Yonelle ContraDry – nawadnianie skóry w ciąży

W czasie trwania ciąży metabolizm kobiety przyspiesza, dla tego szczególnie narażona jest ona na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Ważne, by zadbać nie tylko o odpowiednią dobraną dietę, ale właściwą pielęgnację także od zewnątrz- pielęgnację skóry.

zabiegi na suchą skórę w ciąży

Regenerujące składniki, wykorzystywane w terapii Yonelle Contra-Dry, przywrócą skórze naturalne piękno i młody wygląd. Cera stanie się naturalnie odżywiona.

Przyszłe matki narażone są na szorstkość naskórka, brak elastyczności cery i częste podrażnienia, powodujące uczucie dyskomfortu. Suchość skóry i jej nie najlepszą kondycję skutecznie poprawia Terapia Yonelle Contra-Dry. Terapia pomaga odbudować właściwą barierę ochronną skóry i przywrócić stabilność jej komórek.
Stres i zmęczenie związane z oczekiwaniem dziecko w widoczny sposób oddziałują na cerę. Następuje wyraźna utrata elastyczności. Tkanka skórna staje się mniej jędrna, przez co powstają uciążliwe zmarszczki. Pojawia się suchość i wyjątkowo nieprzyjemna szorstkość cery.

Jak wygląda terapia Yonelle Contra-Dry?

Terapia Yonelle należy do kategorii Pro&Contra. To specjalistyczne terapie kosmetyki białej, likwidujące problemy skórne. W celu uzyskania najlepszych efektów, należy wykonywać je w seriach oraz odpowiednich odstępach czasowych. Już po pierwszym zabiegu widać korzystne działanie stosowanych przez kosmetologa preparatów. Zabiegi te najczęściej stosuje się przeciwko zanieczyszczeniom, występującym w okolicach szyi, dekoltu, ramion i twarzy.

Terapie są bardzo skuteczne. Łagodzą objawy, dostarczając skórze aktywnych składników, które są potrzebne do procesów naprawczych i przywrócenia równowagi wodno-lipidowej. Wszelkie zanieczyszczenia zostają dokładnie usunięte. Skóra zyskuje natychmiastowe poczucie komfortu.

Oferujemy różne zabiegi kosmetyczne dla kobiet w ciąży. Sprawdź naszą bogatą ofertę.

Zabieg ten przeznaczony jest w szczególności paniom w ciąży o przesuszonej skórze

Zabieg Yonelle Contra Dry przeznaczony jest dla osób z suchą cerą która w okresie ciąży może być narażona na dodatkowe przesuszenie. To idealne rozwiązanie dla kobiet, odczuwających szorstkość i dyskomfort. Yonelle Contra-Dry niweluje problem:

  • łuszczenia się skóry,
  • likwiduje efekt „ściągania się”
  • przywraca naturalną elastyczność.

Właściwości regeneracyjne składników aktywnych odbudowują strukturę komórek skóry. Zostaje wzmocniona bariera ochrona, dzięki czemu skóra staje się mniej podatna na szkodliwe działania czynników zewnętrznych.

Kobiety w ciąży mogą aktywnie spędzać czas, uprawiać sport i podróżować. Muszą jednak zachować szczególną ostrożność względem siebie i swojej cery. Zabieg Yonelle Contra-Dry łagodzi niekorzystne skutki czynników zewnętrznych, niszczących skórę.

Przywraca on nie tylko poczucie komfortu, ale sprawia, iż cera odzyskuje miękkość i aksamitność. Zwiększa jej elastyczność. Głębokie nawilżające preparaty odżywiają skórę. Zabieg idealnie sprawdza się u kobiet, które przebywają w środowisku wypełnionym promieniowaniem UV. Dedykowany jest osobom o suchej i odwodnionej cerze z tendencją do łuszczenia się. Terapia przynosi natychmiastowe efekty.

Najlepszy rezultat uzyskuje się, stosując serię 4-6 wizyt w gabinetach kosmetycznych, w odstępach 7-14 dni. Efekt będzie lepszy, jeśli zdecydują się Państwo na indywidualnie dobraną kurację domową. Wykwalifikowany specjalista doradzi, jakich preparatów używać, by osiągnąć wspaniały efekt.

Wiemy jak ważna jest higiena i staranność wykonania zabiegów kosmetycznych w ciąży – my robimy to najlepiej !

Zabiegi wykonywane są jedynie przez Kosmetologów, dlatego możesz czuć się w 100% bezpieczna. Każdy zabieg poprzedzony jest wywiadem i konsultacją z klientem.
Jeżeli masz pytania zapraszamy na bezpłatną konsultację do salonu lub ONLINE.