Voucher na Mikołajki do salonu kosmetycznego

Starszy pan z siwą brodą pakuje na sanie torby i paczki. Renifery cierpliwie czekają na zakończenie załadunku – chyba wszyscy znamy ten obrazek. To święty Mikołaj, chyba najbardziej znany na świecie święty, którego wspomnienie z dnia 6 grudnia jest jednocześnie dniem wręczania upominków bliskim osobom. Ten cudowny zwyczaj przetrwał przez stulecia, choć niewątpliwie zawirowania historii miały na niego wpływ. Także zmieniające się mody i poglądy na zasadność wręczania upominków znajdowały swoje odbicie w tym, co wręczano sobie z okazji Mikołajek

Mikołajki kiedyś i dziś – jakie prezenty wręczano sobie?

W Polsce tradycja wręczania upominków z okazji dnia św. Mikołaja sięga XVIII wieku. Początkowo jedynie dzieci otrzymywały symboliczne upominki – krzyżyki, jabłka, pozłacane orzechy oraz pierniki. Mikołaj przychodził nocą i sprawdzał czy dzieci mają czyste buty. Jeśli nie, zamiast wyczekiwanych podarunków pojawiała się rózga. W niektórych rejonach np. na Śląsku niegrzeczne dzieci dostawały worek „oszkrabin” czyli łupin z ziemniaków. Ten symboliczny podarek był powodem do wielkiego wstydu a nieszczęśnikowi wypominano to przez cały rok. Z biegiem czasu dzieci zaczęły dostawać słodycze, drewniane zabawki, ubrania, lub książki, także dorośli obdarowywali się wzajemnie drobnymi upominkami. W różnych rejonach Polski prezenty przynosił Mikołaj, Gwiazdor lub Aniołek. Jedno jednak było wspólne: radość z obdarowywania się wzajemnie.

Prezent, którego nie ma – voucher

Coraz bardziej popularnym pomysłem na prezent mikołajkowy są bony podarunkowe i vouchery. Zwolennicy tradycyjnych prezentów uważają, że prezent, którego nie widać, nie jest dobrym prezentem. W końcu nic nie sprawia większej radości jak ogromne pudło z niespodzianką w środku! Tymczasem niepozornie wyglądający voucher przypomina w kopercie bardziej zaproszenie niż upominek. Ten niepozorny kawałek papieru kryje w sobie coś więcej – to przepustka do wyjątkowych chwil spędzonych w HealthyBeauty.

Mikołajkowy voucher dla każdego

Z pewnością voucher jest uniwersalnym i nowoczesnym prezentem, który można ofiarować każdemu bez względu na wiek oraz płeć. Coraz liczniejszą grupę klientów salonów piękności stanowią mężczyźni! Vouchery są także bardzo elastyczne gdyż można je dopasować do każdego indywidualnie – zawierają imienne zaproszenie na konkretne zabiegi lub rytuały piękna, lub sa voucherami kwotowymi – w ramach pewnej określonej przez darczyńcę sumy pieniędzy, obdarowany może skorzystać z dowolnie wybranych przez siebie zabiegów z oferty salonu. To przemyślane rozwiązanie jest częściej wybierane – wiele osób uważa, że bardziej elegancko podarować komuś voucher kwotowy, niż dać do ręki pieniądze.

Komu można podarować nasz voucher na mikołajki?

 • Żonie, która z pewnością doceni możliwość relaksu i skorzystania z zabiegów kosmetycznych
 • Mężowi, szczególnie gdy ciężko pracuje i jest zestresowany
 • Mamie, która zasługuje na odpoczynek i relaks oraz na zadbanie o siebie
 • Tacie, bo przecież mężczyźni też zasługują na to by mieć coś z życia 😉
 • Siostrze, jako dowód miłości i troski
 • Przyjaciółce, którą rzucił chłopak – na poprawę nastroju
 • Koleżance z pracy, w dowód podziękowania za jej profesjonalizm i za to, że można na nią zawsze liczyć
 • Kuzynce, która jest w ciąży – jak najbardziej! W naszej ofercie mamy także bezpieczne zabiegi dla przyszłej mamy
 • Szefowi, który zostaje po godzinach i nie dosypia ale za to dzięki któremu firma pracuje jak należy
 • ….komu tylko zechcesz!

Vouchery w HealthyBeauty

 • można zamówić osobiście lub drogą mailową i telefoniczną
 • w przypadku gdy wartość vouchera przekracza 500 zł, klient otrzymuje rabat 10% wartości na całość
 • służymy informacją i wsparciem w zakresie doboru zabiegów