Usuwanie blizn po trądziku – jak to robimy

Blizny potrądzikowe potrafią uprzykrzyć życie, szczególnie gdy występują w pakiecie z problematyczną skórą. Na rynku istnieje sporo różnych preparatów do niwelowania blizn jednak warto w tej kwestii powierzyć swoją skórę specjalistom. Jeśli chodzi o usuwanie blizn po trądziku ma do zaoferowania różne możliwości. Nie popadaj w depresję z powodu blizn po trądziku! Odwiedź nasz salon i przekonaj się, jak możemy ci pomóc.

Indywidualnie dobrane zabiegi to klucz sukcesu
Efekty naszej pracy

Trądzik na czole - efekt po 4 zabiegu

Specjalistyczne usuwanie blizn po trądziku  – proponujemy:

Zabiegi kwasami na blizny trądzikowe

Twoja skóra jest dla nas najważniejsza – dlatego w Healthy Beauty znajdziesz to, czego szukasz: indywidualnie dobierzemy terapię kwasami na blizny potrądzikowe dopasowaną do twoich możliwości oraz oczekiwań.

Terapia blizn po trądziku kwasami ma w naszym salonie długą tradycję. Korzystając z monokwasów najlepszej jakości nasi specjaliści przygotowują preparaty dopasowane indywidualnie do każdego klienta – również osobom, które zmagają się ze stanami zapalnymi w fazie aktywnej. Nasze bogate doświadczenie oraz wiedza pozwalają nam na niesienie pomocy także i w tej sytuacji.

Przykłady kwasów stosowanych w terapii usuwania blizn po trądziku:

  • Kwas salicylowy – stosowany także w aktywnej fazie trądziku, ze względu na silne działanie bakteriobójcze, silnie oczyszcza tkanki skóry likwidując blizny
  • Kwas laktobionowy – dedykowany skórze wrażliwej, w przypadku trądziku różowatego, stanów zapalnych skóry oraz zmian atopowych. Jest bezpieczny także w terapii retinoidami a więc w sytuacji gdy większość innych kwasów nie jest wskazana. Intensywnie wnika w pory skóry, nawilża, leczy i likwiduje blizny jednocześnie nie wysusza i nie podrażnia chorobowo zmienionej skóry. Można go stosować także latem.
  • Kwas migdałowy – delikatny ale skuteczny. Działa antyseptycznie, zmniejsza łojotok i optymalizuje poziom wydzielania sebum, które jest odżywką dla bakterii. Aktywuje procesy odnowy skóry, jednocześnie nawilża ją i zmiękcza. Blizny po zabiegu eksfoliacyjnym z zastosowaniem kwasu migdałowego szybko stają się mniej widoczne, skóra nie jest podrażniona ani przesuszona – co ważne, terapię kwasem migdałowym można prowadzić cały rok, gdyż nie uwrażliwia skóry na słońce.
  • Kwas trójchlorowooctowy (TCA) jest jednym z najsilniej działających kwasów, z reguły stosowany jest do głębokiego złuszczania naskórka. Do zabiegu z jego zastosowaniem należy się odpowiednio wcześniej przygotować, należy też unikać słońca w trakcie i tuż po zabiegu. Intensywna eksfoliacja naskórka sprawia, że

Innowacja w usuwaniu blizn – karboksyterapia

To właśnie z myślą o naszych klientach wprowadziliśmy do naszej oferty  innowacyjną metodę karboksyterapii. Ta nieinwazyjna metoda terapii skóry cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze względu na łatwość jej stosowania oraz doskonałe efekty, także w usuwaniu blizn po trądziku. Dzięki wykorzystaniu dwutlenku węgla, który wstrzykiwany jest pod skórę, zachodzące w niej reakcje inicjują zmiany podobne do stanu zapalnego. W jego wyniku dochodzi do wzbudzenia procesów regenerujących tkanki oraz zredukowania zbliznowaceń i patologicznych zmian skórnych.

Zanim zdecydujesz się na karboksyterapię skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą. Pozwoli ona dostosować przebieg terapii do możliwości twojej skóry, twoich potrzeb oraz ustalić plan działania.

Usuwanie blizn po trądziku metodą mezoterapii mikroigłowej

Zabieg mezoterapii mikroigłowej to jedna z metod likwidacji blizn. Polega na wprowadzeniu pod skórę substancji aktywnych przy pomocy iniekcji. Jej skuteczność polega na zaaplikowaniu dokładnie w chorobowo zmienione miejsce składników aktywnych, które silnie biorewitalizują i regenerują skórę. Sam proces nakłuwania również stymuluje skórę budząc procesy odnawiania komórek, namnażanie się fibroblastów, kolagenu i elastyny. Patologiczne zmiany ulegają rozkładowi i usunięciu z organizmu razem z metabolitami, blizny ulegają wygładzeniu i rozjaśnieniu. Mezoterapia może być stosowana dla każdego rodzaju cery.

Jeśli zmagasz się z problemem niechcianych „pamiątek” po trądziku, odwiedź nasz salon – Healthy Beauty zaprasza na usuwanie blizn po trądziku. Czekamy na Ciebie!