Usuwanie dziurek po trądziku z 100% efektem

Jeśli udało Ci się pokonać długotrwały i trudny trądzik, jeszcze nie ciesz się i nie spoczywaj na laurach. To dopiero połowa sukcesu. Twoja skóra ucierpiała na tyle, że przywrócenie jej do normalnego stanu może potrwać jeszcze jakiś czas. Na szczęście mamy na to świetny sposób, dzięki któremu możesz się cieszyć nieskazitelną cerą bez przebarwień, dziurek, blizn i innych pozostałości po trądziku.

Usuwamy przebarwienia, blizny i dziurki po trądziku

Sprawdź naszą ofertę anty trądzikową. Zobacz jak leczymy trądzik i powikłania po nim. Rezerwuj darmową konsultację z naszym kosmetologiem.

Indywidualnie dobrane zabiegi to klucz sukcesu

Efekty naszej pracy

Trądzik na czole - efekt po 4 zabiegu

Wygładzenie twarzy

Usuwanie blizn potrądzikowych, zaczerwienień, dziurek nigdy nie było prostsze. Healthy Beauty oferuje liczne zabiegi, które pomagają zwalczyć te problemy i sprawić, by Twoja skóra była znowu gładka i piękna. Teraz możesz bez krępacji wyjść z domu, nie musisz nawet pamiętać o makijażu- nie będzie czego tuszować czy zakrywać. Cera wreszcie będzie nieskazitelna i zdrowa. Jak to możliwe?

Do wyboru do koloru – usuwanie dziurek, blizn i przebarwień po trądziku na różne sposoby

Nasza oferta jest bardzo bogata. Możesz więc dopasować ją do swoich indywidualnych potrzeb oraz do swojego portfela. Wśród zabiegów skutecznie zwalczających defekty pozostałe na twarzy po trądziku są:

Peelingi chemiczne (kwasy)– świetny sposób na eksfoliację skóry, pozwala jej szybko zregenerować się i pozbyć plam, dziur, blizn i innych pozostałości po walce z trądzikiem.

Mezoterapia mikroigłowa Dermapen – bardziej zaawansowana metoda, gdzie dzięki nakłuwaniu skóry pobudzamy jej procesy naprawcze od głębi, zaczynając od skóry właściwej.

Mikrodermabrazja-kontrolowane i bezpiecznie ścieranie zrogowaciałego naskórka warstwa po warstwie. Dzięki niemu odzyskasz zdrową i piękną skórę, pozbywając się martwych komórek i odblokowując pory skórne, redukując widoczność potrądzikowych blizn i zagłębień w twarzy.

A jakich efektów możesz oczekiwać po serii zabiegów?

  • Wygładzenie cery
  • Oczyszczenie skóry do głębi
  • Wyrównanie kolorytu
  • Rozświetlenie
  • Ujędrnienie skóry
  • Zlikwidowanie dziurek, blizn
  • Odnowa i regeneracja tkanek

Dotlenienie skóry