Usuwanie blizn pooperacyjnych szybko i skutecznie

Nasza skóra musi znosić wiele testów wytrzymałości. Codziennie poddajemy ją próbie. Odbija się to na niej piętnem w postaci przebarwień, opuchlizny, utraty jędrności i poprzez blizny. Często są one wynikiem trądzikowych zmian, zranień ale także pozostałościami po zabiegu operacyjnym. Nie musisz się jednak już martwić o nieestetyczne znamię na skórze, są bowiem efektywne i długotrwałe sposoby na pozbycie się blizn.

Siła dwutlenku węgla- rozwiązanie dla Twoich blizn

Jednym z najlepszych sposobów na zredukowanie pooperacyjnych blizn jest karboksyterapia. To zabieg, który przyspiesza proces regeneracji i naprawy tkanki skórnej poprzez uruchomienie naturalnych mechanizmów. Nie jest to więc inwazyjny zabieg ani nie wymaga okresu rekonwalescencji. Terapia dwutlenkiem węgla to po prostu zaaplikowanie CO2 pod skórę, co stymuluje procesy natleniania skóry.
Dodatkowo przepływ krwi w naczynkach krwionośnych zostaje wyraźnie usprawniony a przy tym wytwarzane są nowe, dodatkowe naczynia w skórze. Zapoczątkowuje to wyraźną odbudowę tkanek- skóra staje się jędrniejsza, bardziej odżywiona, odzyskuje dawny blask i równowagę. Pigmentacja skóry powraca do stanu równowagi, dlatego też blizny nie tylko szybciej i łatwiej się goją, ale także stają się mniej widoczne. Twoja skóra jest znacznie bardziej wzmocniona, wytwarza też nowe włókna kolagenowe. Przebudowana zostaje cała struktura blizny- nie jest już ona cienka i wrażliwa w porównaniu z otaczającą ją zdrową skórą, ale o wiele bardziej wytrzymała. Poprawa ta jest przy tym także trwała- nie wymaga przypominających zabiegów w przyszłości jak nie które inne terapie.

Pożegnanie blizn pooperacyjnych dzięki Dermapen

Kolejne polecane rozwiązanie dla blizn pourazowych i chirurgicznych to Mezoterapia mikroigłowa Dermapen. To rewolucyjna technologia, pozwalająca na zintensyfikowane mikronakłuwanie, dzięki precyzyjnemu urządzeniu jakim jest Dermapen. Mikronakłucia są wyraźnym sygnałem dla naszego ciała- ma ono zacząć procesy regeneracyjne. Odnawiane są tkanki skóry, wytwarza ona też nowe zasoby kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego- czyli wszystkich najważniejszych budulców skóry.

Zmiana na lepsze i na dłużej

Poprawa naskórka jest widoczna już po niedługim czasie, natomiast długofalowe efekty to aż trzy do sześciu miesięcy kiedy to wytwarzane są nowe włókna kolagenu. Taka terapia działa więc o wiele dłużej niż inne. Nie musisz już przejmować się szpecącymi ciało bliznami. Wygładzona, napięta skóra odzyskuje koloryt. Dermapen sprawi, że pożegnasz szarą i zmęczoną cerę, zapomnisz o suchości czy wiotkości, nierównomiernym kolorycie, zmarszczek ale przede wszystkim potrądzikowych czy pourazowych (pooperacyjnych) zabliźnieniach.
Twoja skóra będzie się leczyć i goić powoli, jeśli jednak wspomożesz jej naturalne procesy naprawcze, możesz być pewna oszałamiających efektów. Blizny nie tylko szybciej przejdą proces gojenia się, ale także w niedługim czasie będą w stanie się opalać i odzyskać normalną pigmentację. Nie będą się już wyróżniały na tle Twojej skóry. Zaufaj nowoczesnej technologii i wypróbuj Dermapen, nie będziesz zawiedziona!