Zabieg dermapen – sposób na odmłodzenie skóry

Z wiekiem nasza skóra traci zdolność odbudowy i regeneracji. Spowalniają się procesy dzięki którym powstają nowe komórki skórne. Rozwiązaniem jest nowoczesna terapia z zastosowaniem urządzenia przypominającego wyglądem długopis- to właśnie Dermapen. Jest to tradycyjna mezoterapia mikroigłowa, ale w nowym i ulepszonym wydaniu.

Jak działa Dermapen?

Podobnie jak w przypadku mezoterapii Dermapen wspomaga naturalne procesy odnowy tkanek skóry. Stymuluje bowiem regenerację poprzez pobudzenie spodnich warstw skórnych. Polepsza się ukrwienie i dotlenienie cery. Dodatkowo, dzięki przebiciu zewnętrznego płaszcza, dostarcza aktywne substancje do skóry właściwej. Wszystko wygląda tutaj podobnie jak w przypadku klasycznego zabiegu mezoterapii mikroigłowej, jednak z tą różnicą, że działanie jest tu wzmocnione i ulepszone.

Czym różni się Dermapen od innych zabiegów?

Zabieg wykonywany za pomocą urządzenia Dermapen jest uniwersalny. Można go stosować nie tylko na skórę twarzy ale także na uda, ramiona, brzuch, czy nawet na owłosioną skórę głowy w celu leczenia cebulek włosów. Dermapen wykonuje nakłuwanie przy pomocy głowicy wyposażonej w dwanaście igieł ze stali chirurgicznej, dodatkowo pokrytych tytanową powłoką. Praca takich igieł jest niezwykle szybka, wykonują one bowiem aż do 21 tysięcy nakłuć na minutę. Ta technologia jest więc o wiele bardziej efektywna niż wszystkie poprzedzające ją.

Kolejną zaletą Dermapen, jest fakt iż urządzenie gwarantuje nam niesłychaną do tej pory precyzję wykonania nakłuć. To oznacza, że zabieg staje się jeszcze bardziej bezpieczny, nieinwazyjny a także aplikowalny do wcześniej niemożliwych obszarów. Na przykład niezmiernie delikatna skóra wokół oczu, była dość problematycznym miejscem. Teraz można naprawić kurze łapki, cienie pod oczami, opuchliznę bez żadnego ryzyka uszkodzenia skóry czy jakichkolwiek innych powikłań.

Dermapen idealnie radzi sobie z takimi problemami jak:

  • rozstępy na skórze
  • zmarszczki na twarzy, dekolcie, szyi czy nawet dłoniach
  • blizny potrądzikowe i inne
  • rozszerzone pory
  • zwiotczała, poszarzała skóra pozbawiona energii i blasku
  • uporczywy cellulit
  • wypadanie włosów

Ciesz się pełnią efektów Dermapen

By móc w pełnej krasie doświadczyć skutków działania terapii należy wykonać serię zabiegów. Oczywiście pierwsze efekty widać już po pierwszym z nich, ale długotrwałe zadowolenie zapewni komplet zabiegów. Optymalna liczba to około trzech do sześciu zabiegów, wykonywanych w przerwach dwóch lub czterech tygodni. Wszystko jednak zależy od kondycji naszej skóry, idealną liczbę zabiegów możecie skonsultować z kadrą Healthy Beauty, która śledzić będzie postępy i poprawę stanu skóry i odpowiednio aplikować dalsze zabiegi według indywidualnych potrzeb pacjenta.