Zabiegi Peel Mission – peelingi, kwasy, kremy, toniki, żele

Peel Mission ® jest producentem cenionych peelingów chemicznych, wykorzystywanych w różnorodnych terapiach problemów skórnych. O sukcesie marki zadecydowała najnowsza wiedza ekspertów w połączeniu z nowoczesnymi technologiami produkcji. Dzięki temu otrzymaliśmy produkty najwyższej jakości, zgodne z normami ISO 22716 i GMP. Wykorzystujemy je do terapii odmładzających, w redukcji blizn i przebarwień, w leczeniu trądziku różowatego i pospolitego. Co stanowi o wyjątkowości tych produktów?

Po pierwsze, produkty PEEL MISSION ® charakteryzują się wysoką biodostępnością – pH peelingu jest niższe niż pH kwasu.

Zastosowanie płynnego podłoża preparatów zwiększa efekt dogłębnej penetracji cząsteczek kwasu w głąb skóry.

Po drugie, produkty PEEL MISSION ® można łączyć – to daje szersze możliwości terapeutyczne oraz umożliwia doskonalsze dopasowanie ścieżki terapeutycznej do indywidualnych potrzeb klienta.

Łączenie peelingów chemicznych polega na zachowaniu odpowiedniej kolejności procedur zabiegowych opracowanych przez ekspertów PEEL MISSION ®. Uwzględnione zostały różne czynniki, które wpływają na skuteczność działania biologicznego – rodzaj kwasu, jego pKa wielkość cząsteczki oraz pH. Ogromną zaletą peelingów chemicznych PEEL MISSION ® jest sposób ich przygotowania – to jedyne takie preparaty na rynku, powstałe na bazie monokwasów, gdzie zastosowano farmaceutyczną recepturę.  Występują one w różnorodnych stężeniach i odmianach, co pozwala na indywidualne przygotowanie terapii „skrojonej na miarę” konkretnego klienta. Produkty PEEL MISSION ® doskonale oddają ducha zdrowego piękna – idei, z którą identyfikuje się nasz salon Healthy Beauty.

Dzięki współpracy z Agnieszką Kowalską, nasi eksperci otrzymali innowacyjne produkty do zadań specjalnych. Dzięki peelingom PEEL MISSION ® skuteczność zabiegów jest nieporównywalnie wyższa, a możliwość personalizacji każdego zabiegu sprawia, że nasi klienci wracają do nas kolejny raz. To ich zaufanie jakim obdarzają nasz salon jest dla naszych kosmetologów najcenniejsze.

Jak preparaty PEEL MISSION ®  radzą sobie z przebarwieniami skóry?

Jednym z najczęściej leczonych problemów są przebarwienia rozproszone. W ostatnim czasie w naszym salonie przeprowadzona została seria udanych zabiegów przy zastosowaniu produktów PEEL MISSION ®. Po zebraniu rzetelnego wywiadu z klientką ekspert Healthy Beauty rozpoczął procedurę zabiegu redukcji przebarwień od oczyszczenia skóry, z zastosowaniem jednego z trzech preparatów: płynu micelarnego, pianki UpRemover lub żelu UpWashing.

Drugim etapem było odtłuszczenie skóry przy użyciu preparatu Pre Peel. Zawiera on kwas salicylowy w stężeniu 2% dzięki czemu efekt wnikania i penetracji chemicznej w głąb skóry jest wyraźnie odczuwalny. Równomiernie  oczyszczona skóra gotowa jest na kolejny etap – aplikowanie peelingu Lightening 2. Ten łagodny ale skuteczny preparat powstał w oparciu o kwas mlekowy w stężeniu 50% i pH 2,0. Niewielkie cząsteczki kwasu dogłębnie wnikają między komórki naskórka, rozrywając połączenia między nimi. W efekcie przebarwienia zdecydowanie jaśnieją, zmarszczki stają się spłycone i wygładzone. Eksperci Healthy Beauty rekomendują ten zabieg zwłaszcza osobom z fotouszkodzeniami skóry a także zmagającymi się z bliznami i zmianami trądzikowymi. Dzięki regulacji wydzielania sebum peeling działa optymalizująco na jego wydzielanie.

Pora na kolejny etap zabiegu – neutralizację i osuszenie skóry twarzy

Następnie aplikowany jest kolejny peeling – AZA PEEL, zawiera kwas azelainowy w stężeniu 20% i pH 2,7. Kwas ten polecany jest szczególnie osobom o cerze wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Po tym ponowna neutralizacja i osuszenie skóry twarzy by przygotować ją na regenerację – w tym celu wykorzystywany jest wyjątkowy krem stworzony przez farmaceutów – Regener Max ™. Etapem zamykającym procedurę zabiegu jest zabezpieczenie skóry przed wpływem promieniowania UV – w tym celu ekspert posługuje się kremem Bloc ®, który aż przez osiem godzin zapewnia skuteczną ochronę zarówno przed promieniowaniem UVA jak i UVB.

Wykorzystanie produktów PEEL MISSION ® zawsze spotyka się w naszym salonie z dobrym przyjęciem. To nie są tylko peelingi, kremy czy żele, ale innowacja zamknięta w plastikowym opakowaniu kosmetyku. Skuteczne rozwiązywanie skórnych problemów i możliwość indywidualnego przygotowania terapii dopasowanej „na miarę” sprawia, że produkty PEEL MISSION ® nie mają sobie równych.

Menu