Wieczór panieński w SPA Warszawa

Relaks, upiększanie, pielęgnacja spa – połączenie idealne przed jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Wieczór panieński w gronie przyjaciółek to wspaniały pomysł na świętowanie.

Podczas jednego wieczoru zapewniamy obsługę 5 pań jednocześnie. Do wyboru zabiegi na ciało, masaże, peelingi, manicure, pedicure.

Zapytaj o indywidualną ofertę, pakiety lub skorzystaj z gotowych propozycji, jednolitych dla wszystkich gości.

Na czas wydarzenia salon kosmetyczny, spa otwarte jest na wyłączność uczestniczek wieczoru. Dzięki temu panna młoda i osoby towarzyszące będą mogły zrelaksować się i poczuć swobodnie.

*Nasze pakiety spa zawierają wino Prosecco, słodkości i prezenty aby umilić wam ten szczególny wieczór panieński?

Pakiet Classic spa – 340 zł/os., czas ok. 2h

 • Ekspresowy zabieg na twarz Yonelle Medesthetic (Rewitalizacja lub Metamorfoza), 45min
 • Masaż ciała, 55 min
 • Upominek od naszego SPA dla Panny Młodej

Pakiet Premium spa – 460zł/os., czas ok. 3,5h

 • Ekspresowy zabieg na twarz Yonelle Medesthetic (Rewitalizacja lub Metamorfoza), 45min
 • Masaż ciała, 55min
 • Manicure hybrydowy, 90min
 • Upominek od naszego SPA dla Panny Młodej

Pakiet Luxus spa – 630zł/os., czas ok. 4h

 • Zabieg na twarz Yonelle Medesthetic z kategorii Pro&Contra, 60 min
 • Peeling ciała z masażem, 75 min
 • Manicure hybrydowy, 90 min
 • Upominki od naszego SPA dla wszystkich uczestniczek wieczoru
Panna młoda w spa

Wasze pragnienia, wasze inspiracje… czyli jak przeżyć niezapomniany wieczór panieński w spa!

Uwaga!- zbliża się ta chwila!

Zbliża się ta chwila,  w której założysz białą suknię, spojrzysz ukochanej osobie w oczy i będziesz wiedziała, że twój świat nabiera barw. Będziesz pewna, że dziś rozpoczyna się nowy etap twojego życia. Tak… ślub to niepowtarzalne przeżycie, zarówno duchowe, jak i emocjonalne. Jednak zanim to nastąpi, warto w odpowiedni sposób uczcić nadchodzącą zmianę.
Każda kobieta chce choć raz poczuć się wyjątkowo, niczym księżniczka, o którą wszyscy dbają … Bycie kobietą to potrzeba dawania i dbania o ukochanych, bycie kobieta to czasem walka ze swymi słabościami i emocjami, bycie kobietą to codzienne poznawanie siebie, odkrywanie na nowo swych zalet i wad, bycie kobietą to najcudowniejsza rzecz na świecie. Warto, jednak pamiętać, że należy się nam odrobina wytchnienia i luksusu.

Niewątpliwie chwilą, kiedy czujemy się w „centrum uwagi” jest wieczór panieński. Spotkamy się wtedy z najbliższymi nam osobami, z osobami, w których nie ma zawiści i sztuczności. Z osobami, które powodują, że patrzymy z ufnością na naszą przyszłość i skupiamy się na pozytywach, a nie na negatywach egzystencji. Warto zatem zadbać, by czas spędzony z najbliższymi nam kobietami i wieczór panieński stał się niezapomnianym czasem, zarówno dla nas, jak i dla innych.

Hmmm… co tu zrobić? – czyli pomysłów kilka na wieczór panieński

Pomysł na wieczór panieński – Warszawa i okolice

 1.  „Hulaj dusza, piekła nie ma!”, czyli zabawa w tonie imprezowo-dyskotekowym. Najpierw drinki w barze, potem zabawa do białego rana w klubie. Bardzo fajne rozwiązanie, ale nie każdy jest miłośnikiem jutrzejszego „bólu głowy” i „dudnienia w uszach”
 2. „Super domóweczka”- także jest popularnym sposobem na spędzanie wieczorów panieńskich, ale czy każdy chce na drugi dzień sprzątać po wyczynach wczorajszej nocy ? ? Kto się na to pisze?
 3. „W góry, na mazury” – coraz popularniejsze są wieczory panieńskie wyjazdowe. Sprawa fantastyczna, ale warto podkreślić, że nie dla każdego. Nie każdy jest krezusem, który szasta pieniędzmi na lewo i na prawo. Każdy grosz to wynik ciężkiej pracy i naprawdę nie każdego stać na taki wyjazd. Czasem przyjaciółki nie mogą nam towarzyszyć w tak cudownym dniu, właśnie z powodów zawodowych lub finansowych.

Pytanie zatem brzmi?… Co lubi każda kobieta?… Oczywiście każda kobieta niezależnie od stanu majątkowego, wieku, upodobań lubi dbać o siebie. Nie wiadomo, czy leży to u podłoża kobiecej genetyki, czy po prostu żyjemy w czasach gdzie uroda jest rzeczą tak istotną. Niewątpliwie jednak nikt nie zaprzeczy, że zadbana kobieta, to kobieta szczęśliwa i pewna siebie. Dajmy zatem sobie i naszym przyjaciółkom możliwość połączenia przyjemnego z pożytecznym. Może na starcie małżeńskiej kariery warto wybrać oryginalny sposób na spędzenie wieczoru panieńskiego – poprosić o zorganizowanie go w salonie kosmetycznym i spa.

Hip hip hura!- strzał w dziesiątkę idziemy do spa

Duża liczba kobiet zastanawia się nad opcją wyjazdową i opcją imprezową, jednak może warto zmienić sposób myślenia i podejść innowacyjne do tematu wieczoru panieńskiego. Może warto poprosić organizatorkę o przygotowanie imprezy w salonie kosmetycznym lub spa. Wszyscy wiedzą, jakiego kobiety mają „świra” na punkcie idealnie gładkiej skóry. Zresztą po ślubie przychodzi noc poślubna, więc warto wyglądać jak „milion dolarów” dla swojego ukochanego. Po zastanowieniu może okazać się, że salon kosmetyczny jest strzałem w dziesiątkę. Oto kilka ważnych powodów:

 • w spa można spokojnie poplotkować z dziewczynami. Nie ma zgiełku, hałasu i nikt nie musi się przekrzykiwać. Nie ma też natrętnych samców, którzy jak dziki zwierz polują na swoją ofiarę.
 • w spa można znaleźć wspaniałą ofertę zabiegów – od maseczek, skończywszy na usuwaniu trądziku czy blizn. Przykładowo salon Health Beauty oferuje bogatą ofertę zabiegów na twarz oraz ciało. Ceny także nie spowodują, że spadniesz z krzesła. Jest to miejsce dostępne dla każdego, z super ofertami na każdą kieszeń.
 • wieczory panieńskie to luksus, na jaki możesz sobie pozwolić. Czym dla kobiet jest luksus? Pewnie dla każdego czymś innym, ale każda kobieta ceni sobie dobry kosmetyk, profesjonalny masaż relaksacyjny czy dobry manicure. Manicurzystki w spa Health Beauty to prawdziwe cudotwórczynie. Profesjonalnie zadbają o kondycje twoich paznokci oraz wykonają manicure idealnie wpadający w twoje upodobania.
 • spa to miejsce w sam raz spełniające oczekiwania wszystkich kobiet – tych o małych oczekiwaniach oraz tych, które są bardzo wymagające. Zatem po prostu – to opcja idealna dla panny młodej!

Czego jeszcze przyszła panna młoda potrzebuje aby wieczór panieński w spa był udany?

Kondycja skóry, wygląd twarzy i ciało, zabiegi upiększające to tematy, które często okazują się tematem numer jeden podczas babskich pogaduszek. Kobiety niejednokrotnie narzekają na mankamenty swojego wyglądu, do których mogą należeć:

 • blizny po trądziku szpecące ciało – okres dojrzewania, to okres wielu zmian wewnętrznych oraz zewnętrznych. Dziewczętom zaokrąglają się kształty, zmieniają rysy twarzy i ciało oraz zmienia się wewnętrzna gospodarka hormonalna. Skutkiem takiej ewolucji może być trądzik, który jest prawdziwym utrapieniem wielu młodych osób. Problem nie jest poważny, jeśli jest to kilka zmian skórnych. Prawdziwy dramat zaczyna się, kiedy pryszcze opanowują dziewczęcą twarz i zostawiają po sobie widoczne ślady w postaci nieestetycznych blizn. Takie kobiety w wieku dojrzałym borykają się z kompleksami z powodu swej zniszczonej twarzy. W takiej sytuacji warto udać się do spa Healthy Beauty. Pracujący tam specjaliści określą skalę problemu oraz dobiorą odpowiednie zabiegi. Za kluczowe można uznać fakt, iż metoda działania, zabieg jest dobierany indywidualnie. Oznacza to, że każdy klient może odczuć, że jego problem nie jest „wrzucony do wora” z innymi, ale że jednak istnieją osoby, które podchodzą do problemu indywidualnie… a indywidualizacja to słowo klucz w tej sytuacji.
 • rozstępy – rozstępy to problem, który może pojawić się na wielu partiach kobiecego ciała. Najczęściej dotyczy on brzucha oraz ud. Powodów powstawania tych zmian jest wiele. Do najczęściej zaliczanych należy ciąża. Rosnące maleństwo powoduje, że brzuch powiększa się w szybkim tempie. Skóra (mimo iż jest tkanką elastyczną) nie jest odporna na tak szybkie zmiany, co skutkuje powstawaniem rozstępów. Wydaje się, ze większość młodych matek posiada taki problem. W takiej sytuacji można zauważyć jak młode, promieniejące i tętniące życiem osoby zamieniają się w odizolowane i mało pewne siebie istotki. Problem ten szczególnie odbija się na życiu intymnym. Wiele kobiet nie czuje się atrakcyjne we własnej skórze i przez to nie dopuszcza do sytuacji intymnych ze swoimi partnerami.

Kontynuując temat rozstępów – kiedy jeszcze mogą powstać ?

 • gdy za szybko tyjemy lub ciało za szybko tracimy wagę
 • w sytuacjach, gdy źle funkcjonuje tkanka łączna
 • gdy w grę wchodzą czynniki genetyczne

W każdym z wyżej wymienionych przypadków kosmetolodzy ze spa Health Beauty radzą zastosować peeling chemiczny, który jest bezpieczny dla organizmu, ale także szybko przynosi widoczne efekty.

 1. zmarszczki – kolejna zmora kobiet. Narzekają na nie najczęściej kobiety w zaawansowanym wieku, jednak coraz częściej pojawiają się one u osób 30 paro letnich. Być może wynika to ze złej diety, stresu bądź nieodpowiedniej dbałości o cerę, która może być spowodowana rosnącym pędem życia. Niemniej jednak zmarszczki to coś nieuniknionego… jednak czy musimy się z nimi?… Otóż nie!. Eksperci zapraszają masaż twarzy oraz  zabieg day spa „Contara Wrinkle”, który spowoduje, ze zmarszczki przestaną być tak widoczne, a ciało i skóra nabierze odpowiedniej elastyczności i gładkości. Po takich zabiegach kobieta poczuje się bardziej atrakcyjna, pewniejsza siebie i młodsza.
 2. cellulit – te nieatrakcyjne zmiany są trudnym przeciwnikiem do pokonania. Skąd się biorą?. Odpowiedź jest prosta… dieta. Najczęstszym powodem powstawania cellulitu jest zbyt mała ilość wody w organizmie. Bez odpowiedniego nawilżenia nasza skóra staje się mniej elastyczną i wysuszona. Na szczęście współczesną kosmetologia przychodzi nam na ratunek. Jak twierdza eksperci z naszego spa najlepszą metoda walki z tym wrogiem są zabiegi głównie skupiające się wokół masażu np. masaż bańka chińską, masaż klasyczny, masaż częściowy. Istnieje również wiele innych metod do walki z cellulitem, jednak o nich można dowiedzieć się korzystając z konsultacji w spa. W poważniejszych przypadkach, jak twierdzą specjaliści Hetalth Beauty „należy zastanowić się nad mezoterapią mikroigłową czy też karboksyterapią”
 3. nadmierne owłosienie – ten problem nie jest może bardzo popularny, ale zdecydowanie dokuczliwy, szczególnie jeśli nadmiernie owłosione są miejsca widoczne. W świecie, w którym kanony piękna są tak jednoznacznie wyznaczone, nie ma miejsca na nieestetyczne włoski. W spa stosuje się metody pozwalające bezboleśnie i na stałe pozbyć się tego problemu.
 4. wypadanie włosów – chociaż nie jesteśmy mężczyznami i łysinka raczej nam nie jest pisana ? to wypadanie włosów może być naprawdę dużym problemem. Przerzedzone włosy wyglądają po prostu źle. W poważniejszych przypadkach na głowie mogą pojawić się zakola lub miejsca, gdzie tych włosów jest mniej. Jak wiemy włosy to wizytówka każdej kobiety, szczególnie jeśli są one lśniące i zadbane- co, jednak jeśli włosy wypadają, są zniszczone i matowe? W spa można skorzystać z karboksyterapii. Zabieg ten nie jest bolesny ani bardzo kosztowny, a efekty są zdumiewające. Karboksyterapia nie tylko skutecznie zmniejsza wypadanie włosów, ale także działa korzystnie na inne choroby skórne typu łojotok, łupież czy stany zapalne. Od dziś nasze włosy będą lśniące, jedwabiście miękkie i urzekające. Żaden mężczyzna nie przejdzie obok nich obojętnie ?.
 5. zaskórniki – problem ten dotyczy szczególnie kobiet o cerze łojotokowej lub przetłuszczającej. Zaskórniki przybierają formę ciemnych punkcików w skórze. O ile jest ich mało, to wydają się niezauważalne, jednak przy sporej ilości wyglądają naprawdę niekorzystnie. Okazuje się, że zaskórniki to problem dotyczący nie tylko twarzy. Punkciki mogą pojawiać się na klatce piersiowej oraz plecach. Jak z nimi walczyć? Jak twierdzą kosmetolodzy Healthy Beauty „nie należy ich wyciskać, ponieważ takie działanie może jeszcze pogorszyć sprawę”. Najlepszymi metodami w walce z zaskórnikami są
  • Peelingi z wykorzystaniem kwasów
  • Oczyszczanie manualne skóry (także pleców)
  • Zabieg peling kawitacyjny
  • Zabieg mikrodermabrazja diamentowa
  • Zabieg karboksyterapia
  • Zabieg mezoterapia
 6. odciski – niewygodne buty… chyba każda kobieta zmierzyła się z nimi, ale w sumie czego nie robi się dla dobrego looku. Cierpieć dla piękna?- czasem trzeba, ale co potem? Odpowiedź jest jedna- odciski. Wróg, który skutecznie powoduje, że kobiety wstydzą się swoich stóp. Okazuje się, ze ścieranie skóry za pomocą pumeksu lub taki nie jest dobra metoda na usuwanie odcisków. Na szczęście współcześnie istnieją skuteczne sposoby ich usuwania.
  W spa Healthybeauty zakosztujesz efektywnego pedicure dla stóp z kojącą maską oraz masaż stóp. Takie zabiegi „zmiękczą„ naszą skórę i odpowiednio ją nawilżą. Dodatkowo znikną zrogowacenia i stwardnienia.

Na zakończenie słów kilka …

Dbając o własne ciało, dbamy także o dusze… to ważne stwierdzenie pomoże nam dokonać odpowiedniego wyboru. Pamiętajmy, że wieczór panieński to nasz dzień i to my mamy czuć się dobrze i luksusowo. Jeśli to nasz dzień to postawmy na siebie!

Wieczór panieński to czas na odpoczynek i relaks. Warto jednak pamiętać, że taki dzień – day spa  to nie tylko zwyczajne wyjście do salonu. Zróbcie to z pomysłem! Dajcie sobie szanse na szaleństwo:

 • być może fajnym pomysłem byłoby wynajęcie ekskluzywnego samochodu, którym cała ekipa przyjeżdża z voucherami do salonu.
 • być może śmieszne przebrania umilą chwilę spędzone w salonie
 • być może będzie to niespodzianka dla przyszłej panny młodej, która wkroczy do spa z zawiązanymi oczami
 • być może połączcie pomysły i  po skorzystaniu z cudownych  zabiegów zaszalejcie w klubie

Tak dużo jest „być może” jak dużo jest ludzi na świecie, a każdy ma swój unikalny i niepowtarzalny pomysł. Wystarczy poruszyć swoją kreatywność. Warto jednak pamiętać, żeby rozpoczął się on w spa gdzie dostaniemy odpowiednia dawkę energii.

Oferta Voucherów na masaże w SPA

Masaż klasyczny na ciało - day spa
90,00 zł - 180,00 zł
100,00 zł
Masaż stóp - ukojenie i ukrwienie Twoich zmęczonych stóp
90,00 zł
medycyna estetyczka - masaże
100,00 zł
day spa masaże zabieg
170,00 zł

Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferą wieczorów panieńskich w spa

Jeśli żaden z przedstawionych pakietów Ci nie pasuje. Skomponujemy pakiet pod Twoje wytyczne. Nie zapomnij zapytać o promocje lub kody rabatowe.