nawilżenie i wygładzenie cery. Połączenie enzymów i peptydów powoduje działanie rewitalizujące. Skóra odzyskuje jędrność i staje się elastyczna, gładka i odmłodzona.

Jak wygląda zabieg Yonelle H2O Infusion

Zabieg przeprowadza się w kilku etapach. Po demakijażu, następuje oczyszczenie skóry, za pomocą peelingu kawitacyjnego. Dzięki temu wchłanianie substancji aktywnych z powierzchni skóry znacznie zwiększa się. Następnie stosuje się masaż z użyciem odpowiedniego kremu, zawierającego olej babassu i kwas hialuronowy. Kosmetolog nakłada na skórę specjalną maskę, a następnie używa kremu peptydowego. Zabieg trwa 75 minut. Efekt jest natychmiastowy, o czym świadczą opinie zadowolonych klientek. Metoda ta jest całkowicie bezpieczna dla kobiet w ciąży.

Świetnie sprawdza się jako jednorazowy zabieg, dla długotrwałych efektów rekomendujemy pakiet 4 do 6 zabiegów.

Wiemy jak ważna jest higiena i staranność wykonania zabiegów kosmetycznych w ciąży – robimy to najlepiej !

Zabiegi wykonywane są jedynie przez wykształconych Kosmetologów, dlatego możesz czuć się w 100% bezpieczna. Każdy zabieg poprzedzony jest wywiadem i konsultacją z klientem.
Jeżeli masz pytania zapraszamy na bezpłatną konsultację do salonu lub ONLINE.