Usuwamy przebarwienia po trądziku z efektem WOW

Usuwanie przebarwień po trądziku nie jest proste, często wymaga cierpliwości i odpowiednio zaplanowanej i przeprowadzonej terapii. Pojawiając się w różnych postaciach trądzik nierzadko zostawia na skórach nieestetyczne blizny, przebarwienia – nic, co warte zapamiętania.

Indywidualnie dobrane zabiegi to klucz sukcesu

Efekty naszej pracy

Trądzik na czole - efekt po 3 zabiegu

Metody są różne, w zależności od tego, co wybierzemy dla swojej skóry. W ofercie Healthy Beauty znajdują się również i takie zabiegi. Jeśli więc planujesz usuwanie przebarwień po trądziku, koniecznie zgłoś się do nas.

Po indywidualnej konsultacji z naszym ekspertem będziesz mieć ustalony plan działania, który uwzględnia stan twojej cery, jej kondycję i historię. Co ważne, wykluczone zostaną ewentualne przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu tak, by cała terapia przebiegała w atmosferze komfortu i z zapewnieniem bezpieczeństwa.

Jak usunąć przebarwienia potrądzikowe?

Usuwanie przebarwień po trądziku z zastosowaniem mikrodermabrazji diamentowej

 • To mechaniczne złuszczanie zrogowaciałych warstw naskórka przy pomocy urządzenia z diamentową końcówką oraz podciśnieniem wytwarzanym w zetknięciu ze skórą. Zabieg jest poprzedzony odpowiednim przygotowaniem.
 • Głębokość ścierania oraz tempo i obszar kontrolowane jest przez specjalistę, co zapewnia uzyskanie oczekiwanych efektów z zachowaniem standardów bezpieczeństwa
 • Prowadzenie głowicy zgodnie z przepływem naczyń limfatycznych pobudza przepływ limfy, co przyspiesza usuwanie zbędnych metabolitów z organizmu.
 • Seria zabiegów skutecznie rozjaśnia potrądzikowe przebarwienia i likwiduje małe blizny.

Przeciwwskazania do zabiegu to: wiotka i cienka skóra, cera wrażliwa, naczynkowa, przerwanie ciągłości tkanki, cukrzyca, stany zapalne i ropne skóry oraz wirusowe i bakteryjne zakażenia, stosowanie retinoidów.

Usuwanie przebarwień po trądziku z zastosowaniem peelingu kwasami

Peeling kwasami to sprawdzony sposób na rozjaśnianie przebarwień potrądzikowych. Terapia polega na indywidualnym dobraniu zestawu kwasów w odpowiednim stężeniu, następnie nałożenie ich na skórę na określony czas – w zależności od tego, na które warstwy chcemy zadziałać. W przypadku powikłań potrądzikowych szczególną uwagę trzeba zwrócić na stan i kondycję skóry, wskazane jest dokładne zaplanowanie terapii w czasie. Specjalista układający plan działania sprawdzi również, czy nie występują przeciwskazania co do wykorzystania któregoś kwasu. Efekty są widoczne w zależności od rodzaju przebarwień oraz zastosowanych kwasów – z reguły poprawę widać już po pierwszym zabiegu, jednak trwałe zadowalające wyniki z reguły objawiają się po zakończeniu całego cyklu zabiegów.

Kwasy na usuwanie przebarwień po trądziku – uwaga! W ich trakcie wymagana jest intensywna ochrona przeciwsłoneczna!

 • Kwas salicylowy
 • Kwas mlekowy
 • Kwas trójchlorowooctowy (TCA)
 • Kwas glikolowy
 • Kwas pirogronowy

Usuwanie przebarwień po trądziku można wykonywać przez cały rok. Z wykorzystaniem tych kwasów, nie musisz obawiać się reakcji fototokycznej:

 • Kwas jabłkowy – rozjaśnia przebarwienia i likwiduje znamiona, może być używany przez cały rok.
 • Kwas askorbinowy
 • Kwas migdałowy
 • Kwas laktobionowy
 • Kwas azelainowy
 • Kwas fitowy

Karboksyterapia czyli usuwanie przebarwień po trądziku przy pomocy CO2

Dwutlenek węgla kojarzy się nam raczej z zanieczyszczeniem środowiska i protestami ekologów. Tymczasem nowoczesna kosmetologia zaprzęgła go do pracy na korzyść zdrowej i pięknej skóry. Innowacyjna technologia karboksyterapii to inaczej wtłaczanie pod skórę dwutlenku węgla, w konsekwencji czego w organizmie dochodzi do uruchomienia mechanizmów stanu zapalnego. W jego trakcie wzbudzane są naturalne reakcje regenerujące i odbudowujące skórę, usuwane są martwe oraz nieprawidłowe komórki. Dochodzi do pobudzenia mikrokrążenia krwi oraz limfy, dzięki czemu w wybranym obszarze dochodzi do oczyszczenia i regeneracji skóry. Metoda ta sprawdza się w likwidowaniu zmian widocznych na skórze m.in. przebarwień i blizn po trądziku.

Usuń przebarwienia po trądziku z Healthy Beauty! Zapraszamy na konsultacje z naszymi specjalistami!

Zobacz jakie oferty przygotowaliśmy dla naszych klientów: