Usuwanie blizn po trądziku – jak to robimy

Blizny potrądzikowe potrafią uprzykrzyć życie, szczególnie gdy występują w pakiecie z problematyczną skórą. Na rynku istnieje sporo różnych preparatów do niwelowania blizn jednak warto w tej kwestii powierzyć swoją skórę specjalistom. Jeśli chodzi o usuwanie blizn po trądziku ma do zaoferowania różne możliwości. Nie popadaj w depresję z powodu blizn po trądziku! Odwiedź nasz salon i przekonaj się, jak możemy ci pomóc.

Indywidualnie dobrane zabiegi to klucz sukcesu
Efekty naszej pracy

Trądzik na czole - efekt po 4 zabiegu

Specjalistyczne usuwanie blizn po trądziku  – proponujemy:

Zabiegi kwasami na blizny trądzikowe

Twoja skóra jest dla nas najważniejsza – dlatego w Healthy Beauty znajdziesz to, czego szukasz: indywidualnie dobierzemy terapię kwasami na blizny potrądzikowe dopasowaną do twoich możliwości oraz oczekiwań.

Terapia blizn po trądziku kwasami ma w naszym salonie długą tradycję. Korzystając z monokwasów najlepszej jakości nasi specjaliści przygotowują preparaty dopasowane indywidualnie do każdego klienta – również osobom, które zmagają się ze stanami zapalnymi w fazie aktywnej. Nasze bogate doświadczenie oraz wiedza pozwalają nam na niesienie pomocy także i w tej sytuacji.

Przykłady kwasów stosowanych w terapii usuwania blizn po trądziku:

  • Kwas salicylowy – stosowany także w aktywnej fazie trądziku, ze względu na silne działanie bakteriobójcze, silnie oczyszcza tkanki skóry likwidując blizny
  • Kwas laktobionowy – dedykowany skórze wrażliwej, w przypadku trądziku różowatego, stanów zapalnych skóry oraz zmian atopowych. Jest bezpieczny także w terapii retinoidami a więc w sytuacji gdy większość innych kwasów nie jest wskazana. Intensywnie wnika w pory skóry, nawilża, leczy i likwiduje blizny jednocześnie nie wysusza i nie podrażnia chorobowo zmienionej skóry. Można go stosować także latem.
  • Kwas migdałowy – delikatny ale skuteczny. Działa antyseptycznie, zmniejsza łojotok i optymalizuje poziom wydzielania sebum, które jest odżywką dla bakterii. Aktywuje procesy odnowy skóry, jednocześnie nawilża ją i zmiękcza. Blizny po zabiegu eksfoliacyjnym z zastosowaniem kwasu migdałowego szybko stają się mniej widoczne, skóra nie jest podrażniona ani przesuszona – co ważne, terapię kwasem migdałowym można prowadzić cały rok, gdyż nie uwrażliwia skóry na słońce.
  • Kwas trójchlorowooctowy (TCA) jest jednym z najsilniej działających kwasów, z reguły stosowany jest do głębokiego złuszczania naskórka. Do zabiegu z jego zastosowaniem należy się odpowiednio wcześniej przygotować, należy też unikać słońca w trakcie i tuż po zabiegu. Intensywna eksfoliacja naskórka sprawia, że

Innowacja w usuwaniu blizn – karboksyterapia

To właśnie z myślą o naszych klientach wprowadziliśmy do naszej oferty  innowacyjną metodę karboksyterapii. Ta nieinwazyjna metoda terapii skóry cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze względu na łatwość jej stosowania oraz doskonałe efekty, także w usuwaniu blizn po trądziku. Dzięki wykorzystaniu dwutlenku węgla, który wstrzykiwany jest pod skórę, zachodzące w niej reakcje inicjują zmiany podobne do stanu zapalnego. W jego wyniku dochodzi do wzbudzenia procesów regenerujących tkanki oraz zredukowania zbliznowaceń i patologicznych zmian skórnych.

Zanim zdecydujesz się na karboksyterapię skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą. Pozwoli ona dostosować przebieg terapii do możliwości twojej skóry, twoich potrzeb oraz ustalić plan działania.

Usuwanie blizn po trądziku metodą mezoterapii mikroigłowej

Zabieg mezoterapii mikroigłowej to jedna z metod likwidacji blizn. Polega na wprowadzeniu pod skórę substancji aktywnych przy pomocy iniekcji. Jej skuteczność polega na zaaplikowaniu dokładnie w chorobowo zmienione miejsce składników aktywnych, które silnie biorewitalizują i regenerują skórę. Sam proces nakłuwania również stymuluje skórę budząc procesy odnawiania komórek, namnażanie się fibroblastów, kolagenu i elastyny. Patologiczne zmiany ulegają rozkładowi i usunięciu z organizmu razem z metabolitami, blizny ulegają wygładzeniu i rozjaśnieniu. Mezoterapia może być stosowana dla każdego rodzaju cery.

Jeśli zmagasz się z problemem niechcianych „pamiątek” po trądziku, odwiedź nasz salon – Healthy Beauty zaprasza na usuwanie blizn po trądziku. Czekamy na Ciebie!

Related Posts

No results found

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fill out this field
Fill out this field
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.

Menu