Cienie, sińce i worki. Pozbądź się oczu pandy na zawsze!

Chcąc zadbać o skórę w okolicach oczu, stosujemy wiele kremów, a efekt często nie spełnia naszych oczekiwań. Nierzadko wydajemy mnóstwo pieniędzy, przekonani, że drogi preparat oznacza wspaniałe rezultaty. Specjaliści z salonu Healthy Beauty, dzięki zastosowaniu terapii z użyciem dwutlenku węgla, produktów marki Yonelle i naturalnym związkom organicznym, stworzyli unikatowe metody na wszystkie problemy skóry w okolicach oczu.

Zabiegi usuwające cienie pod oczami

Nasza twarz nie jest jednolita. Cera pod oczami ma inne właściwości niż ta w okolicach policzków i czoła. Bardzo cienka i pozbawiona gruczołów łojowych, słabiej natłuszczona ma płytkie naczynia. Obecne tam mastocyty odpowiadają za powstawanie alergii. Skóra pod oczami pracuje całą dobę. Mrużenie powiek, uśmiechanie się wpływają na tworzenie się zmarszczek. Worki pod oczami to efekt limfatycznych zastojów.

Jak walczyć z cieniami pod oczyma? Czy są skuteczne metody?

Odpowiedzią niech będą nasze zadowolone klientki. Mimo wielu zadowolonych kobiet, specjaliści Helathy Beauty potraktują Cię indywidualnie i dostosują terapię do Twoich potrzeb. Każdy z nas jest inny. Skóra również ma swoje unikatowe właściwości.

Sprawdź naszą ofertę bardzo dokładnych zabiegów na twarz

Nie pracujemy na schematach! Każdy zabieg dopasowany jest indywidualnie do klienta.

Karboksyterapia w walce z cieniami

Jedną z najbardziej skutecznych kuracji jest karboksyterapia, składająca się z serii 6-12 zabiegów. Wykwalifikowany kosmetolog wspólnie z Tobą dobierze odpowiednią ilość wizyt, by efekt był jak najlepszy. Każdy tydzień to jedna kuracja. Skóra pod oczami ciągle pracuje. Nie ma wakacji. Dlatego nie można jej dodatkowo obciążać.. Warto zadbać o jej komfort, odpoczynek i naturalne ukojenie. Metoda ta jest całkowicie nieinwazyjna. Polega na wdrożeniu pod skórę dwutlenku węgla. Zostaje dzięki temu uruchomiony kontrolowany stan zapalny, a Twoja cera zostaje zregenerowana. Karboksyterapia trwa jedynie kilkanaście chwil. Podsumowując, jedna wizyta w tygodniu, kilka chwil i efekt „pandy” zostaje zlikwidowany.

Zabiegi naturalnymi kwasami również usuwają cienie pod oczyma

Kwasy to naturalne związki organiczne. Pozyskuje się je z trzciny cukrowej, mleka oraz owoców. Stąd ich unikalne nazwy. W Healthy Beauty stosujemy m.in.:

Zabiegi usuwające cienie pod oczyma

Terapia związkami przeznaczona jest dla każdego, kto ceni piękno. Kosmetologia stosuje je od 1882 roku.  Dzięki metodzie peelingu chemicznego można walczyć z niemal każdym problemem skórnym. W Healthy Beauty używamy monokwasów – pojedynczych związków, które kosmetolog używa w odpowiednich stężeniach. Nie działamy schematycznie, ponieważ Twoja skóra ma swoiste właściwości i taka też musi być terapia kwasami. Preparaty stosowane są w odpowiedniej sekwencji i stężeniu, by polepszyć efekty działania. Odpowiednio przeprowadzona kuracja umożliwia osiągnięcie zadowalających rezultatów.

Innym sposobem walki z „oczami pandy”

Są to kuracje wykonujemy na produktach Yonlee Medesthetic, które są silnie działającymi preparatami o dużej zawartości substancji aktywnych. Yonelle Medesthetic Pro Vital polecany jest dla każdego typu cery, zmagającej się z odwodnieniem i nieprzyjemną suchością. Odpowiednie nawilżenie i poprawa elastyczności oraz rewitalizacja głębszych warstw naskórka sprawia, że zabieg przynosi natychmiastową ulgę. Yonelle Medesthetic Contra-Dry, przywróci skórze naturalne piękno i młody wygląd, a cera stanie się naturalnie odżywiona. Wykwalifikowany specjalista doradzi, jakich preparatów używać, by osiągnąć wspaniały wygląd. Yonelle Medesthetic Biofusion Second Skin zawiera 3 postacie witamy C, dzięki czemu naskórek zostaje dogłębnie nawilżony, a Ty masz poczucie, jakbyś zyskała nową, drugą skórę. Na tym właśnie polega unikalność tej metody. Skóra w okolicach oczu zyskuje biokompatybilną strukturę, zapewniająca barierę ochronną przed podrażnieniami. Cera staje się niezwykle gładka. Zostaje poprawiony koloryt skóry, a jej wygląd rozjaśniony i odświeżony dzięki dogłębnemu odżywieniu. Wizyta składa się z 3 etapów złuszczania naskórka. Zabieg uzupełniany jest relaksującym masażem królewskim Yonelle Lift. Metamorfoza Beauty Express przynosi ukojenie, rozświetlając, ujędrniając i silnie wygładzając cerę. Skóra wygląda świeżo i zdrowo.

Ciemne plamy pod oczami to nie czarna dziura bez dna. Można sobie z nią poradzić, decydując się na terapie w naszym salonie, pamiętaj że kosmetolog dobierze właściwą metodę, odpowiednią dla Twojej skóry. Czekamy na wiadomość. Jesteśmy gotowi, by o Ciebie zadbać.

Za pomocą indywidualnie dobranych zabiegów sprawnie i dokładnie likwidujemy cienie i worki pod oczami

Zabiegi wykonywane są wyłącznie przez kosmetologa, dlatego możesz czuć się w 100% bezpieczna. Każdy zabieg poprzedzony jest wywiadem i konsultacją z klientem.
Jeżeli masz pytania zapraszamy na bezpłatną konsultację do salonu lub ONLINE.