Usuwanie włókniaków, prosaków – postaw na radiotermolizę

Radiotermoliza to nowoczesne zamykanie naczyń krwionośnych. To jedna z najnowocześniejszych metod, która służy m.in. zamykaniu rozszerzonych i popękanych naczyń krwionośnych. Prąd o częstotliwości fali radiowej sprawia, że radiotermoliza wykazuje wysoką skuteczność, zarówno w redukowaniu jak i usuwaniu naczynek krwionośnych oraz włókniaków i prosaków.

Na czym polega radiotermoliza?

Popękane bądź rozszerzone naczynka pojawiają się przede wszystkim w wyniku wpływu czynników genetycznych oraz pod wpływem czynników zewnętrznych takich jak: promieniowanie słoneczne oraz niska temperatura.

Radiotermoliza to całkowicie bezinwazyjna metoda. Jej działanie polega na przepływie prądu, który koaguluje naczynie krwionośne, a co za tym idzie sprawia, że jest ono mniej widoczne. W trakcie zabiegu igła nie zostaje wkłuta w skórę, a energia przewodzona jest przez elektrodę igłową. Dzięki poddaniu wysokiej temperaturze naczynie krwionośne powoduje koagulację, co w efekcie prowadzi do obkurczania i zwłóknienia. Tym sposobem naczynie zostaje skutecznie zamknięte oraz uszczelnione.

Oferowany przez HEALTHY BEAUTY zabieg radiotermolizy jest praktycznie nieodczuwalny, bezinwazyjny i znacznie bezpieczniejszy w porównaniu z innymi metodami usuwania naczynek. W naszym gabinecie zawsze przed zabiegiem wykonujemy precyzyjną i szczegółową konsultację, która pozwala nam wykluczyć wszelkie przeciwwskazania do zabiegu, określić miejsce terapii, ilość koniecznych zabiegów oraz ustalić cenę. Wykorzystujemy najnowsze i zaawansowane technologie, które gwarantują skuteczność zabiegu.

Ilość zabiegów, wskazania i przeciwwskazania

Zastanawiasz się, jaka ilość zabiegów jest konieczna do uzyskania zadowalających efektów? Do zamknięcia widocznych i popękanych naczynek liczbę zabiegów dobieramy indywidualnie do każdego Pacjenta. Jednak najczęściej jest to od 2 do 5 zabiegów. Aby móc ocenić ilość zabiegów niezbędna jest wcześniejsza konsultacja, ponieważ wszystko zależy nie tylko od głębokości naczyń ale również ich położenia i średnicy.

Wskazania do zabiegu:

 • Usuwanie włókniaków i prosaków
 • Zamykanie popękanych naczynek krwionośnych
 • Obkurczanie głębokich naczyń krwionośnych
 • Oraz niwelowanie naczyniaków wiśniowych

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu to:

 • Skłonność do keloidów
 • Cukrzyca
 • Przyjmowanie aspiryny

Każdy Pacjent jest indywidualnie kwalifikowany do zabiegu przez kosmetologa. Na tej podstawie podejmujemy decyzję w kwestii wykonania zabiegu lub rezygnacji.

Przygotowanie do zabiegu oraz zalecenia po zabiegu

Jeśli chodzi o zalecenia przed zabiegiem, to na 24 godziny przed jego wykonaniem nie należy spożywać alkoholu.

Z kolei, po wykonanym zabiegu zaleca się:

 • Nie drapać strupków oraz miejsca poddanego zabiegowi
 • Przez 24 godziny nie wykonywać makijażu
 • Unikać sauny oraz basenu
 • Unikać opalania
 • Stosować kremy uszczelniające naczynia krwionośne np. z witaminą C
 • Ograniczyć palenie papierosów oraz picie alkoholu

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z nami. Gwarantujemy, że nasz profesjonalny i świetnie przeszkolony zespół sprawi, że każdy zabieg wykonany zostanie na najwyższym poziomie. Żadna chwila spędzona w naszym gabinecie nie będzie stracona, a osiągnięte efekty przejdą Twoje najśmielsze oczekiwania. Zapraszamy do HEALTHY BEAUTY!