Zabieg Yonelle Biofusion – polecany dla kobiet w ciąży

Przyjście na świat nowego członka rodziny wiąże się z oczywistymi zmianami w życiu. Ciąża to piękny okres, Ty też powinnaś być piękna będąc w ciąży.

Skuteczne i bezpieczne zabiegi kosmetyki białej które oferujemy dla kobiet w ciąży powstały we współpracy ze specjalistami firmy Yonelle.

Zabieg Yonelle Biofusion - dla kobiet w ciąży

Zabieg Yonelle Biofusion dlaczego jest tak niesamowicie skuteczny?

To kuracja dedykowana specjalnie dla Ciebie, byś poczuła się młoda i piękna. Co najważniejsze, jest całkowicie bezpieczna, a jej efekt natychmiastowy.

Biofuzja regeneruje i wzmacnia naskórek, dzięki składnikom preparatów, które wchłaniają się w jego powierzchnię. W okresie ciąży jesteś szczególnie narażona na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych. Terapia pozwoli Ci odzyskać młodą cerę, głęboko nawilżoną, pełną blasku i uelastycznioną. Dzięki zabiegom wzmocnisz również komórki ochronne Twojej skóry. Specjaliści w Healthy Beauty zadbają również o skórę Twoich dłoni, bowiem to one starzeją się najszybciej.

Oferujemy różne zabiegi kosmetyczne dla kobiet w ciąży. Sprawdź naszą bogatą ofertę.

Wszystko za sprawą witaminy C, która niweluje działanie wolnych rodników i nawilża skórę.

W kosmetykach profesjonalnych Yonelle Medesthetic użytych do zabiegu występuje pod 3 różnymi postaciami by poprawić wchłanialność. Twój naskórek zostaje dogłębnie nawilżony, a Ty masz poczucie, jakbyś zyskała nową, drugą skórę. Na tym właśnie polega BIO-Fuzja. Unikalność tej metody gwarantuje użycie substancji aktywnych w formie nanodysków- nośników o wyższych parametrach biowchłanialności niż w tradycyjnych kremach.

Na Twojej twarzy, dekolcie i dłoniach pojawia się biokompatybilna struktura, zapewniająca barierę ochronną przed podrażnieniami i redukująca zmarszczki.

Jak wygląda zabieg Yonelle Biofusion

Wizyta składa się z 3 etapów:

  • złuszczania,
  • zastosowania substancji aktywnych,
  • zabezpieczenia skóry,

dzięki czemu zostaje delikatnie usunięty martwy naskórek, bez efektu podrażnienia. Zabieg uzupełniany jest relaksującym masażem królewskim Yonelle Lift który tonizuje napięcie mięśni mimicznych. Masz więc nie tylko szansę poczuć się młodo, ale przede wszystkim zainwestować we własne poczucie spokoju i odprężenie. To czas tylko dla Ciebie!

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu

Zyskujesz delikatną i odżywioną cerę. Jeśli chcesz polepszyć rezultaty zalecana jest seria kilku spotkań. To Ty decydujesz o swoim komforcie.

Wiemy jak ważna jest higiena i staranność wykonania zabiegów kosmetycznych w ciąży – robimy to najlepiej !

Zabiegi wykonywane są jedynie przez wykształconych Kosmetologów, dlatego możesz czuć się w 100% bezpieczna. Każdy zabieg poprzedzony jest wywiadem i konsultacją z klientem.
Jeżeli masz pytania zapraszamy na bezpłatną konsultację do salonu lub ONLINE.